Přemysl Otakar II. u ministryně Aleny Hanákové
8. 5. 2012

Přemysl Otakar II. u ministryně Aleny Hanákové

Již dříve jsem deklaroval, že si velmi cením aktivity, kterou iniciátoři z občanského sdružení „Pomník zakladatele města“ hodlají uctít velmi významného českého panovníka Přemysla Otakara II, zakladatele Vysokého Mýta.

Celý článek
Prodejme historickou budovu nádraží v Ústí sdružení Nádraží nedáme!
19. 4. 2012

Prodejme historickou budovu nádraží v Ústí sdružení Nádraží nedáme!

Modernizace nádraží v Ústí nad Orlicí a hlavně významně „zbezpečnění“ provozu i pohybu chodců a obyvatel se kvůli „záchraně“ historické budovy prodloužila o více než dva roky. Proč celý ten humbug? Uvedu příklad ze stejného okresu.

Celý článek
Hospodařit, reorganizovat, nestrašit!
29. 3. 2012

Hospodařit, reorganizovat, nestrašit!

V souvislosti s nedobrou kondicí státního rozpočtu a snahou o jeho konsolidaci se periodicky opakují v různých médiích „černé scénáře“ dopadů úspor na bezpečnostní složky. Posledním zaznamenaným je zjištění serveru novinky.cz vyplývající z interního materiálu generálního ředitelství Hasičského záchranného sboru. Cituji: Kvůli razantním rozpočtovým škrtům schválených vládou pro následující dva roky totiž bude podle těch nejčernějších ekonomických scénářů nutné propustit 3000 hasičů, což je třetina sboru, a zavřít až dvě třetiny současných hasičských stanic.

Celý článek
Miloš Fogl-delegát celostátního sněmu
2. 11. 2011

Miloš Fogl-delegát celostátního sněmu

Miloš Fogl odpovídá na otázky.

Celý článek
3. 5. 2011

Místní sněm zvolil delegáty regionálního sněmu

V pátek 29.4.11 proběhl sněm MO TOP 09 Vysoké Mýto. Ten mimo jiné zvolil kandidáty regionálního sněmu a řešil způsoby co nejefektivnější vzájemné komunikace s veřejností. Zastupitel Mgr. Jan Štangl dále informoval o činnosti zastupitelstva města a o práci našich členů v bytové a majetkové komisi Rady města. Jako předseda kontrolního výboru zastupitelstva informoval podrobně o  provedené kontrole v Technických službách a své účasti na třech výběrových řízeních. „Svoji roli opozičního zastupitele beru velmi zodpovědně a chystám se bedlivě dohlížet na co nejefektivnější využívání veřejných prostředků a dodržování platné legislativy“ prohlásil na sněmu Mgr. Štangl, povoláním advokát. Host z regionálního výboru Bc. Daniel Šopa v diskusi informoval o práci choceňské MO a tamních radních za TOP 09.

Celý článek
1 2 3 4 5 6
Články 51 - 55 z 55
Chcete ZNÁT nejnovější TOP zprávy?
odebírejte náš
newsletter
TOP 09
Děkujeme