× Pojďte do toho s námi.

Sokolov

Sněmovní volby jsou úspěšně za námi, ale není čas na oddych

Zahradníček: Šaškárna na D6!

11. 9. 2017
V závěru minulého týdne byla zveřejněna zpráva, že Ministerstvo dopravy ČR hodlá v příštím roce povolit další bezplatné úseky dálnic. V našem případě se má jednat o „obchvat Sokolova“ na D6. Chtělo by se zvolat bravo, ale nějak to nejde… Proč?
Číst více

Zahradníček: Budova skvěle zapadá do okolí Slavkovského lesa

2. 9. 2015
„Karlovarský kraj představí nově vybudovaný vstupní objekt dolu Jeroným, jehož stavbu jsme financovali za pomoci peněz z Evropské unie. Architektonicky budova skvěle zapadá do okolí Slavkovského lesa a poskytuje zázemí všem, kteří si přijedou národní kulturní památku prohlédnout,“ uvedl náměstek hejtmana Karlovarského kraje Petr Zahradníček.
Číst více

Tiskové prohlášení předsedy TOP 09 Karlovarského kraje

6. 10. 2014
Vzhledem k námi zjištěným nesrovnalostem, které se objevily v souvislosti s kandidátkou TOP 09 do komunálních voleb ve městě Sokolov, jsem doporučil naší volební zmocněnkyni, aby celou kandidátku TOP 09 pro Sokolov...
Číst více

Jak se může časem změnit Sokolov?

20. 9. 2014
Lídr kandidátky TOP 09 v Sokolově Jiří Beneš odpovídá na otázky MF DNES spojené s městem Sokolov:  "Stárnoucí generace sokolovské populace a s tím souvisí i druhá otázka. Nevrací se k nám zpět absolventi vysokých škol. V našem regionu nenachází uplatnění na.."
Číst více

Vize TOP 09 pro Sokolov 2014 - 2018

17. 9. 2014
Chceme pracovat pro naše město, ale bez vás a nás Sokolováků to nepůjde. Na kandidátce máme odborníky v řadě oblastí, jež jsou pro spravování města...
Číst více

Do mrtvol se nekope, prohlásil Zeman na Schwarzenbergovu adresu

14. 1. 2014
Prezident Miloš Zeman na třídenní návštěvě Karlovarského kraje prohlásil, že kraj by si zasloužil vládního zmocněnce, podobně jako ho má Ostravsko. Rozruch pak vyvolal svým rýpnutím do bývalého ministra zahraničí Karla Schwarzenberga, jehož označil za politickou mrtvolu.
Číst více

Schwarzenberg: Dokud do mě Zeman kope, ví, že nejsem mrtvola

14. 1. 2014
"Zemana baví kopat," glosuje Karel Schwarzenberg nejnovější jízlivý výpad hlavy státu. Prezident Miloš Zeman se vypravil do Karlovarského kraje, kde šéfa opoziční TOP 09 přirovnal k politické mrtvole. "Už pana prezidenta neberu vážně," říká Schwarzenberg v rozhovoru pro Lidovky.cz
Číst více

Tříkrálová promluva Karla Schwarzenberga

6. 1. 2014
Tříkrálový proslov předsedy TOP 09 Karla Schwarzenberga, 5. ledna 2014
Číst více

PF 2014

23. 12. 2013
Vážení Přátelé,Děkujeme Vám za zachovanou důvěru a přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a do nového roku hlavně zdraví, štěstí, mnoho osobních i pracovních úspěchů.
Číst více

Karlovarský kraj má konečně jednu komoru

17. 12. 2013
Po dvaceti letech schizofrenní situace, kdy v Karlovarském kraji (KK) fungovaly dvě hospodářské komory, byla ustanovena jedna jediná společná Krajská hospodářská komora KK.
Číst více
1 2 3 4   > Články 1 - 10 z 37

Copyright © 2009-2021  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Karel Schwarzenberg:Chci, abychom byli v hlavním proudu Evropské unie.
Děkujeme