Komunální volby 10. a 11. října 2014

Kraj:
Okres:
Obec:
Městská část:
Statusy území:
Kandidátka:

Kandidátky pro volby: 2014 zastupitelstva obcí

Město: Bílovec (Nový Jičín, Moravskoslezský)
Volební strana: TOP 09

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl.
1. Bc. Tomáš Velička 46 ředitel Poradny pro primární prevenci, radní města Bílovce Bílovec TOP 09
2. Bc. Jiří Hruška 26 manažer Bílovec TOP 09
3. Ing. Radomír Surák, MBA 52 finanční ředitel Bílovec TOP 09
4. Mgr. Zuzana Honová, Ph.D. 39 vedoucí katedry, Ostravská univerzita Bílovec bezpp
5. Bc. Miroslav Kupka 25 finanční analytik Bílovec TOP 09
6. PaedDr. Peter Šloff 53 učitel Bílovec bezpp
7. Ladislav Minařík 53 vedoucí výroby firmy Ortho-D.I.D., spol. s r.o. Bílovec bezpp
8. Kateřina Kupková 45 vedoucí výroby Bílovec bezpp
9. Vojtěch Seidler 24 programátor Bílovec bezpp
10. Ing. Břetislav Gallas, MBA 55 manažer Stará Ves bezpp
11. Adam Jaroš 22 finanční poradce Bílovec bezpp
12. Víktorie Prusáková 18 studentka Bílovec bezpp
13. Filip Mlčůch 27 materiálový inženýr Bílovec bezpp
14. Mgr. Lenka Veličková 39 učitelka Bílovec TOP 09
15. Jakub Skála 25 prodejce automobilů Bílovec bezpp

Město: Bohumín (Karviná, Moravskoslezský)
Volební strana: KDU-ČSL a TOP 09 (koalice KDU-ČSL a TOP 09)

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl. Navrhovatel
1. Ing. Tomáš Fodor 52 technik železniční dopravy, zastupitel Starý Bohumín TOP 09 TOP 09
2. Vilma Valentová Urbančíková -- učitelka mateřské školy, koordinátorka rodinného centra SLŮNĚ Nový Bohumín bezpp KDU-ČSL
3. Iveta Balarinová 50 živnostník, majitelka pohřební služby Starý Bohumín bezpp KDU-ČSL
4. Ing. Miloš Sova 60 živnostník, majitel firmy SOVASKI s.r.o. Nový Bohumín bezpp TOP 09
5. Mgr. Jan Malchar 42 právník, předseda místní organizace KDU-ČSL Nový Bohumín KDU-ČSL KDU-ČSL
6. Ing. Karla Fodorová

Ing. Karla Fodorová

52 let

lektorka vzdělávání

52 lektorka vzdělávání Starý Bohumín TOP 09 TOP 09
7. Ing. Libor Gryc -- manažer nákupu Nový Bohumín bezpp KDU-ČSL
8. Bc. Andrea Mlynkecová, DiS. 40 sociální pracovnice Šunychl bezpp TOP 09
9. Mgr. Karin Běhálková 47 úřednice krajského úřadu Šunychl bezpp KDU-ČSL
10. Karel Mersi 49 živnostník, restauratér Skřečoň bezpp TOP 09
11. Ing. Emil Rakus 56 vedoucí pracovník České průmyslové zdravotní pojišťovny Nový Bohumín bezpp KDU-ČSL
12. Jakub Slíva, BA 33 referent marketingu Nový Bohumín bezpp TOP 09
13. Ing. Tomáš Urbanec -- živnostník, čajový obchůdek CULIE Vrbice KDU-ČSL KDU-ČSL
14. Jiří Michalík 55 živnostník Skřečoň bezpp TOP 09
15. František Pavlík 52 předseda základní odborové organizace Nový Bohumín bezpp KDU-ČSL
16. Petr Bezděk 59 strojvedoucí Nový Bohumín bezpp TOP 09
17. Ing. Jaromír Změlík 47 vedoucí technik Stavebního bytového družstva Bohumín Nový Bohumín bezpp KDU-ČSL
18. Markéta Liszoková 22 vysoškolská studentka Nový Bohumín bezpp TOP 09
19. Ing. Karin Gyüreová 47 manažer Pudlov bezpp KDU-ČSL
20. Lucie Kublová 34 poštovní úřednice Šunychl bezpp TOP 09
21. Simona Blatoňová 24 inspektorka pobočky Starý Bohumín bezpp TOP 09
22. Pavel Suchánek 24 vysokoškolský student Záblatí bezpp TOP 09
23. Mgr. Marie Farlíková -- programátorka Nový Bohumín bezpp KDU-ČSL

Obec: Bolatice (Opava, Moravskoslezský)
Volební strana: TOP 09

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl.
1. Mgr. Herbert Pavera 56 starosta obce Bolatice Bolatice bezpp
2. Martin Bortlík 42 místostarosta obce Bolatice Bolatice bezpp
3. MUDr. Renáta Kupková 50 lékařka Bolatice bezpp
4. Vlastislav Polášek 55 OSVČ Borová bezpp
5. MUDr. Tomáš Papuga 47 chirurg Bolatice TOP 09
6. Mgr. David Neuvald 31 ředitel základní a mateřské školy Bolatice Bolatice bezpp
7. Ing. Pavel Bezděk 52 podnikatel Bolatice bezpp
8. Ing. Silvie Hříbková 34 kulturní referent Městského úřadu Kravaře Borová bezpp
9. Josef Boček 49 správce majetku Bolatice bezpp
10. Mgr. Dagmar Tielová 62 učitelka Bolatice bezpp
11. Ing. Martin Fus 27 vedoucí skladu Bolatice bezpp
12. Ing. Josef Ricka 67 důchodce Bolatice bezpp
13. Daniela Holleschová 40 prodavačka Bolatice bezpp
14. Ing. Tomáš Loshot 29 živnostník Bolatice bezpp
15. Karel Ostárek 59 soustružník- brusič Bolatice bezpp
16. Pavel Koch 46 ředitel Technických služeb Bolatice Bolatice bezpp
17. Kristina Jochimová 59 důchodce Bolatice bezpp

Město: Bruntál (Bruntál, Moravskoslezský)
Volební strana: TOP 09

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl.
1. Ing. Václav Mores 60 místostarosta města Bruntál Bruntál TOP 09
2. Bc. Milan Milián 38 informatik Bruntál TOP 09
3. Ing. Helena Brantálová 46 pracovník v ochraně veřejného zdraví Bruntál TOP 09
4. Karel Krupička 40 obchodní ředitel Bruntál bezpp
5. Jakub Opletal 24 OSVČ Bruntál TOP 09
6. Miloslav Petrů 61 důchodce Bruntál bezpp
7. Miluše Polášková 56 úřednice Bruntál TOP 09
8. Dalibor Lešnik 43 manažer obchodu Bruntál TOP 09
9. Michal Opletal 46 OSVČ Bruntál TOP 09
10. Jan Tihelka 25 průvodce Bruntál bezpp
11. Vladimír Pán 44 logistik Bruntál bezpp
12. Michal Čuda 29 OSVČ Bruntál bezpp
13. Zdeněk Rozprým 29 mistr výroby Bruntál bezpp
14. Jana Pavelková 39 sociální poradce Bruntál bezpp
15. Jana Michalčíková 44 OSVČ Bruntál bezpp
16. Petr Valášek 36 dispečer Bruntál bezpp
17. Vladislava Čudová 42 úřednice Bruntál bezpp
18. Jarmila Petrů 60 důchodkyně Bruntál bezpp
19. Kamil Molnár 29 OSVČ Bruntál bezpp
20. Anna Dočková 58 prodavačka Bruntál bezpp
21. Karla Lukáčová 77 důchodce Bruntál bezpp
22. Zdeněk Zdeněk 42 správce hotelu Bruntál bezpp
23. Mgr. Martina Janečková 47 OSVČ Bruntál bezpp
24. Ivanka Jandová 68 důchodce Bruntál bezpp
25. Tomáš Janalík 37 truhlář Bruntál bezpp
26. Romana Holků 47 zdravotní sestra Bruntál bezpp
27. Martin Orság 38 OSVČ Bruntál bezpp

Obec: Bruzovice (Frýdek-Místek, Moravskoslezský)
Volební strana: TOP 09

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl.
1. Ing. Vojtěch Kozel 32 projektant Bruzovice bezpp
2. Jan Kubíček 30 strojvedoucí Bruzovice TOP 09
3. Ing. Miroslav Horyna 51 stavební inženýr Bruzovice bezpp
4. Ing. Bc. Tereza Ryšková 28 technický pracovník pro vědu a výzkum Bruzovice bezpp
5. Ing. Petra Čepelová 28 účetní Bruzovice bezpp
6. Ing. Michal Slíva 29 programátor Bruzovice bezpp
7. Ing. Libor Kunčický 51 strojvedoucí instruktor ČD Cargo Bruzovice bezpp
8. Ing. Eva Šnajdrová 36 účetní Bruzovice bezpp
9. Jan Doležílek 63 důchodce Bruzovice bezpp

Obec: Čeladná (Frýdek-Místek, Moravskoslezský)
Volební strana: TOP 09

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl.
1. Pavol Lukša

Pavol Lukša

52 let

starosta obce Čeladná

Pavol Lukša se narodil 15. srpna 1962 v Turzovce, okres Čadca, dnešní Slovensko. V listopadu 1962 se rodina přestěhovala do obce Čeladná, kde žije dodnes. Narodil se ve smíšeném manželství, maminka je Slovenka, otec pochází z Valašska.

Studium na Střední Lesnicko-technické škole v Hranicích na Moravě zakončil Pavol Lukša v roce 1981 maturitní zkouškou. Po absolvování základní vojenské služby v roce 1983 pracoval u Severomoravských státních lesů Krnov (do dubna 1984). Od května roku 1984 byl zaměstnancem 1. brněnské strojírny s.p. (do února 1993). V roce 1990 vstoupil do tehdejší ČSL. Od května 1992 do prosince 1994 byl místostarostou obce Čeladná a následně jejím starostou.

Od prosince 2004 do listopadu 2008 byl statutárním náměstkem hejtmana Moravskoslezského kraje pro dopravu a životní prostředí.

V letech 2005 - 2006 byl Pavol Lukša místopředsedou KDU-ČSL. Od listopadu 2008 až dosud je opět starostou obce Čeladná. V červnu 2009 z KDU-ČSL vystoupil. V červnu 2009 se stal členem Přípravného výboru TOP 09. Na Celostátním ustavujícím sněmu strany, konaném 27. a 28. listopadu 2009, byl zvolen místopředsedou TOP 09.

V roce 2010 se po květnových volbách do PSP ČR stal poslancem, na 2. celostátním sněmu TOP 09, který se konal ve dnech 22.-23. října 2011 v Hradci Králové, byl zvolen místopředsedou TOP 09.

52 starosta obce Čeladná Čeladná TOP 09
2. Ing. Pavel Mikeska -- vedoucí projektant Čeladná bezpp
3. MUDr. Milan Bajgar 56 ředitel Beskydského rehabilitačního centra Čeladná TOP 09
4. Eduard Čajánek -- důchodce Čeladná bezpp
5. Renata Kopecká -- soukromý podnikatel Čeladná bezpp
6. Kamil Otava -- soukromý podnikatel Čeladná bezpp
7. Mgr. Martina Blažková -- středoškolská učitelka Čeladná bezpp
8. Sylva Uhlířová -- soukromá podnikatelka Čeladná bezpp
9. Lukáš Wozniak 34 soukromý podnikatel Čeladná TOP 09
10. MUDr. Petr Pachman 64 soukromý praktický lékař Čeladná bezpp
11. Jiří Kowalik -- soukromý zemědělec Čeladná bezpp
12. Jaromír Blažek -- soukromý podnikatel Čeladná bezpp
13. Stanislav Tofel -- soukromý podnikatel Čeladná bezpp
14. Rostislav Pavelec -- hasič Čeladná bezpp
15. Ing. Horymír Marek -- soukromý podnikatel Čeladná bezpp

Město: Český Těšín (Karviná, Moravskoslezský)
Volební strana: TOP 09

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl.
1. Bronislav Miczka 57 podnikatel - správa a údržba nemovitostí Český Těšín bezpp
2. Bc. Dagmara Kantorová 42 podnikatelka v realitách Český Těšín bezpp
3. Jindřich Koch 57 provozovatel restaurace Český Těšín bezpp
4. Martin Klega 39 finanční poradce Stanislavice bezpp
5. Miroslav Labuda 51 podnikatel Český Těšín bezpp
6. Ondřej Kvašňovský 21 web designer Český Těšín bezpp
7. Martin Machů, DiS. 33 prodejce stavebních strojů Český Těšín bezpp
8. Radek Wantulok 43 podnikatel Mosty TOP 09
9. Jiří Karpiel 31 vedoucí prodeje Český Těšín bezpp
10. Zdeněk Gašpár 49 provozovatel restaurace Český Těšín TOP 09
11. Věslav Drobisz 48 provozovatel prodejny elektro zboží Český Těšín bezpp
12. Darina Smužová 43 asistentka Český Těšín bezpp
13. Eliška Karasová 18 studentka Český Těšín bezpp
14. Jiří Vojkuvka 62 provozovatel občerstvení a ubytovacího zařízení Český Těšín bezpp
15. Bohumil Bielesz 57 kuchař Český Těšín bezpp
16. Šárka Urbaniecová 45 finanční poradce Český Těšín bezpp
17. Richard Piškytl 28 finanční poradce Český Těšín bezpp
18. Libor Valenta 19 zedník Český Těšín bezpp
19. Dalibor Piškytl 57 finanční poradce Český Těšín bezpp
20. Bc. Monika Metličková, DiS. 25 manažerka cestovního ruchu Český Těšín bezpp
21. Van Tho Nguyen 59 provozovatel prodejen s textilním zbožím Český Těšín bezpp
22. Kateřina Khailová 27 servírka Český Těšín bezpp
23. Stanislav Nowak 35 prodejce vozidel Horní Žukov bezpp
24. Martin Ciupek 43 kuchař Mosty bezpp
25. Otakar Belžík 62 důchodce Český Těšín bezpp
26. Maria Klega 65 důchodkyně Český Těšín bezpp
27. Jiří Pilar 24 finanční poradce Český Těšín bezpp

Statutární město: Frýdek-Místek (Frýdek-Místek, Moravskoslezský)
Volební strana: TOP 09

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl.
1. Ing. Martin Špetla 50 OSVČ Místek TOP 09
2. Ing. Lukáš Rožnovský, Ph.D. 29 projektový manažer Místek TOP 09
3. Ing. Jan Frňka 32 živnostník Místek TOP 09
4. Mgr. Rostislav Gola 41 učitel Frýdek TOP 09
5. MUDr. Pavel Šrubař 50 lékař Frýdek bezpp
6. Mgr. Ing. Václav Daněk 49 živnostník Místek TOP 09
7. Martin Polach 33 produkční Frýdek TOP 09
8. Ing. Petra Šikulová 47 asistentka Místek TOP 09
9. Ing. Radim Kubečka 27 export manager Frýdek TOP 09
10. Ing. Jan Karásek 32 vedoucí pracovník v logistice Místek TOP 09
11. Rostislav Přidal 30 softwarový architekt Místek TOP 09
12. David Kafka 38 elektrotechnik Místek TOP 09
13. Mgr. Renáta Caletková 61 učitelka Místek TOP 09
14. Mgr. Daniela Tatarková 46 manažer personálního oddělení Skalice TOP 09
15. Zdeněk Zápalka 37 operátor energetických zařízení Místek bezpp
16. Jan Vašut 39 technik Místek bezpp
17. Michal Jurek 33 supervisor logistiky Frýdek bezpp
18. Jaromír Karásek 33 nákupčí Místek bezpp
19. Mgr. Pavel Kožuch 61 učitel Místek bezpp
20. Petr Liberda 33 OSVČ- autodopravce Místek bezpp
21. Bc. Alexandr Nováček 24 student Chlebovice bezpp
22. Mgr. Jana Matušinská 42 sociální pracovnice Místek bezpp
23. Jan Matušinský 38 živnostník Místek bezpp
24. Pavel Rada 36 živnostník- řezník Frýdek bezpp
25. Ondřej Staško 20 manager Frýdek bezpp
26. Ing. Bohuslav Tereško 52 technik Místek bezpp
27. Pavla Walková 63 OSVČ Místek bezpp
28. Martin Radil 35 hostinský Místek bezpp
29. Marián Kokeš 40 řidič Místek bezpp
30. Ivana Špoková 34 servírka Frýdek bezpp
31. Martin Pleva 42 sladovník Místek bezpp
32. Bc. František Šikula 22 student Místek bezpp
33. Ing. Dominik Daniš 29 plánovač výroby Frýdek bezpp
34. Bc. Eva Jurečková 29 telefonistka Místek bezpp
35. Jan Švec 32 řidič Frýdek bezpp
36. Ing. Pavel Lisník 45 učitel Frýdek bezpp
37. Mgr. Jana Lisníková 43 učitelka Frýdek TOP 09
38. Petr Martinák 31 technik dopravních nehod Frýdek bezpp
39. Dušan Mlýnek 33 prodejce Frýdek bezpp
40. Dominika Urbanová 23 student Frýdek bezpp
41. Bc. Marek Hess 23 student Místek bezpp
42. Martin Grochol 23 student Místek bezpp
43. Tomáš Raček 45 živnostník Místek bezpp

Statutární město: Havířov (Karviná, Moravskoslezský)
Volební strana: TOP 09

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl.
1. JUDr. Mgr. René Vašek 39 právník, vedoucí obchodně právního odboru Podlesí TOP 09
2. Jiřina Dehierová 52 poradce pro zdravotně postižené, členka poradního orgánu Ministerstva práce a sociálních věcí Město TOP 09
3. MUDr. Kamil Mazuch 39 zubní lékař Bludovice bezpp
4. Ing. Pavel Merta 69 předseda občanské komise Životice Životice TOP 09
5. MUDr. Lenka Hustáková 54 dětská lékařka Prostřední Suchá bezpp
6. Michaela Jančaříková 50 asistentka generálního ředitele Město TOP 09
7. MUDr. Růžena Kutějová 66 dětská lékařka, poradkyně v oboru genetiky Šumbark bezpp
8. Mgr. Jakub Starek 28 právník v neziskové organizaci Město bezpp
9. Dušan Konečný 48 živnostník, charitativní pracovník Město bezpp
10. Martin Fusek 42 vinařský specialista, předseda občanského sdružení Město TOP 09
11. Bc. Martina Lassková 33 porodní asistentka v nemocnici Město bezpp
12. Tomáš Bernatík 48 technik ve stavebnictví Prostřední Suchá TOP 09
13. Radim Buchta 41 manažer projektu Šumbark bezpp
14. Jiří Krajíček 39 servisní technik Bludovice TOP 09
15. Martina Kaňová 43 majitelka cestovní agentury MK service Prostřední Suchá bezpp
16. Mgr. Václav Jakšl 28 vychovatel ve věznici Město bezpp
17. Mgr. Bc. Šárka Unucková 33 vysokoškolský pedagog Dolní Suchá bezpp
18. Kateřina Chlebíková, DiS. 49 radiologický asistent v nemocnici Město TOP 09
19. Mgr. Milada Kasalovská 66 lektorka anglického jazyka Podlesí bezpp
20. Jiří Lacina 67 učitel na učilišti v důchodu Město bezpp
21. Bc. Lucie Brodová 35 středoškolský pedagog Šumbark bezpp
22. David Rožnovják 37 majitel kominické firmy Město bezpp
23. Martin Macků 38 jednatel fimy MM Tuning, s.r.o. Podlesí bezpp
24. Brigita Hučínová 56 účetní stavební firmy Město bezpp
25. Milan Zupko 37 divadelní a filmový herec Město bezpp
26. Bronislav Linzer 60 prodejce v dřevoprodeji Město bezpp
27. Rostislav Sasyn 48 majitel restaurace U Šimaly Prostřední Suchá bezpp
28. Mgr. Božena Mertová 67 středoškolský pedagog v důchodu Životice bezpp
29. Ludmila Šmídová 51 personalistka Město bezpp
30. Jiří Ševčík 44 OSVČ, provozovatel instalatérské firmy Šumbark bezpp
31. Jiří Skácelík 25 student archeologie Město bezpp
32. Lenka Špačková 41 přepážkova pracovnice v sázkové kanceláři Prostřední Suchá bezpp
33. Tomáš Březina 26 majitel firmy na výrobu hliníkových komponentů Podlesí bezpp
34. Lucie Minářová 38 provozní pracovník v mateřské školce Město bezpp
35. Dušan Kupčík 51 podnikatel v oboru topenářství Prostřední Suchá bezpp
36. Bc. David Hajdu 30 specialista informačních technologii Město bezpp
37. Tomáš Gajdoš 41 živnostník v oboru stavebnictví Šumbark bezpp
38. Lic. Pavel Hochman 53 mistr údržby Město bezpp
39. Zuzana Michalíková 34 pokladní v hypermarketu Město bezpp
40. Jakub Rozsíval 24 operátor výroby Město bezpp
41. Karel Novák 63 horník v důchodu Šumbark bezpp
42. Veronika Urbanová 20 studentka přírodovědecké fakulty Ostravské unvierzity Šumbark bezpp
43. Jan Szeliga 32 montér ocelových konstrukcí Šumbark bezpp

Město: Hlučín (Opava, Moravskoslezský)
Volební strana: TOP 09

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl.
1. Michal Zemek 38 OSVČ Hlučín TOP 09
2. Gabriela Böhmová 42 účetní Hlučín bezpp
3. Bc. Anton Pelikán, DiS. 44 řidič záchranné služby Darkovičky TOP 09
4. Jan Mikeska 60 technik Bobrovníky bezpp
5. Mgr. Blanka Barabášová 40 učitelka Hlučín bezpp
6. Mgr. Aleš Baturný 42 učitel Hlučín bezpp
7. Radek Mrovec 45 OSVČ Hlučín bezpp
8. Ing. Leo Matloch 49 podnikatel Hlučín TOP 09
9. Petr Stříbný 46 OSVČ - stolař Hlučín bezpp
10. Ing. Aleš Barták 45 jednatel společnosti Hlučín TOP 09
11. Ing. Tomáš Holaň 39 manažer informačních technologií Bobrovníky TOP 09
12. Ing. Zuzana Baturná 34 konzultant Hlučín bezpp
13. Viktor Pavlík 41 OSVČ Hlučín bezpp
14. Alois Musiol 67 soukromý podnikatel v oboru vinařství Hlučín bezpp
15. Daniel Duda 37 OSVČ - stolař Hlučín bezpp
16. Kamil Polách 45 obchodní zástupce Hlučín bezpp
17. Lukáš Stolařík 22 student Darkovičky bezpp
18. Daniel Kopřiva 45 skladník Hlučín bezpp
19. Tomáš Thománek 46 montér Hlučín bezpp
20. Ondřej Matloch 21 student Hlučín bezpp
21. MgA. Daniel Barták 36 designer Hlučín bezpp

Statutární město: Karviná (Karviná, Moravskoslezský)
Volební strana: Naše Karvinsko a TOP 09 (sdružení TOP 09 a nez. kandidátů)

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl. Navrhovatel
1. Jan Zolich 65 důchodce Nové Město bezpp nez. kan.
2. Ing. Martin Ferfecki 33 projektový manažer Hranice TOP 09 TOP 09
3. Ing. Milada Tomalová 49 středoškolská učitelka Ráj TOP 09 TOP 09
4. Evžen Matuszyński 71 důchodce Nové Město bezpp nez. kan.
5. Mgr. Jan Kottas 72 středoškolský učitel Nové Město TOP 09 TOP 09
6. Martin Golasovský 33 vedoucí výroby Nové Město bezpp nez. kan.
7. Ing. Jana Pietrová 47 OSVČ Ráj bezpp TOP 09
8. RNDr. Roman Strzondala 49 fyzik a soudní tlumočník Ráj TOP 09 TOP 09
9. Bc. Petra Rohová 25 studentka vysoké školy Ráj bezpp TOP 09
10. Mgr. Tomasz Kucharczyk 37 ředitel společnosti Nové Město TOP 09 TOP 09
11. MUDr. Vanda Jungová 58 lékařka Mizerov bezpp TOP 09
12. Zdenek Sartoris 59 podnikatel Lázně Darkov bezpp nez. kan.
13. Mgr. Markéta Polková 26 asistentka poslance Hranice bezpp TOP 09
14. Ing. Kamil Pustay 42 vedoucí logistiky a nákupu Ráj bezpp nez. kan.
15. Ing. Petr Diviš 33 vedoucí výroby Hranice bezpp TOP 09
16. Mgr. Eva Haklová 59 učitelka základní školy Ráj bezpp nez. kan.
17. MUDr. Zbigniew Wojnar 48 lékař, alergolog Hranice bezpp TOP 09
18. Mgr. Pavlína Klaputová 56 odborný ředitel Fryštát bezpp nez. kan.
19. Tomáš Ciosk 55 elektromontér Nové Město bezpp TOP 09
20. Jaroslava Koběrská 46 asistentka ředitele Ráj bezpp nez. kan.
21. Vladko Krajči 50 OSVČ Mizerov bezpp TOP 09
22. Ing. Radim Walek 37 vedoucí informačních technologií Ráj bezpp nez. kan.
23. Alexandr Svoreň 42 OSVČ Ráj bezpp TOP 09
24. Ing. Miroslav Přibyl 33 referent exportního prodeje Ráj bezpp nez. kan.
25. Jiřina Kucharczyk 24 social media specialist Mizerov TOP 09 TOP 09
26. René Nolč 43 elektromontér Nové Město bezpp nez. kan.
27. Jana Madecká 46 dělnice Nové Město bezpp TOP 09
28. René Hricík 44 správce informačních technologií Mizerov bezpp nez. kan.
29. Veronika Madecká 22 studentka vysoké školy Nové Město bezpp TOP 09
30. Petr Děrgel 58 nezaměstnaný Fryštát bezpp nez. kan.
31. René Polák 34 zámečník Mizerov bezpp TOP 09
32. Tomáš Waloszek 45 technik kvality a jakosti Nové Město bezpp nez. kan.
33. Dominik Fait 25 student vysoké školy Nové Město bezpp TOP 09
34. Martin Kéry 36 řidič Ráj bezpp nez. kan.
35. Tomasz Niedziela 18 student Hranice bezpp TOP 09
36. Libor Topolčan 46 správce, vedoucí pracovník techniky Fryštát bezpp nez. kan.
37. Petr Piatek 59 taxikář Fryštát bezpp TOP 09
38. Pavel Vaněk 58 soukromý podnikatel Mizerov bezpp nez. kan.
39. Bronislav Gűrtlich 52 odborný pracovník Mizerov bezpp TOP 09
40. Jan Cieslar 44 dělník Ráj bezpp TOP 09
41. Jiří Chmielniak 36 zámečník Ráj bezpp TOP 09

Město: Klimkovice (Ostrava-město, Moravskoslezský)
Volební strana: Společně pro Klimkovice - Sdružení nezávislých kandidátů, Občanské demokratiské strany a TOP 09 (sdružení ODS, TOP 09 a nez. kandidátů)

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl. Navrhovatel
1. Ing. Jakub Unucka -- výkonný ředitel, místostarosta Klimkovice ODS ODS
2. Mgr. Pavel Peterek -- makléř, zastupitel Klimkovice bezpp nez. kan.
3. Lukáš Lyčka -- manažer kvality Klimkovice bezpp nez. kan.
4. Mgr. Ivana Sikulová Křížová -- ředitelka předškolního zařízení Klimkovice bezpp nez. kan.
5. Ing. Petr Večerka -- podnikatel, zastupitel Klimkovice ODS ODS
6. Mgr. Hana Petrová -- středoškolská učitelka, zastupitelka Klimkovice bezpp nez. kan.
7. Bc. Renáta Návratová -- ředitelka CVČ Mozaika, radní Klimkovice bezpp nez. kan.
8. Ondřej Mika -- velitel jednotky SDH Klimkovice bezpp nez. kan.
9. Jiří Halfar -- strojník chemie Klimkovice bezpp nez. kan.
10. Ing. Radek Kovář 43 technik Klimkovice TOP 09 TOP 09
11. Ing. Karel Černík -- vedoucí střediska Sm VaK Klimkovice bezpp nez. kan.
12. Ing. Radek Pištora -- pracovník oddělení kvality Klimkovice bezpp nez. kan.
13. Mgr. Hana Škutová -- zástupkyně ředitelky základní školy Klimkovice bezpp nez. kan.
14. Zdeněk Vavroš -- důchodce Klimkovice bezpp nez. kan.
15. Mgr. Petr Pávek -- obchodní ředitel Klimkovice bezpp nez. kan.
16. Ing. Milan Křivánek -- technik Klimkovice bezpp nez. kan.
17. Ing. Ladislav Besta -- důchodce Klimkovice ODS ODS

Město: Kopřivnice (Nový Jičín, Moravskoslezský)
Volební strana: TOP 09

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl.
1. JUDr. Aleš Nytra 32 advokát Kopřivnice TOP 09
2. Tomáš Sarténa 29 jednatel společnosti Kopřivnice TOP 09
3. Ing. Petr Kovář 44 finanční manažer Lubina TOP 09
4. Bc. Alena Šimonová 26 referentka informačního centra města Kopřivnce Kopřivnice TOP 09
5. Vítězslav Kazík 50 obchodní poradce Kopřivnice TOP 09
6. Libuše Doniecová 46 operátor ve výrobě Kopřivnice bezpp
7. David Jalůvka 37 síťový specialista Lubina bezpp
8. Viktor Špačinský 41 elektromontér Kopřivnice bezpp
9. Jan Galia 25 šumař Kopřivnice bezpp
10. Pavel Altrichter 73 důchodce, dirigent pěveckého sdružení Kopřivnice Kopřivnice bezpp
11. Zdeněk Kurečka 53 organizační pracovník fotbalu Lubina bezpp
12. Ing. Michaela Havranová 52 účetní Kopřivnice bezpp
13. Mgr. Jana Cochlarová 35 učitelka Kopřivnice bezpp
14. Zuzana Lichtenbergová 45 dělnice Kopřivnice bezpp
15. Bc. Martina Sarténová 23 nutriční terapeutka Kopřivnice bezpp
16. Petr Opálka 24 student Kopřivnice bezpp
17. Matouš Bortel 20 operátor CNC frézy Kopřivnice bezpp
18. Martin Michna 23 elektrikář Kopřivnice bezpp
19. Martin Šablatura 22 student Kopřivnice bezpp
20. Daniela Lasotová 19 studentka Kopřivnice bezpp
21. Kristýna Holubová 20 studentka Kopřivnice bezpp

Město: Krnov (Bruntál, Moravskoslezský)
Volební strana: TOP 09

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl.
1. Leo Kornel 35 projektový manažer Pod Bezručovým vrchem TOP 09
2. Ing. Jaroslav Jouza 48 ředitel a.s. Pod Bezručovým vrchem TOP 09
3. Mgr. Mikuláš Strnadel 28 obchodní ředitel Pod Cvilínem TOP 09
4. Jana Ochmanová 34 OSVČ Pod Bezručovým vrchem TOP 09
5. Ing. Martin Štěpaník, MBA 37 strojní inženýr Pod Cvilínem TOP 09
6. Hana Michnová 35 účetní Pod Bezručovým vrchem TOP 09
7. Ing. Petr Šarman 29 analytik Pod Bezručovým vrchem bezpp
8. Miroslav Tvardek 38 OSVČ Pod Bezručovým vrchem bezpp
9. Josef Ničman 59 OSVČ - kovář Pod Cvilínem bezpp
10. Mgr. Jana Štěpaníková, DiS. 33 fyzioterapeut Pod Cvilínem bezpp
11. Pavel Michálek 32 technik Pod Bezručovým vrchem bezpp
12. BcA. Veronika Ničmanová 24 student Pod Cvilínem TOP 09
13. Terezie Jouzová 45 zdravotní sestra Pod Bezručovým vrchem bezpp
14. Ing. Jana Haščinová 45 v domácnosti Pod Bezručovým vrchem bezpp
15. Iva Zatloukalová 26 zástupce vedoucího elektra Pod Bezručovým vrchem bezpp
16. Bc. Dana Venglářová 26 pokladní Pod Bezručovým vrchem bezpp

Městský obvod: Mariánské Hory a Hulváky (Ostrava-město, Moravskoslezský)
Volební strana: TOP 09

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl.
1. Michal Zaydlar

Michal Zaydlar

28 let

podnikatel

Michal Zaydlar se narodil se v Ostravě 5. prosince 1985 jako nejstarší ze tří sourozenců. Vystudoval Obchodní akademii s vyznamenáním a pokračoval na Ekonomické fakultě VŠB-TU v oboru Finance, kde studoval do roku 2011.

Jako vášnivý cestovatel začal již během studií pracovat pro cestovní kancelář, kde měl později na starosti i řízení pobočky. Protože ho lákaly dálky a dobrodružství, využil v roce 2009 možnosti práce v rybářském městečku Cordova na Aljašce. Následně, v letech 2010-2011 působil jako ředitel výroby (production manager) v nově otevřené fabrice v eskymácké vesničce Togiak. Zde se setkal s řízením většího počtu zaměstnanců i zcela odlišnou kulturou místního obyvatelstva a nejrůznějšími výzvami, které řízení továrny v tomto specifickém prostředí každý den obnášelo. Přestože během tohoto období stejně jako mnohokrát poté vycestoval za dobrodružstvím a exotikou, po každé cestě se rád vracel do Ostravy, dění v níž ho nikdy nenechávalo lhostejným.

V současnosti podniká v oblasti stavebnictví a inteligentních systémů pro domácnosti a firmy. Do TOP 09 vstoupil v roce 2014 a stal se lídrem kandidátky v obvodu Mariánské Hory a Hulváky a členem Regionální organizace TOP 09 v Ostravě. Jeho hlavním cílem je dát na ostravských radnicích větší příležitost úspěšným, mladým lidem a skutečným patriotům a přinést zde co nejvíce zkušeností, které nasbíral během svého cestování a práce v zahraničí.

Michal Zaydlar je svobodný, bezdětný a mezi jeho zájmy patří cestování, sport, cizí jazyky, četba a místní i celostátní politika.

28 podnikatel Hulváky TOP 09
2. Matěj Misař 22 moderátor Mariánské Hory TOP 09
3. Radovan Váňa 27 jednatel společnosti Hulváky TOP 09
4. Mgr. Rostislav Cigánek 26 projektový manažer informačních technologii Hulváky bezpp
5. Ing. Pavel Křemenský 62 projektant Mariánské Hory bezpp
6. Ing. Pavel Kubeš 51 manažer Mariánské Hory TOP 09
7. Tomáš Wilkonský 21 student Mariánské Hory bezpp
8. Zdeněk Jaňovka 48 školník Hulváky bezpp
9. Pavel Přibyl 78 důchodce Hulváky bezpp
10. Bc. Jakub Milis 24 student Mariánské Hory bezpp
11. Barbora Misařová 27 osobní trenér Mariánské Hory bezpp
12. Bc. Roman Wilkonský 24 student Mariánské Hory bezpp
13. Petr Huszár 25 obchodník Mariánské Hory bezpp
14. Adam Tesárek 23 student Mariánské Hory bezpp
15. Margita Wilkonská 64 důchodkyně Mariánské Hory bezpp

Město: Město Albrechtice (Bruntál, Moravskoslezský)
Volební strana: TOP 09

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl.
1. Zdeněk Caisberger 38 podnikatel Město Albrechtice TOP 09
2. Ing. Roman Skopal 60 strojní inženýr Česká Ves TOP 09
3. René Herodek 41 policista Město Albrechtice bezpp
4. Markéta Řezáčová 26 administrativní pracovník Město Albrechtice bezpp
5. Vendulka Caisbergerová 37 podnikatelka Město Albrechtice TOP 09
6. Martin Hudeček 26 stavební dělník Město Albrechtice TOP 09
7. Ing. Milan Košulič 59 lesník Město Albrechtice bezpp
8. Ing. Zdeněk Kurečka 57 OSVČ Město Albrechtice bezpp
9. Zdeněk Slonka 60 stavební dělník Město Albrechtice TOP 09
10. Stanislav Hánečka 38 báňský záchranář Město Albrechtice bezpp
11. Michal Řezáč 30 technik Hynčice bezpp
12. Michal Měrka 29 vedoucí stolařské výroby Město Albrechtice bezpp
13. Štěpán Mičík 39 řidič Hynčice bezpp
14. Petr Michalčík 38 OSVČ Město Albrechtice bezpp
15. Tomáš Paluch 37 strojník Město Albrechtice bezpp
16. Jaroslav Siuda 42 OSVČ Město Albrechtice bezpp
17. Ing. Petra Mužíková 26 studentka Linhartovy bezpp
18. Jiří Franek 60 důchodce Město Albrechtice bezpp
19. Kevin Caisberger 18 kominík Město Albrechtice bezpp
20. Pavel Sofka 42 prodavač Opavice bezpp
21. Karel Krákora 31 skladník Město Albrechtice bezpp

Obec: Metylovice (Frýdek-Místek, Moravskoslezský)
Volební strana: TOP 09

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl.
1. Ing. Jan Koloničný, Ph.D. 40 projektový manager Metylovice bezpp
2. Ing. Miroslav Ševčík 36 obchodní manažer Metylovice bezpp
3. Robert Zsigmond 56 prodavač Metylovice bezpp
4. Tereza Dvořáková 35 marketingový specialista Metylovice bezpp
5. Ing. Milena Pazderníková 40 specialista vodohospodář Metylovice bezpp
6. Ján Hribík 57 svářeč zámečník Metylovice bezpp
7. Ing. Marta Bílková 42 soudní znalec, projektový manažer Metylovice bezpp
8. MUDr. Zbyněk Luňáček 47 všeobecný praktický lékař Metylovice bezpp
9. Hana Praussová 53 OSVČ Metylovice bezpp
10. Marcela Vysogladová 44 vedoucí prodejny Metylovice bezpp
11. Ing. Jiří Růžička 60 vedoucí výroby úpravy uhlí Metylovice bezpp

Městský obvod: Moravská Ostrava a Přívoz (Ostrava-město, Moravskoslezský)
Volební strana: TOP 09

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl.
1. Ing. Aleš Juchelka 38 jednatel společnosti Moravská Ostrava TOP 09
2. Ing. Petr Štíhel 51 manažer Moravská Ostrava TOP 09
3. MUDr. Tomáš Mrázek, Ph.D., MBA 50 lékař Moravská Ostrava bezpp
4. Ing. Jana Mudrová 54 vedoucí marketingu Moravská Ostrava TOP 09
5. Jan Rakowski 30 personalista Moravská Ostrava TOP 09
6. MUDr. Mgr. Martin Piperek 42 revizní lékař Moravská Ostrava TOP 09
7. Mgr. Kateřina Švejdová, M.A. 46 učitelka základní školy Moravská Ostrava bezpp
8. Mgr. Stanislava Kaniová 34 redaktorka Moravská Ostrava bezpp
9. Ing. Libor Jacko 48 podnikatel Moravská Ostrava bezpp
10. Mgr. Martin Toms 34 OSVČ Moravská Ostrava bezpp
11. MDDr. Aristotelis Jakovidis 27 zubní lékař Moravská Ostrava bezpp
12. Pavel Kramár 50 obchodně technický zástupce Moravská Ostrava bezpp
13. MUDr. Markéta Stuchlíková 67 lékařka Moravská Ostrava bezpp
14. Mgr. Radana Brábníková, LL.M. 35 obchodní ředitelka Přívoz bezpp
15. Ing. Petr Leder 32 manažer Pod Bezručovým vrchem bezpp
16. Aneta Tokarčiková 24 na mateřské dovolené Moravská Ostrava bezpp
17. Mgr. Svatava Janošková 36 psycholog a lektor Moravská Ostrava bezpp
18. Jaroslav Tomeš 47 vedoucí prodeje Moravská Ostrava bezpp
19. Veronika Marešová 33 administrativni pracovnice Přívoz bezpp
20. Mgr. Vladimír Ondruš 52 bezpečnostní specialista Moravská Ostrava bezpp
21. Ing. Marcela Rakowská 32 vedoucí týmu Moravská Ostrava bezpp
22. Ing. Pavel Matušek 65 technik Moravská Ostrava bezpp
23. Lenka Juříková 43 vedoucí skupiny zdravotní politiky Moravská Ostrava bezpp
24. Ing. Miroslava Potoczná 42 ředitelka pobočky Komerční banky, a.s. Moravská Ostrava bezpp
25. Jan Kopeček 25 redaktor Moravská Ostrava bezpp
26. Ing. Pavel Běla 25 úředník Přívoz bezpp
27. Táňa Marková 23 studentka Moravská Ostrava bezpp
28. Miloš Rybníček 60 OSVČ Moravská Ostrava bezpp
29. Hana Kubešová 77 důchodkyně Přívoz bezpp
30. Vítězslav Ficek 35 projektový manažer Moravská Ostrava bezpp
31. Ing. Tomáš Martiník 35 vedoucí výroby Moravská Ostrava bezpp
32. Renata Fajkusová 34 na mateřské dovolené Moravská Ostrava bezpp
33. Jindřich Koval 63 servisní technik Moravská Ostrava bezpp
34. Miroslav Řeha 49 živnostník Moravská Ostrava bezpp
35. Mgr. Petra Píchová 28 vedoucí klientského centra Moravská Ostrava bezpp

Obec: Mosty u Jablunkova (Frýdek-Místek, Moravskoslezský)
Volební strana: TOP 09

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl.
1. Jiří Rucki 52 jednatel společnosti Mosty u Jablunkova TOP 09
2. Ing. Ingrid Legierská 47 ekonom Mosty u Jablunkova TOP 09
3. Ing. Marek Privara 27 vedoucí stavebního střediska Mosty u Jablunkova bezpp
4. Petr Fiedor 44 živnostník Mosty u Jablunkova bezpp
5. Vanda Waclavková 65 důchodce Mosty u Jablunkova bezpp
6. Mgr. Lenka Szotkowská 37 učitelka Mosty u Jablunkova bezpp
7. Jiřina Bilková 29 na mateřské dovolené Mosty u Jablunkova bezpp
8. Karel Bury 50 vedoucí údržby Mosty u Jablunkova TOP 09
9. Jan Lukoš 27 vrchní číšník Mosty u Jablunkova bezpp
10. Magdaléna Ruszová 27 recepční Mosty u Jablunkova bezpp
11. Blažena Niedobová 44 vedoucí prodejny Mosty u Jablunkova bezpp
12. Michal Wiszczor 28 operátor výroby Mosty u Jablunkova bezpp
13. Zdeněk Pieter 58 obchodní zástupce Mosty u Jablunkova bezpp
14. Lubomír Przepiora 54 důchodce Mosty u Jablunkova bezpp
15. Milan Lysek 51 strojní údržbář Mosty u Jablunkova bezpp

Město: Nový Jičín (Nový Jičín, Moravskoslezský)
Volební strana: TOP 09

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl.
1. Mgr. Dalibor Tomek 50 středoškolský učitel Nový Jičín TOP 09
2. Ing. Zbyněk Pavelek 50 vedoucí konstrukční skupiny Loučka TOP 09
3. Mgr. Jiří Pometlo 40 vysokoškolský učitel Nový Jičín bezpp
4. Ing. Lumír Schmidt, MBA 50 finanční ředitel Nový Jičín TOP 09
5. Mgr. Roman Jandl 53 středoškolský učitel Nový Jičín TOP 09
6. Mgr. Vladimír Jelínek 44 relationship manager Nový Jičín bezpp
7. Ing. Martin Gazda 29 programátor Nový Jičín TOP 09
8. Vlasta Čejková 46 vedoucí výrobní kvality Nový Jičín bezpp
9. Pavel Juráček 40 učitel Nový Jičín bezpp
10. Iveta Plešková 41 obchodní manager Nový Jičín bezpp
11. Ing. Milada Pometlová 67 ekonomická a účetní poradkyně Nový Jičín bezpp
12. Petr Tupý 34 senior specialista nákupu Nový Jičín bezpp
13. Bc. Alexandra Pavelková 25 student Nový Jičín bezpp
14. Martin D´Agnolo 43 podnikatel Nový Jičín bezpp
15. Renáta Tomková 22 studentka Nový Jičín TOP 09
16. Magda Jandlová 26 uklízečka Nový Jičín bezpp
17. Veronika Hodslavská 30 zdravotní laborantka Nový Jičín bezpp
18. Mgr. Gustav Žídek 44 učitel Nový Jičín bezpp
19. Milan Schmidt 55 podnikatel Nový Jičín bezpp
20. Ing. Ivan Čejka 47 manažer kvality Nový Jičín bezpp
21. Prom. Farmaceut Ludmila Vybíralová 80 důchodkyně Nový Jičín bezpp
22. Ing. Zuzana Polášková 34 koordinátor péče o zákazníka Nový Jičín bezpp
23. Jaroslav Fiurášek 67 důchodce Žilina bezpp
24. Markéta Kuchařová 33 servírka Nový Jičín bezpp
25. Romana Doubravová 19 studentka Nový Jičín bezpp
26. Simona Kuchařová 21 instruktor dětských aktivit Nový Jičín bezpp

Statutární město: Opava (Opava, Moravskoslezský)
Volební strana: TOP 09

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl.
1. Martin Hrošek 37 specialista informačních technologii Kylešovice TOP 09
2. Pavlína Gebauerová 48 krajský asistent zdravotního dohledu Jaktař TOP 09
3. MUDr. Eva Dratvová 53 lékař Předměstí TOP 09
4. Mgr. Simona Sniegoňová 49 učitelka Kylešovice TOP 09
5. Mgr. Miloslav Kukol 59 učitel, trenér HC Slezan Opava, a.s Předměstí TOP 09
6. Věra Anna Mánek, DiS. 44 optometrista, soudní znalkyně Předměstí TOP 09
7. MUDr. Hynek Satke 47 lékař Předměstí bezpp
8. Karel Suchánek 59 učitel, trenér HC Slezan Opava, a.s. Kateřinky bezpp
9. Ing. Pavel Konečný 58 ekonom, učitel Kateřinky TOP 09
10. MUDr. Miroslav Rafaj 55 lékař Kateřinky bezpp
11. Bc. Radmila Žídková 47 dětská sestra, manažerka Kylešovice bezpp
12. Mgr. Monika Klapková 47 středoškolská učitelka Kateřinky bezpp
13. Ing. Marcela Masná 44 manažerka Předměstí TOP 09
14. Bc. David Sniegoň 25 student Kylešovice TOP 09
15. Bc. Stanislav Beneš 51 učitel Kateřinky bezpp
16. Mgr. Hana Ciosová 46 učitelka na střední škole Kylešovice bezpp
17. Bc. Petr Maleček 33 vedoucí obchodního oddělení Jaktař TOP 09
18. Mgr. Milada Hejtmanová 31 učitelka Jaktař bezpp
19. Ing. Martina Pernicová 36 ekonomka, pedagogický pracovník Předměstí bezpp
20. Nikola Kedroutek Freyová 27 asistentka auditora Předměstí bezpp
21. Daniel Kupka 40 obchodní zástupce Kylešovice bezpp
22. Mgr. Lenka Střížová 28 učitelka Kylešovice bezpp
23. Ing. Lumír Kunčík 44 administrativní pracovník Předměstí bezpp
24. Helena Halodová 35 knihovnice Předměstí bezpp
25. Ing. Barbara Kohutová 29 ekonomka, účetní Kylešovice bezpp
26. Ing. Marie Fajkusová 48 ekonomka,účetní Kylešovice bezpp
27. Bc. Lucie Hrošková 29 porodní asistentka Kylešovice bezpp
28. Kamil Bartoš 35 pracovník odboru informačních technologii Předměstí bezpp
29. Simona Dušková 41 zdravotní sestra Jaktař bezpp
30. Daniela Kotalová Štěpánová 47 učitelka Kylešovice bezpp
31. Adam Hofer 26 student Kylešovice bezpp
32. Zdeňka Šenkyříková 75 důchodkyně Předměstí bezpp
33. Petr Vitásek 39 OSVČ Kateřinky bezpp
34. Lenka Fieglerová 40 obchodní zástupce Jaktař bezpp
35. Lenka Nová 47 úřednice Město bezpp
36. Alexandra Navrátilová 43 asistentka prodeje Jaktař bezpp
37. František Frey 84 důchodce Předměstí bezpp
38. Bc. Vít Matela 23 student Předměstí bezpp
39. Lenka Škrobánková 31 výrobní operátorka Kylešovice bezpp

Statutární město: Ostrava (Ostrava-město, Moravskoslezský)
Volební strana: TOP 09

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl.
2. Ing. Aleš Juchelka 38 jednatel společnosti Moravská Ostrava TOP 09
3. Ing. Jaroslav Moureček 55 specialista informačních technologii Dubina TOP 09
4. Mgr. Jiří Joneš 45 poradce pro finanční plánování Poruba TOP 09
5. Ing. Miroslav Michalík 55 technik Koblov TOP 09
6. MUDr. David Zeman 44 praktický lékař pro děti a dorost Poruba TOP 09
7. MUDr. Tomáš Mrázek, Ph.D., MBA 50 lékař Moravská Ostrava bezpp
8. Ing. Miroslav Pulchart 59 technik Radvanice TOP 09
9. Ing. arch. Milada Baumannová 59 odborný asistent Poruba bezpp
10. Ing. Petr Štíhel 51 manažer Moravská Ostrava TOP 09
11. Michal Zaydlar 28 podnikatel Hulváky bezpp
12. MUDr. Zdenka Němečková Crkvenjaš 38 primářka Popáleninového centra Fakultní nemocnice Ostrava Bělský Les TOP 09
13. Ing. Martin Matušek 56 technik Muglinov TOP 09
14. David Melichar 43 regionální obchodní manažer Zábřeh TOP 09
15. Ing. Jan Urban 43 ekonom Poruba TOP 09
16. Ing. Jana Mudrová 54 vedoucí marketingu Moravská Ostrava TOP 09
17. Mgr. Marcela Schullová 51 středoškolský pedagog Antošovice TOP 09
18. Mgr. Bc. Lukáš Volný 39 ředitel Charity Hlučín Třebovice TOP 09
19. MDDr. Aristotelis Jakovidis 27 zubní lékař Moravská Ostrava bezpp
20. Mgr. Dana Strakošová 54 vedoucí oddělení zdravotních pojišťoven Zábřeh bezpp
21. Ing. Pavel Kubeš 51 manažer Mariánské Hory TOP 09
22. Břetislav Slivka 31 OSVČ Zábřeh TOP 09
23. Ing. Jiří Sup 53 stavební inženýr Muglinov TOP 09
24. Jan Rakowski 30 personalista Moravská Ostrava TOP 09
25. Bc. Zdeněk Jankovský 35 informatik Slezská Ostrava TOP 09
26. Mgr. Adam Kosniovský 38 učitel Hrabůvka TOP 09
27. Mgr. Svatava Janošková 36 psycholog a lektor Moravská Ostrava bezpp
28. Mgr. Dušan Buchta 38 učitel Muglinov TOP 09
29. Kamil Kůs 25 realitní makléř Poruba TOP 09
30. Bc. Lukáš Vychodil 29 regionální manažer pro firemní klientelu Poruba bezpp
31. Mgr. Martin Hořínek 33 ředitel Stará Bělá TOP 09
32. Ing. Lenka Kempová 32 věcný manažer Muglinov bezpp
33. Ing. Michal Unzeitig 33 vedoucí projektů informačních technologii Poruba TOP 09
34. Ing. Ivo Skalický 63 obchodní ředitel Dubina TOP 09
35. Radim Dvořáček 45 OSVČ Slezská Ostrava TOP 09
36. Ivana Polášková 51 OSVČ Poruba bezpp
37. Petr Kroužil 55 OSVČ Hrabůvka bezpp
38. Roman Karkoška 43 oblastní ředitel retailového bankovnictví Třebovice TOP 09
39. Bc. Kamila Langerová 30 ekonom Slezská Ostrava bezpp
40. Matěj Misař 22 moderátor Mariánské Hory TOP 09
41. Ing. Vladimír Kutý 56 podnikatel Zábřeh bezpp
42. Ing. arch. Vít Klimeš 52 architekt Slezská Ostrava bezpp
43. Mgr. Alena Pustinová 32 specialistka exportu Poruba bezpp
44. Bc. Marek Záruba 40 vedoucí denního stacionáře Slezská Ostrava TOP 09
45. Ing. Tomáš Stejskal 47 ředitel Hrabůvka TOP 09
46. Ing. Hana Simonová 45 věcná manažerka Hrabová bezpp
47. Mgr. Rostislav Cigánek 26 projektový manažer informačních technologii Hulváky bezpp
48. Ing. Mgr. Jaroslav Čermák 52 právník Koblov bezpp
49. Ing. Pavel Běla 25 úředník Přívoz bezpp
50. Ing. Zdeňka Kuhnová 59 poradce pro finanční plánování Poruba bezpp
51. Rostislav Škrabal 83 důchodce Zábřeh bezpp
52. Ivo Ševčík 52 skladník Muglinov bezpp
53. Radovan Váňa 27 jednatel společnosti Hulváky bezpp
54. Aneta Tokarčiková 24 rodičovská dovolená Moravská Ostrava bezpp
55. Zdeněk Voznica 44 živnostník Slezská Ostrava TOP 09

Městský obvod: Ostrava-Jih (Ostrava-město, Moravskoslezský)
Volební strana: TOP 09

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl.
1. Ing. Jaroslav Moureček 55 specialista informačních technologii Dubina TOP 09
2. Ing. Marek Hiersch 41 podnikatel Výškovice TOP 09
3. David Melichar 43 regionální obchodní manažer Zábřeh TOP 09
4. Břetislav Slivka 31 OSVČ Zábřeh TOP 09
5. Ing. Zuzana Hierschová 36 podnikatelka Výškovice bezpp
6. Mgr. Adam Kosniovský 38 učitel Hrabůvka TOP 09
7. Ing. Hana Ciglerová 56 obchodní zástupce Výškovice bezpp
8. MUDr. Jan Janásek 58 oční lékař Bělský Les bezpp
9. Ing. Vladimír Kutý 56 podnikatel Zábřeh bezpp
10. Ing. Radek Šimečka 30 manažer Výškovice bezpp
11. MUDr. Terezie Janásková 58 plicní lékařka Bělský Les bezpp
12. Michaela Mourečková 28 asistentka prodeje Bělský Les bezpp
13. Michal Buček 34 konstrukční technik Zábřeh bezpp
14. Mgr. Lucie Kabeláčová 25 asistentka prodeje Hrabůvka bezpp
15. Ing. Ivo Skalický 63 obchodní ředitel Dubina TOP 09
16. Ing. Otakar Cigler 30 manažer Výškovice bezpp
17. Roman Šimečka 41 zámečník Výškovice bezpp
18. Mgr. Petra Slivková 27 učitelka Bělský Les bezpp
19. Ing. Pavel Gluc 32 produktový manažer Zábřeh bezpp
20. Hana Andrušková 29 na mateřské dovolené Bělský Les bezpp
21. Mgr. Denisa Libiger 31 medicínský reprezentant Hrabůvka bezpp
22. Ing. Jan Kabeláč 51 technik diagnostiky Hrabůvka bezpp
23. Ing. Pavel Kosniovský 59 manažer Hrabůvka bezpp
24. Bc. Renata Mourečková 24 asistentka prodeje Bělský Les bezpp
25. Marek Pokorný 30 vedoucí skladu Hrabůvka bezpp
26. Martin Nadkanský 34 specialista informačních technologii Bělský Les bezpp
27. Zbyněk Vašnovský 26 valcíř Zábřeh bezpp
28. Monika Kabeláčová 48 obchodní zástupce Hrabůvka bezpp
29. Marian Siekel 42 OSVČ Dubina bezpp
30. Olga Folwarczna 59 úředník Zábřeh bezpp
31. Mgr. Milan Bělka 40 dopravní expert Zábřeh bezpp
32. Ing. Vítězslav Slezák 67 důchodce Výškovice bezpp
33. Ivan Lenděl 61 důchodce Dubina bezpp
34. Mgr. Dana Strakošová 54 vedoucí oddělení zdravotních pojišťoven Zábřeh bezpp
35. Petr Kroužil 55 OSVČ Hrabůvka bezpp
36. Ing. Jana Kyselá 33 fakturantka Hrabůvka bezpp
37. Daniel Vašut 30 pracovník Vězeňské služby Zábřeh bezpp
38. Rostislav Škrabal 83 důchodce Zábřeh bezpp
39. Barbara Rypková 27 asistentka Bělský Les bezpp
40. Kateřina Šulcová 24 studentka Zábřeh bezpp
41. Denisa Jírů 20 studentka Bělský Les bezpp
42. Šárka Zatloukalová 27 prodavačka Bělský Les bezpp
43. Ing. Antonín Kukla 61 důchodce Hrabůvka bezpp
44. Bc. Helena Zaydlarová 50 obchodní zástupce Výškovice bezpp
45. Jakub Folta 23 student Dubina bezpp

Obec: Ostravice (Frýdek-Místek, Moravskoslezský)
Volební strana: TOP 09

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl.
1. Ing. Miroslav Mališ 38 starosta Ostravice TOP 09
2. Ing. František Švébiš 68 projektant, důchodce Ostravice bezpp
3. Marek Sobala 33 technický pracovník, správa majetku Lesy ČR Ostravice bezpp
4. Ing. Lukáš Katauer 34 specialista pro zahraniční obchod Ostravice bezpp
5. Jaromír Němec 53 vedoucí provozu Ostravice bezpp
6. Ing. Tomáš Čárek 44 investiční technik Ostravice bezpp
7. Martin Březina 43 podnikatel Ostravice bezpp
8. Roman Lojkásek 43 zámečník Ostravice bezpp
9. Radmila Němcová 45 vedoucí personálního oddělení Ostravice bezpp
10. Pavel Gola 31 stavbyvedoucí Ostravice bezpp
11. Iveta Holubová 38 oblastní manažer Ostravice bezpp
12. Ing. Miroslav Sajdl 74 důchodce, Lesy ČR Ostravice bezpp
13. Petr Plucnar 54 mechanik Ostravice bezpp
14. Alena Vrbová 59 předsedkyně TJ Sokol Ostravice Ostravice bezpp
15. Tomáš Čunta 47 podnikatel Ostravice bezpp

Obec: Palkovice (Frýdek-Místek, Moravskoslezský)
Volební strana: TOP 09

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl.
1. Anna Kolářová 45 ekonom Myslík bezpp
2. Slavomír Bača 41 agronom Palkovice TOP 09
3. Mgr. Petr Gřes 42 státní zaměstnanec Palkovice bezpp
4. Iveta Trochtová 50 bankovní poradce Palkovice TOP 09
5. Ing. Petra Ryšková 43 referent správy daní Palkovice bezpp
6. Rostislav Oliva 41 regionální manažer Palkovice bezpp
7. Bc. Monika Bebčáková 40 učitelka Palkovice bezpp
8. Lenka Žaarová 44 OSVČ- masérka Palkovice bezpp
9. Daniel Zemánek 33 živnostník Palkovice bezpp
10. Jaroslav Čechmánek 50 mistr údržby Palkovice bezpp
11. Jaroslav Wojnar 62 cvičitel Palkovice bezpp
12. Ivona Gřesová 41 disponent Palkovice TOP 09
13. Filip Šproch 21 student Myslík bezpp
14. Bc. Michael Carbol 25 veřejná správa - kontrola hospodaření v lesích, student Palkovice TOP 09
15. Ing. Vladimír Bača 68 OSVČ Palkovice bezpp

Město: Paskov (Frýdek-Místek, Moravskoslezský)
Volební strana: TOP 09

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl.
1. Ing. Rudolf Šugar 49 technik Paskov TOP 09
2. Zlatuše Havránková 47 učitelka hudby Paskov bezpp
3. Ing. Michal Stibor 34 obchodní ředitel Oprechtice bezpp
4. Mgr. Karel Švach 30 učitel výtvarného oboru na Základní umělecké škole Paskov bezpp
5. Martin Biedrawa 36 OSVČ Paskov bezpp
6. Bc. Jan Svoboda 26 OSVČ Paskov bezpp
7. Marian Sýkora 45 podnikatel Paskov TOP 09
8. Marie Moravcová 43 dokumentátorka Paskov bezpp
9. Martin Balážec 38 montér Paskov bezpp
10. Kamil Klečka 45 automechanik Paskov bezpp
11. Vladimír Neuhybl 59 OSVČ Paskov bezpp
12. Ladislav Marhevský 60 technik Paskov TOP 09
13. Radek Kučera 47 OSVČ Paskov bezpp
14. Bc. Renáta Pavičová 48 účetní Paskov bezpp
15. Jan Masaryk 30 kameník Paskov bezpp
16. Petr Ptašek 56 OSVČ Paskov TOP 09
17. Ing. Petr Šodek 51 OSVČ Paskov bezpp
18. Miloslav Babuněk 58 technicko-hospodářský pracovník Paskov bezpp
19. Ladislav Svoboda 49 vedoucí směny Paskov bezpp
20. Miroslav Mylek 54 OSVČ Paskov bezpp
21. Lubomír Chlebek 57 projektant Paskov bezpp

Obec: Petrovice u Karviné (Karviná, Moravskoslezský)
Volební strana: TOP 09

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl.
1. Ing. Stanislav Konkolski, Ph.D. 60 generální ředitel Petrovice u Karviné TOP 09
2. Ing. René Fabik 44 vedoucí výroby Dolní Marklovice TOP 09
3. Ing. Radim Karpeta 44 ředitel firmy Dolní Marklovice TOP 09
4. Ing. Ivo Kožusznik 54 obchodní ředitel Závada bezpp
5. Ing. Miriam Mlotková 39 ekonom Petrovice u Karviné bezpp
6. Ing. David Šrom 35 ekonom Dolní Marklovice bezpp
7. Ing. Daniel Stolarz 37 obchodní ředitel Dolní Marklovice bezpp
8. Ing. Zdeněk Orel 41 státní zaměstnanec Dolní Marklovice bezpp
9. Ignác Sirek 53 skladník Dolní Marklovice TOP 09
10. Milan Kiwak 36 OSVČ Dolní Marklovice bezpp
11. Mgr. Tadeáš Parchanský 63 středoškolský profesor Dolní Marklovice bezpp
12. Ing. Adam Konkolski 28 technicko-hospodářský pracovník Petrovice u Karviné TOP 09
13. Martin Kukrecht 41 OSVČ Dolní Marklovice bezpp
14. Ing. Lukáš Fabik 25 student Dolní Marklovice bezpp
15. Tomáš Karpeta 22 student Dolní Marklovice bezpp
16. Vladimír Kramarčík 42 živnostník Dolní Marklovice bezpp
17. Mgr. Zuzana Kožuszniková 27 advokátní koncipient Závada bezpp
18. Mgr. Petra Hrbáčková 43 učitelka základní školy Petrovice u Karviné bezpp
19. Ivan Rulíšek 48 technik Dolní Marklovice bezpp
20. PharmDr. Jana Simonsová 49 farmaceut Prstná bezpp
21. Bc. Marcela Madecká 39 OSVČ Petrovice u Karviné bezpp

Městský obvod: Poruba (Ostrava-město, Moravskoslezský)
Volební strana: TOP 09

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl.
1. Mgr. Jiří Joneš 45 poradce pro finanční plánování Poruba TOP 09
2. Ing. Jan Urban 43 ekonom Poruba TOP 09
3. Kamil Kůs 25 realitní makléř Poruba TOP 09
4. Ing. arch. Milada Baumannová 59 odborný asistent Poruba bezpp
5. MUDr. David Zeman 44 praktický lékař pro děti a dorost Poruba TOP 09
6. Ing. Michal Unzeitig 33 vedoucí projektů informačních technologii Poruba TOP 09
7. Mgr. Alena Pustinová 32 specialistka exportu Poruba bezpp
8. Jiří Příhoda 55 OSVČ Poruba TOP 09
9. Věra Vychodilová, DiS. 34 unit manažerka Poruba bezpp
10. Jiří Žák 28 technik Poruba bezpp
11. Michal Pták 42 OSVČ Poruba bezpp
12. Ing. Zdeňka Kuhnová 59 poradce pro finanční plánování Poruba bezpp
13. Václav Petržela 33 skladník Poruba bezpp
14. Bc. Petra Manczalová 24 podnikatel Poruba bezpp
15. Michal Palčo 33 OSVČ Poruba bezpp
16. Iveta Hudečková 43 zdravotní sestra Poruba bezpp
17. Jakub Horák 23 student Poruba bezpp
18. Markéta Kuhnová 32 mateřská dovolená Poruba bezpp
19. Tomáš Kvirenc 34 řidič Poruba bezpp
20. Jitka Martiníková 45 invalidní důchodkyně Poruba bezpp
21. Martin Žák 26 administrátor Poruba bezpp
22. Daniela Holíková 29 podnikatel Poruba bezpp
23. Jakub Houžva 26 projekt manager Poruba TOP 09
24. Lenka Paláčková 30 úřednice Poruba bezpp
25. Jan Hrabovský 28 řidič nákladní dopravy Poruba bezpp
26. Kristýna Kleinová 24 servírka-provozní Poruba bezpp
27. Adam Toška 44 podnikatel Poruba bezpp
28. Ing. Vít Vládík, Ph.D. 38 ředitel Poruba bezpp
29. Tamara Kroščenová 32 provozní restaurace Poruba bezpp
30. Ondřej Kluch 28 projektový manažer Poruba bezpp
31. Klára Horáková 35 asistentka ředitele Poruba bezpp
32. Jan Čerňanský 28 OSVČ Poruba bezpp
33. Irena Uberlauerová 73 důchodkyně Poruba bezpp
34. Filip Konečný 34 logistika-operátor Poruba bezpp
35. Renáta Kůsová 50 technička Poruba bezpp
36. Bc. Lukáš Vychodil 29 regionální manažer pro firemní klientelu Poruba bezpp
37. Martina Sobolová 42 pokladní Poruba bezpp
38. Veronika Blažejová 53 OSVČ Poruba bezpp
39. Patrik Gajdadzis 21 technik Poruba bezpp
40. Michaela Celárková 18 studentka Poruba bezpp
41. Isabela Tomanová 45 v domácnosti Poruba bezpp
42. Lubomír Ozdinec 55 OSVČ Poruba bezpp
43. Ingeborg Jakimová 42 OSVČ Poruba bezpp
44. Ondřej Gábor 35 dělník Poruba bezpp
45. David Köhler 19 student Poruba bezpp

Město: Příbor (Nový Jičín, Moravskoslezský)
Volební strana: TOP 09

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl.
1. Mgr. Pavel Netušil 43 středoškolský učitel Příbor TOP 09
2. PhDr. Milada Podolská 58 poradce Příbor bezpp
3. Mgr. René Brinda 48 učitel Příbor TOP 09
4. MUDr. Mořic Jurečka 49 lékař Příbor bezpp
5. Jan Nedoma 23 referent Příbor bezpp
6. Mgr. Martin Feilhauer 37 specialista distribuce Příbor TOP 09
7. Jan Kašpar 21 student Příbor TOP 09
8. Mgr. Silvie Piškytlová 51 učitelka Příbor bezpp
9. Ing. Martin Kubáň 25 pilot Příbor bezpp
10. Mgr. Zdeňka Bizoňová Veličková 29 učitelka Příbor bezpp
11. Vilém Gebek 26 živnostník Příbor bezpp
12. Mgr. Luděk Nývlt 26 advokátní koncipient Příbor bezpp
13. Ing. arch. Tereza Podolská 26 studentka Příbor TOP 09
14. Bc. Kateřina Kornetová 21 studentka Příbor bezpp
15. Ing. Lenka Netušilová 38 inspektorka Příbor bezpp
16. Zuzana Ermisová 33 finanční kontrolorka Příbor bezpp
17. Petr Rzepka 34 operátor Příbor bezpp
18. Kryštof Ermis 38 OSVČ Příbor bezpp
19. Jaromír Bajer 68 důchodce Příbor bezpp
20. Bc. Martin Ištok 25 student Příbor bezpp
21. Mgr. Táňa Brindová 47 učitelka Příbor bezpp
22. René Feilhauer 31 strojírenský dělník Příbor bezpp
23. Jan Brinda 20 student Příbor bezpp

Městský obvod: Radvanice a Bartovice (Ostrava-město, Moravskoslezský)
Volební strana: TOP 09

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl.
1. Ing. Miroslav Pulchart 59 technik Radvanice TOP 09
2. Ing. Josef Fedas 50 technik dopravy Bartovice bezpp
3. Bc. Petr Naar 30 systémový specialista Radvanice bezpp
4. Kamila Lagronová 41 OSVČ Radvanice bezpp
5. Pavel Kalouda 41 řidič Radvanice bezpp
6. Irena Trnková 50 v domácnosti Radvanice bezpp
7. Martin Rozvadovský 44 ředitel firmy - OSVČ Radvanice bezpp
8. Miroslav Ryška 62 OSVČ Bartovice bezpp
9. Radomír Kubíček 50 OSVČ Radvanice bezpp
10. Miloš Moskva 61 technik Bartovice bezpp
11. Sabina Trefná 66 důchodce Radvanice bezpp
12. Jan Těplík 19 student Radvanice bezpp
13. Jarmil Podhorný 38 řidič Radvanice bezpp
14. Zdeňka Voláková 49 knihařka Radvanice bezpp
15. Matěj Střížek 20 student Radvanice bezpp
16. Marie Bednářová 71 důchodkyně Bartovice bezpp
17. Sandra Ščerbová 31 na mateřské dovolené Radvanice bezpp
18. Pavel Urbanec 21 student Radvanice bezpp
19. Lucie Duroňová 31 zdravotní sestra Radvanice bezpp
20. Aleš Mokroš 69 důchodce Radvanice bezpp
21. Ing. Dagmar Pulchartová 59 vedoucí odboru výstavby Radvanice bezpp

Město: Rychvald (Karviná, Moravskoslezský)
Volební strana: TOP 09

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl.
1. Ing. Ladislav Sitko 62 místostarosta města Rychvald Rychvald TOP 09
2. Vlasta Matonogová 61 ředitelka Základní umělecké školy Rychvald Rychvald bezpp
3. Ing. Ivan Jurdin 53 projektant Rychvald bezpp
4. Ing. Pavel Miovský 50 manažer Rychvald TOP 09
5. Martin Šmídl 46 vedoucí laboratoře Rychvald bezpp
6. Ing. Marcel Vrátný 41 vedoucí technického útvaru Rychvald bezpp
7. Mgr. Miroslava Kopčajová 61 OSVČ Rychvald bezpp
8. Ing. Bohdan Adamčík 41 specialista controllingu Rychvald bezpp
9. MUDr. Marie Sitková 61 privátní lékařka ORL Rychvald bezpp
10. Ing. Monika Luberová, MBA 38 finanční ředitelka Rychvald bezpp
11. Ing. Marie Klášterníková 64 důchodce Rychvald bezpp
12. David Mertha 28 student Rychvald bezpp
13. Juraj Fabián 45 technik Rychvald bezpp
14. Mgr. Jana Šilerová 63 farářka Církve československé husitské Rychvald bezpp
15. Jiří Zmijka 62 ředitel základní školy Rychvald Rychvald bezpp

Město: Rýmařov (Bruntál, Moravskoslezský)
Volební strana: TOP 09

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl.
1. Marie Volková 55 porodní asistentka Rýmařov TOP 09
2. Hynek Zahradník 44 technik Rýmařov TOP 09
3. Ing. Darina Bodláková 54 obchodní zástupce Rýmařov TOP 09
4. Ing. Lubomír Konvičný 30 projektant Rýmařov bezpp
5. Alena Beyerová 41 zdravotnický pracovník Edrovice bezpp
6. Ondřej Volek 27 prodejce Rýmařov TOP 09
7. Alena Selucká 51 farmaceutický asistent Rýmařov bezpp
8. Tomáš Lašák 23 student Rýmařov bezpp
9. Vendula Pospíšilová 29 soudní úřednice Rýmařov bezpp
10. MUDr. Oldřich Pitor 58 lékař Rýmařov bezpp
11. Marcela Pagáčová 40 pekařka Rýmařov bezpp
12. Radek Vyoral 33 řidič Rýmařov bezpp
13. Radka Wnenková 40 sociální pracovník Rýmařov bezpp
14. MUDr. Vladimír Krasula 62 lékař Rýmařov TOP 09
15. Jan Halinec 48 technik Rýmařov bezpp
16. Ludmila Sigmundová 61 skladnice Rýmařov bezpp
17. Petr Suchánek 39 řidič Rýmařov bezpp
18. Yveta Křimská 51 prodavačka Rýmařov bezpp
19. Josef Konečný 42 hasič Rýmařov bezpp
20. Jaromír Čech 49 valcíř Rýmařov bezpp
21. Antonín Provázek 59 zedník Edrovice bezpp

Městský obvod: Slezská Ostrava (Ostrava-město, Moravskoslezský)
Volební strana: TOP 09

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl.
1. Ing. Jiří Sup

Ing. Jiří Sup

53 let

stavební inženýr

Jiří Sup se narodil 14. Října 1960 v Novém Jičíně, o čtyři roky později se jeho rodina přestěhovala do Ostravy. Od roku 1975 do roku 1978 navštěvoval SOU Stavební v Ostravě-Hrabůvce, kde se vyučil v oboru zedník, následně v roce 1981 odmaturoval na SPŠ Stavební v Ostravě-Přívoze a v roce 1986 vystudoval Stavební fakultu VUT v Brně.

Po absolvování vysoké školy nastoupil do stavební společnosti VOKD, závodu řemesel v Šenově u Ostravy, kde nejprve pracoval na útvaru řízení výroby a později ve funkci vedoucího střediska, kde řídil 120 zaměstnanců.

Od roku 1993 pracoval v soukromé stavební společnosti MORYS s.r.o., kde vykonával funkci výkonného ředitele. Je certifikován autorizovaným technikem pro pozemní stavby ČKAIT.

Do politiky TOP 09 se aktivně zapojil před parlamentními volbami v roce 2010. Je předsedou Místní organizace TOP 09 Slezská Ostrava a zastupitelem za TOP 09 v zastupitelstvu městského obvodu Slezská Ostrava. Ve funkčním období 2010-2014 pracoval v komisi pro školství, kulturu a sport městského obvodu Slezská Ostrava.

Jiří Sup je ženatý, má dvě dcery a jednoho vnuka, jeho zájmy a koníčky vždy souvisely především se sportem a kulinářstvím.

53 stavební inženýr Muglinov TOP 09
2. Ing. Miroslav Michalík 55 technik Koblov TOP 09
3. Mgr. Marcela Schullová 51 středoškolská učitelka Antošovice TOP 09
4. Ing. Radan Seidler 43 informatik Slezská Ostrava TOP 09
5. Ing. Lenka Kempová 32 věcný manažer Muglinov bezpp
6. Ing. Martin Matušek 56 technik Muglinov TOP 09
7. Bc. Zdeněk Jankovský 35 informatik Slezská Ostrava TOP 09
8. Zdeněk Voznica 44 živnostník Slezská Ostrava TOP 09
9. Ing. Petr Caletka 38 vedoucí provozovny Muglinov bezpp
10. Alice Hovjacká 61 organizační pracovník sportovního klubu Slezská Ostrava bezpp
11. Mgr. Dušan Buchta 38 učitel Muglinov TOP 09
12. Radim Dvořáček 45 OSVČ Slezská Ostrava TOP 09
13. Bc. Marek Záruba 40 vedoucí denního stacionáře Slezská Ostrava TOP 09
14. Ing. Mgr. Jaroslav Čermák 52 právník Koblov bezpp
15. Mgr. Hana Hirschauerová 27 notářská tajemnice Slezská Ostrava bezpp
16. Vladislav Baron 43 OSVČ Muglinov bezpp
17. Bc. Jarmila Schejbalová 56 zdravotní sestra Antošovice bezpp
18. Naděžda Smotlachová 55 technik Slezská Ostrava bezpp
19. Rudolf Dvořáček 69 důchodce Slezská Ostrava bezpp
20. Lýdie Chlebišová 59 obchodní asistent Koblov bezpp
21. Ivo Ševčík 52 skladník Muglinov bezpp
22. Ing. Arnošt Tvrdý 49 OSVČ Koblov bezpp
23. Bc. Kamila Langerová 30 ekonom Slezská Ostrava bezpp
24. Dalibor Matas 52 servisní a revizní technik Antošovice bezpp
25. Ing. arch. Vít Klimeš 52 architekt Slezská Ostrava bezpp
26. Rudolf Dvořáček 40 soukromý podnikatel Slezská Ostrava bezpp
27. Iveta Suchá 26 referent Muglinov bezpp
28. Robet Návrat 44 grafik Koblov bezpp
29. Aneta Supová 22 studentka Muglinov bezpp
30. Bc. Tereza Pulchartová 27 mateřská dovolená Slezská Ostrava bezpp
31. Zuzana Seidlerová, DiS. 34 účetní Slezská Ostrava bezpp
32. Mgr. Petra Buchtová 36 učitelka Muglinov bezpp
33. Mgr. Beatrice Jadlovcová 57 OSVČ Koblov bezpp
34. Klára Smotlachová 20 studentka Slezská Ostrava bezpp
35. Jaroslav Škobrtal 41 technik Muglinov bezpp

Obec: Stonava (Karviná, Moravskoslezský)
Volební strana: TOP 09 a Občanská demokratická strana (koalice TOP 09 a ODS)

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl. Navrhovatel
1. Ing. Josef Gabzdyl -- ředitel Stonava ODS ODS
2. Pavel Fabián 52 biotechnolog Stonava TOP 09 TOP 09
3. Ing. Mečislav Pribula -- vedoucí projektu Stonava ODS ODS
4. Pavel Koller -- důchodce Stonava ODS ODS
5. Ing. Roman Waloszek 30 biotechnolog Stonava bezpp TOP 09
6. Beata Greňová 33 technik pro brýlovou optiku Stonava bezpp TOP 09
7. Milan Galbavý -- chemik Stonava bezpp ODS

Město: Studénka (Nový Jičín, Moravskoslezský)
Volební strana: TOP 09

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl.
1. Ing. Lubomír Vavroš 52 letecký instruktor Studénka TOP 09
2. Ludmila Palatová 56 zdravotní sestra Studénka TOP 09
3. Bc. Petr Londin 48 dopravni inženýr Studénka bezpp
4. Ondřej Pustějovský, DiS. 35 pracovník obchodu Studénka bezpp
5. RNDr. Zdeněk Kramář, Ph.D. 39 učitel Butovice TOP 09
6. Bc. Tereza Gajdušková 25 pracovník kanceláře ombudsmana Studénka bezpp
7. Marian Kantor 35 projektový manažer Butovice bezpp
8. Ing. Alexander Ujbányai 59 letecký instruktor Butovice bezpp
9. Ing. Pavel Honěk 47 obchodní ředitel Studénka bezpp
10. Bc. Hana Ballaschová 27 testovací analytička Butovice bezpp
11. Bc. Gabriela Vrobelová 41 designer Studénka bezpp
12. Kateřina Vavrečková 34 asistentka projekční kanceláře Butovice bezpp
13. Radana Humplíková 35 homeopat Butovice bezpp
14. Pavla Londinová 26 pracovník čerpací stanice Studénka bezpp
15. Zdeněk Vavrečka 36 živnostník Butovice bezpp
16. Bc. Petr Vavroš 25 pilot Studénka bezpp
17. Jan Gajdušek 55 metrolog Studénka bezpp
18. Tomáš Till 31 referent Butovice bezpp

Obec: Těrlicko (Karviná, Moravskoslezský)
Volební strana: TOP 09

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl.
1. Ing. Milan Malatinský 50 podnikatel v oboru stavebnictví Horní Těrlicko bezpp
2. Martin Šotek 37 jednatel společnosti -prodej autodoplňků Horní Těrlicko bezpp
3. MUDr. Richard Špaček 31 lékař - gynekolog Horní Těrlicko bezpp
4. Ing. Kateřina Klimšová 46 ekonomka Horní Těrlicko bezpp
5. RNDr. Nataša Malatinská 50 doktorka přírodních věd Horní Těrlicko bezpp
6. Jana Mojžyszková 49 technická pracovnice Horní Těrlicko bezpp
7. Kristina Czechová 55 loutkoherečka Horní Těrlicko bezpp
8. Zdeněk Klvaček 39 horník Horní Těrlicko bezpp
9. Mgr. Lydie Vašková 66 zástupkyně ředitele základní školy v důchodu Horní Těrlicko bezpp
10. Markéta Gertnerová 18 studentka Horní Těrlicko bezpp
11. Pavel Mojžyszek 50 bagrista Horní Těrlicko bezpp
12. Pavel Malatinský 22 student práv Horní Těrlicko bezpp
13. Petr Šotek 35 ředitel firmy Horní Těrlicko bezpp
14. Anna Mojžyszková 73 důchodkyně Horní Těrlicko bezpp
15. Natálie Malatinská 20 studentka lékařské fakulty Horní Těrlicko bezpp

Městský obvod: Třebovice (Ostrava-město, Moravskoslezský)
Volební strana: TOP 09

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl.
1. Mgr. Bc. Lukáš Volný

Mgr. Bc. Lukáš Volný

39 let

ředitel Charity Hlučín

Lukáš Volný se narodil 16. července 1975 v Ostravě. Vystudoval Střední průmyslovou školu stavební v Opavě, Cyrilometodějskou teologickou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci a Pedagogickou fakultu Ostravské univerzity v Ostravě.

Po studiu na střední škole pracoval nejprve jako geodet u firmy Geometra. Od roku 2000 nastoupil do Charity Hlučín, kde pracoval na několika vedoucích pozicích. V roce 2005 se stal ředitelem této neziskové organizace a je jím dodnes. Působí jako předseda Sociální komise v Hlučíně, jako člen Programového výboru Místní akční skupiny Hlučínsko a v řadě dalších organizací spojených především se sociálními službami.

Od roku 2011 se věnuje také lektorské činosti zaměřené na kvalitu sociálních služeb, etiku a prevenci týrání. Po absolvování výcviku v systemické supervizi a koučování působí od roku 2012 rovněž jako supervizor.

V roce 2002 byl zvolen v komunálních volbách do Zastupitelstva městského obvodu Třebovice jako nezávislý kandidát za KDU-ČSL. V dalším volebním období již nekandidoval. Je dlouholetým členem Orla jednoty Ostrava-Třebovice, v letech 2010 až 2012 byl starostou této organizace. Od svých patnácti let aktivně působí v místní římskokatolické farnosti.

V komunálních volbách v roce 2014 kandiduje proto, že za poslední léta získal díky své práci a činnosti mnoho cenných zkušeností a chtěl by je zúročit ve prospěch Třebovic. Má celou řadu nápadů a vizí, které by bylo možné realizovat po vzoru obcí, s nimiž je díky svému povolání v úzké spolupráci. Nemíní přitom ustoupit ze svých zásad a postojů, které si dosud osvojil. Za nejdůležitější atributy komunálního politika proto považuje čestnost, transparentnost a schopnost přijímat druhé bez předsudků jako partnery, i když jsou jiného názoru. Pokud by měl zformulovat základní životní motto, znělo by asi takto: "Život přináší dost starostí a je příliš krátký na to, aby si ho lidé často zbytečně navzájem znepříjemňovali. Hledejme na sobě i na druhých především to dobré."

Lukáš Volný je ženatý a má jednoho syna. Z celé řady koníčků a zájmů převažuje četba, sport a hudba, především rock, metal a klasika.

39 ředitel Charity Hlučín Třebovice TOP 09
2. Filip Varga 28 podnikatel Třebovice bezpp
3. Jiřina Mordinská 63 důchodce Třebovice bezpp
4. Ing. Pavel Táborský 28 product manager Třebovice bezpp
5. Roman Hadaš 44 instalatér Třebovice bezpp
6. Bc. Tomáš Frkal 33 vedoucí oddělení vývoje a údržby lisovacích nástrojů Třebovice bezpp
7. Jakub Volný 34 prodavač Třebovice bezpp
8. Roman Gebauer 43 obchodní ředitel Třebovice bezpp
9. Tomáš Mordinský 33 strojvedoucí Třebovice bezpp
10. Michaela Stachivová 37 obsluha sauny Třebovice bezpp
11. Radim Pavliska 27 realitní makléř Třebovice bezpp
12. Mgr. Alena Vargová 55 podnikatelka Třebovice bezpp
13. Andrea Gříbková 27 studentka Třebovice bezpp
14. Mgr. Bronislava Volná 62 učitelka Třebovice bezpp
15. Roman Karkoška 43 oblastní ředitel retailového bankovnictví Třebovice TOP 09

Město: Třinec (Frýdek-Místek, Moravskoslezský)
Volební strana: TOP 09

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl.
1. JUDr. Jana Kantorová 49 advokát Oldřichovice bezpp
2. Mgr. Ladislav Vrátný 57 středoškolský pedagog Lyžbice bezpp
3. Mgr. Bohuslav Kokotek 65 duchovní-pastor Lyžbice bezpp
4. Pavel Sajdok 42 vzdělávací pracovník Lyžbice bezpp
5. Mgr. Aleš Adamus 50 ředitel střední školy Staré Město bezpp
6. RNDr. Jaroslav Raab 73 předseda Hutnictví železa a.s. Lyžbice bezpp
7. MUDr. Martin Beier 49 primář ortopedického oddělení Nemocnice Třinec Lyžbice bezpp
8. Mgr. Renata Czaderová 47 metodik vzdělávání Lyžbice bezpp
9. Petr Rubal 72 důchodce - fotograf Lyžbice bezpp
10. Ing. Mariusz Zawadzki 37 referent nákupu Lyžbice bezpp
11. Bogdan Dal 30 operátor Dolní Líštná TOP 09
12. Danuše Walachová 61 zdravotní sestra Konská bezpp
13. Vojtěch Horváth 61 zedník, svářeč Lyžbice bezpp
14. Mgr. Anna Kokotková 62 právník Lyžbice bezpp
15. Fryderyk Kornuta 43 podnikatel v pohostinství Oldřichovice bezpp
16. MUDr. Roman Kantor 49 lékař Oldřichovice bezpp
17. Ing. Miroslav Stuchlík 51 OSVČ - ekonom Lyžbice bezpp
18. Bc. Dominika Tomaniecová 22 studentka vysoké školy Lyžbice bezpp
19. Libuše Gajdzicová 51 učitelka mateřské školy Nebory bezpp
20. Adam Rufer 23 hokejista HOCKEY CLUB OCELÁŘI TŘINEC a.s. Lyžbice bezpp
21. Jaroslava Zwrtková 57 podnikatelka v pohostinství Tyra bezpp
22. Václav Bruk 32 brankář FK FOTBAL TŘINEC, a. s. Lyžbice bezpp
23. Ing. Renáta Fojciková 33 asistentka ředitele, sportovní instruktor Lyžbice bezpp
24. Radomír Sliž 46 technik pracovního prostředí Kanada bezpp
25. Bc. Jakub Cinkraut 23 student vysoké školy Lyžbice bezpp
26. Mgr. Gabriela Zajacová 41 klinický psycholog Lyžbice bezpp
27. RNDr. Dalibor Klimánek 61 asistent vedoucího provozu Dolní Líštná bezpp
28. Ing. Regina Wojnarová 42 vedoucí divize ENVIFORM, a.s Lyžbice bezpp
29. Jaroslav Kluz 53 požární technik Kojkovice bezpp
30. Věra Gajdaczová 49 referent prodeje Lyžbice bezpp
31. Danuta Mauritzová 39 kadeřnice Staré Město bezpp
32. Česlav Skwarlo 61 strojní inženýr Staré Město bezpp
33. Ing. Janusz Supik 25 specialista informačních technologii Lyžbice bezpp

Město: Vratimov (Ostrava-město, Moravskoslezský)
Volební strana: TOP 09

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl.
1. Ing. Lucie Krausová 36 vedoucí útvaru kvality Vítkovice mechanika a.s. Vratimov TOP 09
2. Ing. Jiří Pardubický 62 OSVČ Vratimov TOP 09
3. Kamil Hrabec 44 OSVČ Vratimov bezpp
4. Miroslav Kaloč 41 živnostník Vratimov bezpp
5. Mgr. Daniel Kašička 45 ředitel gymnázia Vratimov bezpp
6. Lenka Siváková 55 ředitelka mateřské školy Vratimov bezpp
7. Dagmar Macurová 64 OSVČ Vratimov TOP 09
8. Ing. Ivo Kiška 49 ředitel, předseda představenstva Vratimov bezpp
9. Bc. František Oberhel 35 technická podpora Horní Datyně bezpp
10. Jan Pončík 35 technik Vratimov bezpp
11. Lucie Cielecká 35 fyzioterapeut Vratimov bezpp
12. Pavel Frič 40 manažer prodeje Horní Datyně bezpp
13. Bc. Anna Hambálková 25 rodičovská dovolená Vratimov bezpp
14. Marek Horák 40 kontrolor Vratimov bezpp
15. Lenka Němcová 36 technický pracovník řízení a zabezpečování jakosti Vratimov bezpp
16. Miroslav Srba 28 metrolog Vratimov bezpp
17. Petr Mikeska 54 OSVČ Vratimov bezpp

Obec: Vřesina (Ostrava-město, Moravskoslezský)
Volební strana: TOP 09

Poř. Jméno Věk Povolání Bydliště Polit. přísl.
1. Ing. Michaela Roubíčková, Ph.D. 43 vysokoškolský pedagog Vřesina TOP 09
2. Ing. Vítězslav Martiník 44 výrobce papírenského zboží Vřesina bezpp
3. Ing. Petr Nedělník 75 důchodce Vřesina bezpp
4. Ing. Šárka Baránková 43 podnikatelka Vřesina bezpp
5. Kristína Grzychová 41 OSVČ Vřesina bezpp
6. Jiří Boháč 41 obchodní ředitel Vřesina bezpp
7. Bc. Zina Kaštovská 26 studentka Vřesina bezpp
8. Ing. Martin Pešat 55 jednagel společnosti Vřesina bezpp
9. Tomáš Pelíšek 44 výrobní ředitel Vřesina bezpp
10. Mgr. Hana Vargová 44 lékárník Vřesina bezpp
11. Ing. Šárka Kornetová 44 OSVČ Vřesina bezpp
12. Martin Šarik 40 provozovatel autoservisu Vřesina bezpp
13. Milada Nedělníková 72 důchodkyně Vřesina bezpp
14. Andrea Horáková 38 senior specialista Vřesina bezpp
15. Ing. Břetislav Martiník 78 důchodce Vřesina bezpp

Velička: V Novém Jičíně nebyla TOP 09 v koalici s komunisty

17. 10. 2014
V Superdebatě lídrů politických stran před druhým kolem senátních voleb, kterou včera vysílala Česká televize, předseda hnutí ANO Andrej Babiš už zase voličům lhal v přímém přenosu.
Číst více

Komu bude těžko, zavolá

4. 10. 2014
Linka 113, kde lidem poradí, jak si počínat v těžkých životních situacích, by měla vzniknout v Ostravě.
Číst více

Ostravská ghetta nevyřeší letenky do Kanady, ale aljašská zkušenost

3. 10. 2014
Je situace lidí v sociálně vyloučených lokalitách opravdu tak neřešitelná, jak lze odvozovat z dlouhodobé neschopnosti radnic tento problém jakkoli účinně řešit ?
Číst více

Nechceme kmotry na radnicích, přijďte k volbám

1. 10. 2014
Číst více

Jiří Joneš: Bezejmenný senátor

30. 9. 2014
Číst více

OPAVA: Grilování s Miroslavem Kalouskem

29. 9. 2014
Číst více

Program kontaktní kampaně v Karviné/Darkově

29. 9. 2014
Číst více
1 2 3 4   > Články 1 - 10 z 33

KONTAKTUJTE NÁS

KRAJSKÁ KANCELÁŘ TOP 09 MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ

Zámecká 488/20
702 00 Ostrava

info@msl.top09.cz
telefon: +420 725219199

 

KRAJSKÁ MANAŽERKA

Markéta Čuříková

Marketa.Curikova@top09.cz

telefon: +420 725219199

 

REGISTRACE PRO NOVINÁŘE

PODPOŘTE NÁS

JAK FINANČNĚ
PODPOŘIT TOP 09?

 

TRANSPARENTNÍ ÚČET
TOP 09 PRO DARY

 

FAKTURAČNÍ ÚDAJE
A BANKOVNÍ SPOJENÍ

IČ: 71339728
DIČ: CZ71339728
(nejsme plátci DPH)
č. účtu: 10909090 / 5500

Váš názor

Copyright © 2009-2020  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Karel Schwarzenberg:Chci, abychom byli v hlavním proudu Evropské unie.
Děkujeme