Komentáře

Pikner: Udělá kraj potřebné kroky k lepšímu?

15. 5. 2017
"Jako lékař si přeji, aby kraj nejen udržel chod krajských nemocnic, ale také aby podporoval zdraví a jeho prevenci. Náš kraj a jeho občané si zaslouží plně vybavený moderní akvapark a lázně," říká krajský zastupitel Richard Pikner (TOP 09).
Číst více

Hlaváč: Jak můžeme ještě změnit územní plán?

26. 4. 2017
TOP 09 Starý Plzenec prostřednictvím svého předsedy Miroslava Hlaváče podá námitku k novému územnímu plánu města, který se bude veřejně projednávat 25. května ve Starém Plzenci.
Číst více

Jak se stát členem TOP 09 nebo TOP týmu Plzeň?

4. 4. 2017
Není vám lhostejné veřejné dění ve vašem okolí? Podpořte nás. Rádi u nás přivítáme nové členy, kteří se chtějí podílet na ovlivňování věcí veřejných k lepšímu. 
Číst více

Vozobule: Hazard v Plzni stále kvete. Změní se to?

3. 3. 2017
Doufáme, že nový loterijní zákon, který platí od 1. ledna, přivede vedení města znovu k jednání, jehož výsledkem bude razantní omezení hazardu v Plzni.
Číst více

Proč jsem vstoupila do TOP 09?

1. 3. 2017
Proč se mladí zajímají o politiku a proč je pro ně TOP 09 tou správnou volbou? Přečtěte si komentář naší nové členky Žanety Biedermannové.
Číst více

Fluxa: Škoda sport park se dočká skateboardového bazénu

27. 2. 2017
"Návrh skateboardového bazénu jsme od samého počátku výstavby konzultovali se zástupci komunity skatu,“ říká místostarosta Plzeň 2 – Slovany Jan Fluxa (TOP 09).
Číst více

Pikner: Návrh na nerovné zdanění zaměstnanců z dílny ČSSD je nehoráznost

21. 2. 2017
ČSSD prosazuje nerovné danění zaměstnanců. Navrhuje 4 daňová pásma podle příjmů. Tento návrh považuji za nehoráznost, lidem s nižšími příjmy nijak významně nepolepší a těm s vyššími příjmy významně ublíží.
Číst více

Copyright © 2009-2017  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Informace o webu |  Mapa stránek

Odměna za práci musí být vyšší než dávky.
Souhlasím
Přidejte se k nám!
Odesláním prohlašuji, že souhlasím se zpracováním a uchováváním těchto osobních údajů pouze pro potřeby politické strany TOP 09 podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.
Nebo ještě lépe, napište nám,
proč volíte TOP 09
Děkujeme