V Bílině o hlasy bude žádat poslanec Kučera (TOP 09)

18. 1. 2015 | 18:00

"Vážím si toho, že jsme se v Bílině jasně postavili za férové volby. Naši kandidáti nabídli úplně konkrétní a kompetentní program pro Bílinu, což se o jiných stranách, zejména o ANO, říct nedá," řekl M. Kučera na setkání bílinských kandidátů v předvečer zahájení horké fáze volební kampaně. Upozornil, že kampaň bude náročná a že hrozí, že volit přijde málo lidí.

Proto máme v plánu obejít naše voliče a požádat je, aby k volbám na konci ledna přišli. Pár lidí v Bílině si myslelo, že si mohou koupit vliv v našem městě. Nevyšlo jim to a nevyjde jim to znovu, pokud přijdeme za měsíc k volbám,“ vybízí Pavel Pastyřík, který vede bílinskou kandidátku.

Kampaň zahájila TOP 09 v Bílině před dvěma týdny. Oslovila bílinské občany s výzvou, aby se nesmířili s ovlivňováním hlasování, které podkopává svobodu volby, a přišli znovu k volbám. Spolupráci na kampani nabídli dobrovolníci z celé republiky, kteří přijeli v neděli do Bíliny a seznámili se s kandidáty.

Chceme transparentní, moderní a slušnou kampaň, která se ponese v duchu hesla „Bílina bez kupčení a podvodů.“ Pokud bychom neusilovali o neplatnost voleb, znamenalo by to, že takový způsob voleb schvalujeme. A s tím jsme do komunální politiky nešli,“ vysvětlil lídr kandidátky Moje Bílina – TOP 09 Pavel Pastyřík.

V Ústí nad Labem 18. 1 2015

Radka Ostřížová,

krajská manažerka TOP 09

Galerie
Chcete ZNÁT nejnovější TOP zprávy?
odebírejte náš
newsletter
TOP 09
Děkujeme