Tiskové zprávy a mediální výstupy

Den zdraví v Kosmonosech
7. 4. 2010

Den zdraví v Kosmonosech

V Kosmonosech ve středu 7.4. členové místní organizace Kosmonosy u příležitosti světového dne zdraví rozdávali spoluobčanům vitamíny. Současně s některými občany diskutovali o programu TOP 09, především o hospodářské politice.

Celý článek
Mezinárodní  den zdraví na Berounsku v režii TOP 09
7. 4. 2010

Mezinárodní den zdraví na Berounsku v režii TOP 09

Mezinárodní den zdraví - ve středu 7. dubna - si berounští a hořovičtí členové TOP 09 připomněli opravdu aktivně. Již brzy ráno se sešli spolu se svými příznivci na transfúzní stanici v Nemocnici Hořovice a společně darovali krev. „Chceme ukázat, že to myslíme vážně a že jdeme příkladem," uvedl Patrik Brodan z Berouna, který za TOP 09 kandiduje i v nadcházejících parlamentních volbách.

Celý článek
Světový  den zdraví v Kolíně
7. 4. 2010

Světový den zdraví v Kolíně

Od roku 1946 je 7. duben slaven na celém světě jako Světový den zdraví. Letos připadl na středu a o jeho připomenutí se v Kolíně postarala RO TOP 09 Kolín + Kutná Hora. Akci proběhla v režii TOP 09 po celém Středočeském kraji a občané s překvapením přijímali krásná česká jablíčka, jako symbol zdraví.

Celý článek
TOP 09 na pouti v Sedlci
5. 4. 2010

TOP 09 na pouti v Sedlci

Velikonoční pouť v Sedlci má dlouhou tradici. Na pouť přišlo mnoho lidí z širokého okolí Kutné Hory a tak měl tým TOP 09 jedinečnou šanci popovídat si s občany nejen Kutné Hory.

Celý článek
Evropské fondy jsou pro malé obce velkým přínosem, ale...
1. 4. 2010

Evropské fondy jsou pro malé obce velkým přínosem, ale...

 Beroun patří mezi města, která se již mnoho let snaží v maximální možné míře využít pro svůj rozvoj evropských strukturálních fondů. „Máme za sebou desítky projektů, které by bez dotací z Evropské unie nemohlo naše osmnáctitisícové město v rámci svého rozpočtu uskutečnit, ať už to bylo nové náměstí, kanalizace, mateřská škola, komunikace či komunitní centrum pro poskytovatele sociálních služeb," říká berounský starosta Jiří Besser.

Celý článek
ODS? Zodpovědná ČSSD light
31. 3. 2010

ODS? Zodpovědná ČSSD light

Rozhovor s Miroslavem Kalouskem

Odmítám narážky, že jsme strana pro pár bohatých vzdělaných voličů. Obecně mi vadí to dělení: bohatí, chudí. My chceme oslovit lidi odpovědné a takových je i mnoho lidí s nízkými příjmy.

Celý článek
Čepice hasičům

Čepice hasičům

Regionální organizace TOP 09 Kolín + Kutná Hora na svých schůzích diskutovala o významu místních sborů dobrovolných hasičů.

Celý článek
TOP 09 představila volební program
30. 3. 2010

TOP 09 představila volební program

„Náš program se nikomu nepodbízí. Naopak, může se zdát tvrdý. Obsahuje ale to, co je nutné v naší zemi udělat, aby zde nastala opravdová změna a obrat k lepšímu," vysvětlil předseda TOP 09 Karel Schwarzenberg.

Celý článek
Miroslav Kalousek v Mladé Boleslavi
29. 3. 2010

Miroslav Kalousek v Mladé Boleslavi

Miroslav Kalousek přednášel v pondělí 29. března pro účastníky cyklu Cesta lidstva k demokracii pořádaného Demokratickým institutem v Mladé Boleslavi.

Celý článek
Pavlíček a Načeva pro Náruč
26. 3. 2010

Pavlíček a Načeva pro Náruč

V Club Kino Černošice pořádala regionální organizace TOP 09 Praha-západ 26.března 2010 benefiční koncert. Do posledního místa zaplněný sál tleskal Michalu Pavlíčkovi a Načevě - jejich syrovým skladbám na texty Jáchyma Topola, crazy šansonům Lenky Vychodilové a pianisty Davida Nolla a písním Ivy Marešové, kterou doprovázel kytarista Michael Vašíček. Všichni se vzdali honoráře.

Celý článek
1 2 ... 140 ... 147 148 149 150 151 152
Články 1481 - 1490 z 1517
Chcete ZNÁT nejnovější TOP zprávy?
odebírejte náš
newsletter
TOP 09
Děkujeme