Regionální a místní organizace Pardubického kraje

V Pardubickém kraji byly ustanoveny čtyři regionální organizace TOP 09. Regionální organizace Chrudim, Pardubice, Svitavy a Ústí nad Orlicí.

chrudim.png pardubice.png usti-nad-orlici.png svitavy.png
Hospodařit, reorganizovat, nestrašit!
29. 3. 2012

Hospodařit, reorganizovat, nestrašit!

V souvislosti s nedobrou kondicí státního rozpočtu a snahou o jeho konsolidaci se periodicky opakují v různých médiích „černé scénáře“ dopadů úspor na bezpečnostní složky. Posledním zaznamenaným je zjištění serveru novinky.cz vyplývající z interního materiálu generálního ředitelství Hasičského záchranného sboru. Cituji: Kvůli razantním rozpočtovým škrtům schválených vládou pro následující dva roky totiž bude podle těch nejčernějších ekonomických scénářů nutné propustit 3000 hasičů, což je třetina sboru, a zavřít až dvě třetiny současných hasičských stanic.

Celý článek
Kam kráčí krajské nemocnice?
12. 3. 2012

Kam kráčí krajské nemocnice?

Aneb: Neúspěšný podnikatel v dozorčích radách

Docela v tichosti byl nakonec jmenován do dozorčích rad pěti krajských nemocnic někdejší politik a ekonom Ivan Pilip. Když nám na začátku února při jednání Výboru pro zdravotnictví, sociální věci a neziskový sektor krajský radní Martin Netolický tuto skutečnost oznamoval, uvedl jako hlavní důvod tohoto kroku pětiletou práci Ivana Pilipa v Evropské investiční bance (2004 -2007).

Celý článek
Balónky Ježíškovi
16. 12. 2011

Balónky Ježíškovi

Akce "Balónky Ježíčkovi" byla součastí pokusu o rekord vypuštění balónku. Bohužel rekord z roku 2008 nebyl překonan, přesto si to všichni díky MO TOP 09 Chrast užili.Za MO Chrast Marika Čížková.

Celý článek
Čertovské řádeníčko v Chrasti
5. 12. 2011

Čertovské řádeníčko v Chrasti

Stejně jako v loňském roce, tak i letos jsme se sešli s dětmi, pro které jsme měli připraveny soutěže a společně jsme se těšili na příchod "ČERTOVSKÉ DRUŽINY S ANDĚLEM A MIKULÁŠEM", který měl pro děti připraven nadílku. Za MO TOP 09 Chrast Marika Čížková

Celý článek
7. 2. 2011

Pro TOP 09 začíná rok sněmů a změn

Místní organizace v Holicích má již sněm za sebou

Rok 2011 bude pro celou TOP 09 obdobím pečlivé přípravy na krajské volby, které naši zemi čekají v roce 2012, ale také obdobím sněmů na všech organizačních úrovních strany.

Celý článek
15. 11. 2010

Zpráva o povolebním vyjednávání ve Svitavském regionu

V okolí Svitav, Poličky a Litomyšle se TOP 09 nebývale dařilo. Do zastupitelstva se zde jejím kandidátům podařilo probojovat v celkem 6 městech a obcích- v Poličce, Svitavách, Litomyšli, ale také v Moravské Třebové, Kunčině a Budislavi.

Celý článek

Přijďte s námi diskutovat na náš Facebookový profil

Staňte se fanouškem Facebookového profilu chrastecké TOPky. Najdete zde ty nejaktuálnější informace, fotografie z našich akcí a můžete zde vést diskuzi nad tématy, které Chrast zajímají. Profil najdete pod heslem "Chrastecká Topka".

Celý článek

TOP 09 je připravena podpořit rozvoj města Chrasti

V minulém čísle Chrasteckých Ohlasů jste si vážení čtenáři mohli přečíst o dokumentu nazvaném Strategie rozvoje města. Skutečně se jedná o  projekt, který je třeba vnímat velmi pozitivně. Opravdu je nutné analyzovat potřeby občanů a vytvořit vizi, ke které jako město budeme směřovat. Lze beze zbytku souhlasit i s tím, že důsledná příprava záměrů vede k vyšší pravděpodobnosti získání finančních prostředků

Celý článek

TOP09 v Chrasti

Vážení spoluobčané, letošní rok je opět rokem parlamentních a komunálních voleb. Protože volby jsou prakticky jedinou možností, kdy může občan zasáhnout do rozvoje státu i města, je třeba tomuto aktu věnovat patřičnou pozornost. Když jsme s kolegy, kamarády a známými řešili otázku, komu v následujících komunálních volbách dát hlas, zjistili jsme, že v podstatě nevíme, koho volit. Ne proto, že bychom v Chrasti neměli dostatek více či méně politických uskupení, ale především proto, že s řadou rozhodnutí, která zde byla v minulosti učiněna, se jen těžko ztotožňujeme. A tak jsme stáli před problémem, zda se zařadit do skupiny lidí, co si u piva stěžují na poměry, nebo zda se nějakým aktivním způsobem zapojit a pomoci při rozvoji města.

Celý článek
1 2 ... 29 30 31
Články 301 - 309 z 309
Chcete ZNÁT nejnovější TOP zprávy?
odebírejte náš
newsletter
TOP 09
Děkujeme