× Pojďte do toho s námi.

DKoalice představuje kandidáty do komunálních voleb ve Dvoře Králové

14. 8. 2018

Nové seskupení s názvem DKoalice, které spojuje zástupce TOP 09, KDU-ČSL, Strany Zelených a nezávislé kandidáty, představilo 21 osobností pro podzimní komunální volby ve Dvoře Králové nad Labem.

Kandidátku tvoří 9 žen a 12 mužů s průměrným věkem 44 let. Zkušenosti ze zastupitelstva města má 6 členů DKoalice. Lídrem kandidátky je současná radní města Dvůr Králové nad Labem Veronika Tomková.

„Představujeme voličům dobře fungující tým. Vzájemně se doplňujeme zkušenostmi, ať už z podnikání a služeb nebo z veřejné správy či práce s dětmi a seniory. V pohledu na chod města se dokážeme shodnout a přinést občanům dobrá řešení,“ říká lídryně DKoalice Veronika Tomková (32 let, TOP 09).

Na čele kandidátky najdeme hned tři ženy. Na druhém místě kandiduje současná zastupitelka města a ředitelka Městské knihovny Slavoj Marta Staníková: „Pracuji pro lidi z našeho města 19 let a má to smysl. Vždyť každý z nás chce žít v pěkném a dobře fungujícím prostředí. Za 4 roky posuneme město zase o kus dopředu.“

Z třetího místa zastupuje Stranu Zelených Sofia Hladíková, ředitelka Základní školy a Mateřské školy Kocbeře. V první pětce kandiduje také současný zastupitel a lékař Antonín Petráček, (za KDU-ČSL) a také městský radní profesí advokát Josef Pojezdný.

„Pořadí kandidátů jsme sestavili tak, že nejvýše jsou lidé, kteří jsou schopni a ochotni práci pro město věnovat maximum svého času a energie i s ohledem na své pracovní vytížení. Máme v čele tři ženy, které mají zkušenosti, odhodlání i odvahu,“ uvedl Antonín Petráček, nezávislý kandidát nominovaný KDU-ČSL.

Během dvou měsíců, které zbývají do voleb, bude mít každý volič možnost se na webu www.dkoalice.cz, facebookových stránkách @veronikatomkova.cz, ale také na nástěnce na pěší zóně v Revoluční ulici seznámit s jednotlivými kandidáty, sledovat všechny aktivity nové DKoalice a také se dozvědět, jak se případně zapojit do tvorby programu.

Kandidátní listinu naleznete zde

Romana Putnová

krajská manažerka TOP 09 Královéhradecký kraj

Fotogalerie

ŠTÍTKY

Volby:
2018 zastupitelstva obcí - Dvůr Králové nad Labem
Osobnosti:
Sofia Hladíková, Marta Pešková Staníková, Antonín Petráček, Josef Pojezdný, Veronika Tomková

Copyright © 2009-2021  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Karel Schwarzenberg:Za demokracii a svobodu musí bojovat každá generace.
Děkujeme