TOP 09, Starostové pro Liberecký kraj a KDU-ČSL jdou do voleb v Liberci společně

31. 5. 2018

Uskupení TOP 09, Starostů pro Liberecký kraj a KDU-ČSL se dohodlo na společné kandidátce a do letošních komunálních voleb vyrazilo společně.  Na včerejší tiskové konferenci byl představen volební program a kandidátka, která bude usilovat o hlasy voličů v podzimních volbách. Kandidátka je složena tak, aby kandidáti odborně pokryli celou šíři nabízeného programu, a zároveň se stali garanty programu pro jednotlivé čtvrti Liberce.

Prioritou kandidátů za TOP 09 jsou témata spojená s navýšením a zkvalitněním parkovacích míst v Liberci a rozvíjení konceptu chytrého města (Smart city) ve vztahu k dopravě, urbanismu, správě města a sociálním službám.

„Naše město potřebuje začít po čtyřech letech rozmíšek a sporů zase začít fungovat a poskytovat občanům pocit, že tady chtějí žít. Musíme zajistit především fungování města a jasně sdělit jaké cíle a v jakém čase jsme schopni splnit,“ uvedl Zdeněk Chmelík, lídr za TOP 09 a kandidát č. 8 na společné kandidátce.

„Rád bych Vám řekl, že jsme pro Liberec vytvořili profesionální a kvalitní tým. Je to tým, který umí doručit občanům Liberce to, co slibuje a dokáže mnohem profesionálněji vést radnici než je tomu doposud,“ řekl Jaroslav Zámečník (SLK), lídr kandidátky a kandidát na primátora města Liberce.

 „Mně dělá největší radost, že se nám v Liberci podařilo domluvit s KDU-ČSL a TOP 09 na účasti těchto politických subjektů na kandidátce Starostů pro Liberecký kraj a na spolupráci v následujících čtyřech letech v zastupitelstvu Statutárního města Liberce,“ dodal Martin Půta, hejtman Libereckého kraje.

 

Liberec 31. května 2018               

          

Martina Rambousková, krajská manažerka TOP 09 Liberecký kraj

Kontakty:

Martina Rambousková, krajská manažerka, martina.rambouskova@top09.cz

Zdeněk Chmelík, zdenek.chmelik@top09.cz

Štítky
Osobnosti: Zdeněk Chmelík
Chcete ZNÁT nejnovější TOP zprávy?
odebírejte náš
newsletter
TOP 09
Děkujeme