Langšádlová: Silné komunální zastoupení je základem celé strany

3. 8. 2022

Politika je ve veřejné diskuzi někdy spojována s negativními konotacemi.  Skutečností je žel i to, že někdy se v politice negativní věci také odehrávají. Pro zachování demokratického vývoje je však naprosto zásadní, aby se co největší množství občanů do demokratických procesů zapojovalo a participovalo na demokratickém vývoji. Protože i tady platí uplatnění základního principu, že pokud někdo na něčem participuje, tak to lépe poznává, lépe procesům rozumí a přijímá výsledky rozhodnutí. Proto si velice vážím toho, že také v Černošicích existuje několik aktivních politických skupin, kterým na budoucnosti našeho města záleží a jsou připraveny přijímat odpovědnost za jeho správu.

Velice si vážím rovněž toho, že mezi uchazeči o práci v zastupitelstvu bude i v letošních podzimních komunální volbách také silná skupina kandidátů za TOP 09. Je to velice dobrý tým, jenž přichází se silným programem, který je založený na opravdové znalosti potřeb města a jejich obyvatel. V čele stojí stávající zkušený místostarosta Petr Wolf, který pro naše město odvedl v uplynulých letech velké množství práce s vysokým nasazením. I ostatní kolegové mají zkušenosti jak z profesního života, tak ze svého občanského působení. 

Každá politická strana musí stát na silném zastoupení na komunální úrovni. Se svými širokými zkušenostmi z komunální, krajské i celostátní úrovně politické práce mohu říci, že být komunálním politikem není o nic snazší než být poslancem či ministrem.

Kolegům z naší komunální kandidátky přeji hodně úspěchů. Vaši důvěru si zaslouží.

Helena Langšádlová

ministryně pro vědu, výzkum a inovace

Štítky
Chcete ZNÁT nejnovější TOP zprávy?
odebírejte náš
newsletter
TOP 09
Děkujeme