Komentáře

V Plzni má vzniknout další nesmyslná silnice

9. 8. 2017
"Severojižní průtahměstem zbytečně zasáhne do nivy Mže, nyní je potřeba urychleně dokončit východní okruh na silnici I/20 a ne pokračovat v ničení centra města,“ říká předseda plzeňské TOP 09 Michal Vozobule.
Číst více

Pikner: Nová pracovní pozice pro krajského politika?

23. 6. 2017
Hejtmanství má nový uvolněný post předsedy výboru pro výchovu, vzdělávání a zaměstnanost. "Jde pouze o dobře placené místo bez odpovědnosti za peníze daňových poplatníků?, " ptá se krajský zastupitel Richard Pikner.
Číst více

Plzeň má první skate bowl. Otevřen byl v Doudlevcích

19. 6. 2017
Ve plzeňském Škoda Sport Parku byl otevřen obří skate bazén tzv. bowl. "V Plzni jde o první stavbu svého druhu a zároveň patří k největším v republice," říká slovanský místostarosta Jan Fluxa (TOP 09). 
Číst více

Trnka: Stavební akce v prvním městském obvodu

13. 6. 2017
Komentář zastupitele městského obvodu Plzeň 1 Tomáše Trnky (TOP 09) k právě probíhajícím stavebním akcím v prvním městském obvodu. 
Číst více

Pikner: Udělá kraj potřebné kroky k lepšímu?

22. 5. 2017
"Jako lékař si přeji, aby kraj nejen udržel chod krajských nemocnic, ale také aby podporoval zdraví a jeho prevenci. Náš kraj a jeho občané si zaslouží plně vybavený moderní akvapark a lázně," říká krajský zastupitel Richard Pikner (TOP 09).
Číst více

Hlaváč: Jak můžeme ještě změnit územní plán?

26. 4. 2017
TOP 09 Starý Plzenec prostřednictvím svého předsedy Miroslava Hlaváče podá námitku k novému územnímu plánu města, který se bude veřejně projednávat 25. května ve Starém Plzenci.
Číst více

Jak se stát členem TOP 09 nebo TOP týmu Plzeň?

4. 4. 2017
Není vám lhostejné veřejné dění ve vašem okolí? Podpořte nás. Rádi u nás přivítáme nové členy, kteří se chtějí podílet na ovlivňování věcí veřejných k lepšímu. 
Číst více

Vozobule: Hazard v Plzni stále kvete. Změní se to?

3. 3. 2017
Doufáme, že nový loterijní zákon, který platí od 1. ledna, přivede vedení města znovu k jednání, jehož výsledkem bude razantní omezení hazardu v Plzni.
Číst více

Proč jsem vstoupila do TOP 09?

1. 3. 2017
Proč se mladí zajímají o politiku a proč je pro ně TOP 09 tou správnou volbou? Přečtěte si komentář naší nové členky Žanety Biedermannové.
Číst více
1 2   > Články 1 - 10 z 12

Copyright © 2009-2017  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Informace o webu |  Mapa stránek

nEUhneme
Miroslav Kalousek:O čem Andrej Babiš sní, z toho slušní lidé nespí.
Přidejte se k nám!
Odesláním prohlašuji, že souhlasím se zpracováním a uchováváním těchto osobních údajů pouze pro potřeby politické strany TOP 09 podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.
Nebo ještě lépe, napište nám, proč volíte TOP 09
Děkujeme