Krajská organizace si volila nové vedení, předsedou se stal Martin Chroust

12. 1. 2021
Na dvouleté období byl krajským předsedou TOP 09 Liberec zvolen Martin Chroust. O jeho zvolení rozhodlo dnes večer 28 z 33 delegátů krajské organizace Libereckého kraje, kteří se sešli formou vzdáleného přístupu ve virtuální místnosti přes aplikaci MS Team. Krajskými místopředsedy se stali Miloš Rejmont, Miloslav Václav a Ondřej Bašus.
 
„Jsem nesmírně vděčný za projevenou důvěru a podporu delegátů. Odpovědnost za vedení libereckého kraje beru jako velký závazek. Tento rok bude klíčový pro celou řadu změn a udělám vše, co je v mých silách, aby TOP 09 byla stranou úspěšnou a hrdou,“ komentoval rozhodnutí členů krajské organizace nový předseda Martin Chroust.
 
Martin Chroust, 39 let, žije v Liberci. Členem TOP 09 je od roku 2017. Vystudoval obor Mezinárodní vztahy a Evropskou Unii.
 
„Nás všechny čeká výzva v podobě sněmovních voleb tento podzim a příští rok volby komunální. Pevně věřím, že TOP 09 vyjde z tohoto období silnější a sebevědomější. Zaměřím se také na růst a stabilizaci členské základny, hledání nových tváří nám v uplynulém období šlo, máme tedy na co navazovat. Nedílným krokem bude samozřejmě zlepšení komunikace s veřejností,” dodal Martin Chroust.
 
V předsednictvu krajské organizace ještě usednou Bára Kundrátová, Vojtěch Miler, Petr Jíra, Václav Hendrych a Pavel Nalezený.
 
 
Martina Rambousková, krajská manažerka TOP 09 Liberecký kraj
 
Liberec 12. ledna 2021
                                                                                    
 
Kontakty:
Martin Chroust: +420 736 167 609, chroust.m@seznam.cz
Martina Rambousková: +420 604 229 308, martina.rambouskova@top09.cz
Štítky
Chcete ZNÁT nejnovější TOP zprávy?
odebírejte náš
newsletter
TOP 09
Děkujeme