Strakonicko

Dárek Sboru dobrovolných hasičů od lídra okresu Strakonice MUDr. Pavelky

8. 10. 2012
V sobotu 7. října 2012 předal člen výboru Regionální organizace a místopředseda MO TOP 09  s podporou Starostů Strakonice, Jaroslav Čermák, na soutěžích Sboru dobrovolných hasičů v Heřmani, velmi praktický dárek – sadu hasičských pracovních uniforem. Uniformy věnoval MUDr. Vladimír Pavelka, trojka na krajské kandidátce a lídr krajských voleb 2012 pro okres Strakonice.
Číst více

Cesty volebního auta pro krajské volby 2012

1. 10. 2012
Na pouť u krásné rotundy Sv. Václava do Malenic přijel 28. září, na pozvání malenického starosty Josefa Bláhovce, lídr krajské kandidátky TOP 09 Dr. Zdeněk Bezecný, krajský manažer Ing.Jiří Žižka. Společně se zúčastnili i slavnostní mše. 
Číst více

Zprávy ze Strakonicka

4. 9. 2012
Jednání Regionální organizace TOP 09 okresu Strakonice, které se konalo 30. srpna 2012, bylo plně zaměřeno na krajské volby. Kandidáti ze Strakonicka  se budou v rámci předvolební kampaně zaměřovat především na osobní setkávání s voliči, jejich oslovování při běžném všedním životě, protože především osobní kontakt je přesvědčující.
Číst více

Okresní soutěž ČČK Strakonice

15. 5. 2012
Okresní organizace Českého červeného kříže Strakonice pořádala dne  11. 5. 2012 na Plaveckém stadionu ve Strakonicích tradiční soutěže dětí základních škol, které věnují svůj volný čas získávání znalostí, dovedností  při poskytování první pomoci a vším, co je k záchraně života i majetku nezbytné.
Číst více

Postřehy z rozšířeného jednání RO a MO TOP 09 Strakonice

24. 4. 2012
Dubnové rozšířené jednání RO a MO TOP 09 Strakonice se neslo v duchu příprav volebních témat pro podzimní krajské volby. Témata musí být realizovatelná a srozumitelná! Stejně tak členové TOP 09 musí být připraveni vysvětlovat našim voličům a příznivcům význam volebních reforem!Hovořilo se, samozřejmě, také o současné situaci ve vládní koalici. Její rozpad by významně ohrozil všechny již existující vládní reformy, stejně tak reformy již nastartované! Nesmíme se přibližovat zemím, které prochází těžkou finanční situací. Mysleme na naše děti, vnoučata!
Číst více

Jednání RO TOP 09 16.2. 2012

21. 2. 2012
Dne 16. února 2012 se sešli k jednání členové Regionální organizace TOP 09 okresu Strakonice, v čele se svým předsedou MUDr. Vladimírem Pavelkou. Opět se hovořilo o aktuální politické situaci, o činnosti TOP 09 na celostátní, krajské i regionální úrovni. Diskutovalo se o nejpalčivějších tématech, o jejich řešeních a nápravách. I tentokrát byla věnována největší pozornost krajským volbám, především volebním tématům, která musí být smysluplná, reálná!
Číst více

Setkání s paní ministryní

21. 2. 2012
Náš neformální rozhovor v prostorách hradního sklípku se týkal především dvou oblastí – památkové péče a konání 20. ročníku Mezinárodního dudáckého festivalu ve Strakonicích.
Číst více

Zprávy z RO TOP 09 okresu Strakonice

19. 1. 2012
Dne 19. ledna se sešli členové Regionální organizace TOP 09 okresu Strakonice, aby pohovořili  o aktuální politické situaci, o činnosti TOP 09 na celostátní, krajské i regionální úrovni. Jednali o  komunální politice  - informace ze Strakonic, Blatné ,Volyně, Štěkně. Stěžejním tématem jsou..
Číst více

Prosincové setkání komunálních politiků a členů strakonické TOP 09

5. 12. 2011
Další společné setkání komunálních politiků, členů odborných komisí a výborů města Strakonice a členů strakonické TOP 09 se konalo 1. prosince  2011. Setkání připravila místostarostka města Strakonic PhDr. Ivana Říhová z důvodů objasnit některé z problémů, které se v současné době vyskytují v našem městě, vyslechnout si objektivní názory, námitky i návrhy a především  promýšlet stěžejní témata pro vytvoření volebního programu pro nadcházející krajské volby 2012. Setkání bylo konstruktivní, plodné , ale i kritické  a jistě se brzy uskuteční znovu.
Číst více

Jihočeští delegáti na 2. Celostátním sněmu TOP 09

26. 10. 2011
Celostátního sněmu TOP 09 se zúčastnili v plném počtu a síle jihočeští delegáti v čele s krajským předsedou a poslancem Dr. Zdeňkem Bezecným, okresním předsedou a náměstkem ministra zdravotnictví MUDr. Vladimírem Pavelkou a poslancem MUDr. Martinem Gregorou. Každý okres navíc vyslal své zástupce. Spolu s ostatními delegáty sněmu tvořili dělný a konstruktivní tým a svým přístupem přispěli k přátelské atmosféře celého sněmu. Do Předsednictva TOP 09 byl znovu zvolen MUDr. Vladimír Pavelka, blahopřejeme!   Všichni delegáti plně stojí za slovy předseda Karla Schwarzenberga: „ Dejme se do práce !“ I Jihočeši se v  nadcházejících krajských volbách se přesvědčí, zda: „Krajské volby budou o tom, jestli je TOP 09 fenomén, který pomíjí, nebo jsme se hluboce zakořenili do krajiny české.!“ Karel Schwarzenberg
Číst více
 <  1 2 3 4 5 6 7   > Články 31 - 40 z 67

Kontakt:


Ing. Miroslav Nosek
předseda regionální organizace
člen krajského výboru

tel.: 777 031 355, email: mira.nosek@gmail.com

Martin Gregora

Copyright © 2009-2019  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Jiří Pospíšil:Stát nelze řídit jako firmu, protože občané nejsou zaměstnanci.
Děkujeme