Valentová: Politice chyběla noblesa

21. 9. 2017

Do voleb zbývá dnes 29 dní, představujeme kandidátku číslo 29:

Jana Valentová

35 LET

EKONOMKA NA ZUŠ

BRADLEC, TOP 09

Proč kandiduji právě za TOP 09?

Již brzy po dosažení dospělosti jsem pochopila základní věc – vždy se musím nejdříve spolehnout sama na sebe, být sama za sebe zodpovědná a nést i neblahé důsledky svého chybného rozhodnutí.

Postupně jsem toto poznání přenesla z úzkého života své primární poté i rozšířené rodiny i do svých vztahů v celém svém širším okolí (zaměstnání, přátelé, širší rodina a pod). Proto jsem vždy volila pravicově. Po vzniku strany TOP 09 a po seznámení s jejím programem jsem se s ním téměř ztotožnila. A čím dál častěji jsem cítila potřebu se úžeji politicky vyhranit. V politice mi mnohdy chyběla noblesa, racionalita, cit pro ekonomiku bez populistických výkřiků a slibů. Program nově vzniklé politické strany mě oslovil natolik že jsem požádala o členství.

Účastnila jsem se jednání v regionu jako jeho člen, přicházela jsem s různými řešeními a postupně jsem se stala političkou. Kandidovat za tuto stranu je mi ctí.

Proč jsem vhodným kandidátem na poslance?
Program TOP 09 je mi vlastní a tak, jak znám sama sebe a jak mě znají i moje rodina a přátelé i kolegové, že dokážu tento program prosazovat. Zasadit se o demokratické řízení našeho státu i jeho ekonomické prosperity a občanské svobody občanů.

Proč věřím, že dělat politiku má smysl?
Pokud by nemělo smysl dělat politiku, kdo by měl o lidech rozhodovat? Když ne parlament, který je jakousi mozaikou všech nás obyvatel, tak kdo jiný? Ať si na to každý odpoví sám.

jana valentová, kandidátka do psp čr 2017

Štítky