Místní organizace v regionu Tábor:

Tábor

Chotoviny

Bechyně

Veselí n. L.

Sezimovo Ústí

5. 9. 2011

Regionální výbor Tábor

Celý článek
Cesty volebním autem TOP 09
4. 10. 2010

Cesty volebním autem TOP 09

První říjnový den projíždělo městem Strakonice volební auto, které sponzorsky zajistil předseda Regionální organizace okresu Strakonice, MUDr. Vladimír Pavelka.  Auto vozí billboard  s fotografií lídra  a kandidátky na starostku města Strakonic  PhDr. Ivany Říhové a protože Jihočeská TOP 09 podporuje i naše kandidáty do Senátu ČR, druhý bilbord zdobí tvář táborského kandidáta Ing. Petra Krůčka.

Celý článek
Petr Krůček na Kozím Hrádku
3. 10. 2010

Petr Krůček na Kozím Hrádku

V sobotu 2. října pozval kandidát do senátu za Táborsko Petr Krůček spolu dalšími kandidáty do komunálních voleb za TOP 09 veřejnost na oblíbené výletní místo Kozí hrádek u Tábora.

Celý článek
31. 8. 2010

Kandidátní listina TOP 09 pro volby do městského zastupitelstva TÁBOR

Výbor Regionální organizace TOP 09 schválil kandidátní listinu TOP 09 pro volby do zastupitelstva města Tábor.

Celý článek
Hlasující chtějí za starostu Petra Krůčka
3. 8. 2010

Hlasující chtějí za starostu Petra Krůčka

Nová krev porazila matadory

Mezi ostřílenými závodníky se na startu objevil nováček bez zkušeností. Nikdo ze známých es netušil, co má od něj očekávat. Přesto hned v úvodu nabral náskok a ostatní viděli jen jeho záda. Zkazit si nenechal ani finiš. Cílovou pásku protrhl s obrovským náskokem.Touto sportovní terminologií jsme popsali strmé vítězství Petra Krůčka – lídra táborské TOP 09 v internetové anketě Táborského deníku, v níž jsme hledali osobnost, kterou by občané rádi viděli v křesle starosty Tábora.

Celý článek
Na kávě s Vlastou Parkanovou na Táborsku
23. 5. 2010

Na kávě s Vlastou Parkanovou na Táborsku

Ve dnech 20 a 21. května v Táboře, v Sezimově Ústí, v Soběslavi a ve Veselí nad Lužnicí proběhla v místních kavárnách a cukrárnách další neformální setkání s občany. Byl patrný zájem ve všech věkových skupinách, kdy lidé vyjadřovali své obavy z dalšího zadlužování  České republiky a zajímali se též o problémy regionu a jejich řešení. V pátek 21. května poté navštívila Vlasta Parkanová s doprovodem moderní Domov pro seniory TEP ve Veselí nad Lužnicí.  Kromě neformální diskuze s klienty domova si poté prohlédla celé zařízení. Velmi ocenila kladný přístup obslužného personálu a také podmínky, ve kterých obyvatelé Domova žijí.

Celý článek
23. 5. 2010

Zábavné odpoledne TOP 09 v Táboře

Pravidelná květnová předvolební jihočeská zábavná nedělní odpoledne s TOP 09 zakončil kandidát ve volbách do Poslanecké sněmovny Karel Tureček v Táboře.

Celý článek
21. 5. 2010 | 00:00

Zábavná odpoledne pro celou rodinu

TOP 09 v čele s ing. Karlem Turečkem pro Vás připravili zábavná odpoledne pro celou rodinu:23.5.2010 od  14:00 v Třeboni23.5.2010 od 17:00 v Táboře

Celý článek
Podařilo se najít poklad?
3. 5. 2010

Podařilo se najít poklad?

Vzácnější, než jsme čekali

V sobotu 1.5.2010 proběhlo na Kozím hrádku netradiční setkání členů a příznivců TOP 09 s veřejností. Tři tisíce malých i velkých návštěvníků zaplnilo prostory zříceniny středověkého hradu, přilehlé dětské hřiště i místní lesní hostinec.

Celý článek
Hurááá na hrad aneb hledání ztraceného pokladu
25. 4. 2010

Hurááá na hrad aneb hledání ztraceného pokladu

Je možné najít poklad? Dříve, než si myslíte!

Dne 1.5.2010 od 14 hodin zveme na netradiční setkání s veřejností na zřícenině Kozího hrádku za přítomnosti JUDr. Vlasty Parkanové, poslankyně Parlamentu ČR a jihočeského lídra pro volby do poslanecké sněmovny, Ing. Karla Turečka, náměstka ministra zemědělství a kandidáta č. 2 pro volby do poslanecké sněmovny, členů a příznivců TOP 09. Formou zábavného odpoledne pro děti i dospělé proběhne historický boj o poklad, jeho hledání dětmi a na oslavu úspěchu i středověký hodokvas. Srdečně zveme všechny malé i velké, příznivce i oponenty, voliče i nevoliče, žurnalisty i fotografy na příjemné setkání.

Celý článek
1 2 ... 10 11 12 13
Články 111 - 120 z 125
Chcete ZNÁT nejnovější TOP zprávy?
odebírejte náš
newsletter
TOP 09
Děkujeme