Místní organizace v regionu Tábor:

Tábor

Chotoviny

Bechyně

Veselí n. L.

Sezimovo Ústí

Regionální sněm Táborska 2013
10. 5. 2013

Regionální sněm Táborska 2013

V pondělí 29.dubna 2013 se za účasti 1. místopředsedy TOP 09 Miroslava Kalouska po dvou letech sešel regionální sněm TOP 09 Tábor. Po přednesení zprávy Miroslava Kalouska a dosavadního poředsedy táborského regionu Václava Matějů si sněm zvolil nové vedení. Jeho předsedou se stal Karel Nezveda (MO Tábor), místopředsedy Václav Mikula (MO Chýnov) a Adéla Parkanová (MO Sezimovo Ústí). (Staro)novými členy regionálního výboru jsou František Lorenc, Václav Matějů, Ladislav Novotný, František Papáček, Petr Podolský, Nicole Šťávová, František Zrzavecký a Daniel Zykán. Nově zvolený výbor se na své ustavující schůzi sejde 9.května 2013.

Celý článek
Budou Táboráci hlasovat o existenci zoologické zahrady?
19. 2. 2013

Budou Táboráci hlasovat o existenci zoologické zahrady?

Nastane změna územního plánu v areálu zoologické zahrady na Větrovech?

Celý článek
Hromadění peněz na účtech není řešení
13. 2. 2013

Hromadění peněz na účtech není řešení

Podle předběžných výsledků hospodařil Tábor v roce 2012 s příjmy 938 mil. Kč, výdaji 871 mil. Kč. Přebytek hospodaření byl tedy mimořádných 67 mil. Kč. Největší podíl tvoří úspory v provozních výdajích, kdy se oproti upravenému rozpočtu spotřebovalo o celých 44 mil. Kč méně. Po tomto výčtu by se dala diskuze ukončit konstatováním, že v Táboře vládne "Rada rozpočtové odpovědnosti", a že je vše v pořádku. Nicméně, tak jednoduché to zase není.

Celý článek
Táborskou TOPku povede i nadále Petr Krůček
18. 4. 2012

Táborskou TOPku povede i nadále Petr Krůček

Ve čtvrtek 12. dubna 2012 se v Táboře konal volební sněm místní organizace TOP 09. Vedle delegátů sněmu se jednání zúčastnil i krajský předseda TOP 09 a poslanec Zdeněk Bezecný. Sněm zvolil sedmičlenný výbor v čele se staronovým předsedou Petrem Krůčkem, radním města Tábora. Místopředsedou byl zvolen Ivo Bozadžiev. Mezi pěti členy městského výboru je místostarostka Lenka Horejsková, zastupitel Jan Stach, Karel Nezveda, Petr Prskavec a Daniel Zykán.

Celý článek
5. 9. 2011

Regionální výbor Tábor

Celý článek
Cesty volebním autem TOP 09
4. 10. 2010

Cesty volebním autem TOP 09

První říjnový den projíždělo městem Strakonice volební auto, které sponzorsky zajistil předseda Regionální organizace okresu Strakonice, MUDr. Vladimír Pavelka.  Auto vozí billboard  s fotografií lídra  a kandidátky na starostku města Strakonic  PhDr. Ivany Říhové a protože Jihočeská TOP 09 podporuje i naše kandidáty do Senátu ČR, druhý bilbord zdobí tvář táborského kandidáta Ing. Petra Krůčka.

Celý článek
Petr Krůček na Kozím Hrádku
3. 10. 2010

Petr Krůček na Kozím Hrádku

V sobotu 2. října pozval kandidát do senátu za Táborsko Petr Krůček spolu dalšími kandidáty do komunálních voleb za TOP 09 veřejnost na oblíbené výletní místo Kozí hrádek u Tábora.

Celý článek
31. 8. 2010

Kandidátní listina TOP 09 pro volby do městského zastupitelstva TÁBOR

Výbor Regionální organizace TOP 09 schválil kandidátní listinu TOP 09 pro volby do zastupitelstva města Tábor.

Celý článek
Hlasující chtějí za starostu Petra Krůčka
3. 8. 2010

Hlasující chtějí za starostu Petra Krůčka

Nová krev porazila matadory

Mezi ostřílenými závodníky se na startu objevil nováček bez zkušeností. Nikdo ze známých es netušil, co má od něj očekávat. Přesto hned v úvodu nabral náskok a ostatní viděli jen jeho záda. Zkazit si nenechal ani finiš. Cílovou pásku protrhl s obrovským náskokem.Touto sportovní terminologií jsme popsali strmé vítězství Petra Krůčka – lídra táborské TOP 09 v internetové anketě Táborského deníku, v níž jsme hledali osobnost, kterou by občané rádi viděli v křesle starosty Tábora.

Celý článek
Na kávě s Vlastou Parkanovou na Táborsku
23. 5. 2010

Na kávě s Vlastou Parkanovou na Táborsku

Ve dnech 20 a 21. května v Táboře, v Sezimově Ústí, v Soběslavi a ve Veselí nad Lužnicí proběhla v místních kavárnách a cukrárnách další neformální setkání s občany. Byl patrný zájem ve všech věkových skupinách, kdy lidé vyjadřovali své obavy z dalšího zadlužování  České republiky a zajímali se též o problémy regionu a jejich řešení. V pátek 21. května poté navštívila Vlasta Parkanová s doprovodem moderní Domov pro seniory TEP ve Veselí nad Lužnicí.  Kromě neformální diskuze s klienty domova si poté prohlédla celé zařízení. Velmi ocenila kladný přístup obslužného personálu a také podmínky, ve kterých obyvatelé Domova žijí.

Celý článek
1 2 ... 10 11 12 13
Články 111 - 120 z 129
Chcete ZNÁT nejnovější TOP zprávy?
odebírejte náš
newsletter
TOP 09
Děkujeme