Kdo nás podporuje

Milí fanoušci a voliči TOP 09, budeme moc rádi, když nám kromě své podpory formou umístění bannerů na svých stránkách, fandění na Facebooku či vylepení samolepky nebo plakátu také napíšete, proč nás podporujete, proč volíte TOP 09. Zaregistrujte se na našem portálu Volím TOPku a napište, proč podporujete TOP 09.

Pokud byste se chtěli potkat s ostatními podporovateli a členy TOP 09 alespoň virtuálně a zapojit se do debat a diskuzí, zveme Vás na portál MY.TOP 09. Ten je projektem strany TOP 09, který má za cíl vytvoření univerzální platformy pro setkávání a komunikaci se svými podporovateli. Protože podporovatelé jsou základním stavebním kamenem úspěchu strany, je komunikace mezi zástupci TOP 09 a jednotlivými podporovateli klíčová.

Aleš Kocourek
ekonom, podnikatel
Je to zcela prosté.
Protože věřím, že svoboda je jedna z nejvyšších životních hodnot. Protože pro mne lidská práva nejsou prázdným slovem.
Protože se daleko více cítím liberálně konzervativním demokratem než autokratem ruského či čínského střihu.
Protože nestačí jen nadávat na poměry.
Petr Mistoler
ambulantní psychiatr
TOP 09 je proevropská, nepopulistická strana, která myslí na budoucnost.
Jan Němeček
HR consultant, coach, TeamLeader
Proč podporuji TOP09? Protože souhlasím se základními myšlenkami strany a protože je to jediná strana u nás, která je nejen liberální, ale skutečně se snaží zjednodušovat lidem život, ne jen slovy, ale ČINY. A protože jsem přirozený vůdce a daří se mi i lidem otevírat oči a navádět je tím správným směrem...chci být užitečný více a efektivněji. A právě podporou strany TOP 09 a tím že chci být ústy i tváří TOP 09. Pro obhajobu křesťanských hodnot a budoucnost naší společnosti, kde bude slušnost a úcta opět hodnotou...

S úctou k Vaší jedinečnosti
Miloš Haták
OSVČ
Souhlasím s programem
Petr Herman
pracovník v sociálních službách
Podporuji TOP 09 proto, že je to jediná strana v republice, která mi je svým založením a svými zásady nejblíž. Z ostatních politických stran si nejen, že nevyberu, i když jsem dlouhá léta volil ODS, protože jsem ani jinou možnost neměl, ale nějak si s nimi, respektive s jejich chováním na veřejnosti, nemám moc co říct. Věřím, že TOP 09 se svým pravicovým ideálům nezpronevěří a že strana jako taková bude dlouho žít. AŤ žijí TOPáci.
Jaroslav Tručka
podnikatel
TOP09 volím proto, že v parlamentu zastává zdravý rozum a ctí demokratické principy. Pan Kalousek má moji plnou důvěru, nazývá problémy pravými jmény. Vím, jak to může být frustrující a chci mu i ostatním aktivním Topkařům touto cestou poděkovat za to, že to nevzdávají.
David Kalbáč
IT specialist
Pokud něco chceme změnit, nemůžeme pouze nadávat u piva nebo chodit kolem horké kaše.
Dominik Adler
ředitel útvaru dozorování
shoduji se s názorovou orientací TOP 09 a věřím, že má smysl být aktivní
Marcel Ludwig
výpravčí
Topka pro mě znamená zodpovědné hospodaření a ochranu tradičních a důležitých společenských hodnot.
Šárka Konečná
OSVČ
Top 09 jako jedna z mála stran neháže drobným živnostníkům legislativní klacky pod nohy.
Juraj Vozár
Živnostník
Tenhle obscénní a perverzní socializmus porazí jenom silná pravice.
Radim Bzura
manažer v IT, Mentor
TOP 09 volím proto, že to je jediná strana s konzistentním racionálním názorem. Nepodléhá populistickým tendencím. Všichni 'honí' uprchlíky, které nikdo v ČR neviděl a tím i krátkodobě zvyšují své preference. TOP jede punk, všem navzdory.
TOPka silou rozumu vysvětluje stále dokola ten 'svůj' postoj. Je to maják uprostřed rozbouřeného moře dezinformací, lží a her zpravodajských služeb. Není jiná strana s jasnějším pohledem na svět kolem nás.
Pavel Vaculík
technik
Do vstupu do TOP 09 jsem nebyl členem žádné strany. Vím,že jsem zvolil správně a neznám nic lepšího.
Martin Hrbek
manager
Důvěra, pravda, vítězství. A nekupují si nás za koblihy...
Libor Havlíček
geodet
Jste pro mě jediná volitelná strana. Plná osobností, kterých si vážím. Volím vás proto, že mi není lhostejný osud naším země.
Libor Havlíček
geodet
Jste pro mě jediná volitelná strana. Plná osobností, kterých si vážím. Volím vás proto, že mi není lhostejný osud naším země.
Yochanan Pudil
Veterinární lékař
TOP 09 je jedinou politickou stranou v ČR, která splňuje mé požadavky a očekávání.
Ondřej Zeman
geolog
Protože hájí a prosazuje principy liberální demokracie, protože má pevné morální zásady se kterými se ztotožňuji, protože není stranou populistickou, protože hájí naše členství v EU, protože prosazuje zahraniční politiku, za kterou se nemusím stydět, protože se snaží zachovat směrování ČR jako státu, který ve světě hájí lidská práva.
Miroslav Hlavička
Copywriter
V TOPce více než v jiných stranách vidím slušnost, nepodbízivost, absenci populismu a snahu prosazovat dlouhodobá řešení. To v české politice dělá málokdo - možná v některých stranách některé ojedinělé osobnosti. Povinností politiků ale není řešit jen akutní problémy, ale prosadit - někdy i navzdory lidem, kteří to nechtějí či vlivem nevzdělanosti nesvedou pochopit - dlouhodobé vize, plány na desítky let dopředu. Věřím, že TOP09 je strana, která toto nabízí. A protože za všechno může Kalousek, věřím, že Kalousek a jeho kolegové budou moci i za budoucí prosperitu této země.
Michal Procházka
student , podnikatel
Pokud člověk miluje svou vlast a je hrdý na to kým je a odkud pochází. Volí nejen silou rozumu, ale i kouskem svého srdce.Top 09 je stranou, která podporuje svobodu, tradice a vzdělání, které je budoucností našeho národa . Proto volím Top 09
 <  1 2 3 4 ... 10 ... 52 53   >

Jak finančně podpořit TOP 09?

Stačí vyplnit jednoduchý formulář na stránce my.top09.cz/dary/.

Nejjednodušším a nejrychlejším způsobem jak finančně podpořit TOP 09 je pomocí platební karty přes zabezpečené webové rozhraní nebo formou klasického bankovního převodu.

TOP 09 Facebook Twitter YouTube G+ Instagram

KONTAKTUJTE NÁS

CELOSTÁTNÍ KANCELÁŘ TOP 09

Michnův palác, budova č. 2
Újezd 450/40
118 00 Praha 1 - Malá Strana

info@top09.cz
ID datové schránky: 86ttzqc
telefon: 255 790 999
fax: 255 790 899

 

TISKOVÉ ODDĚLENÍ

tisková mluvčí: Martina Macková

martina.mackova@top09.cz
tel.: 255 790 931

 

REGISTRACE PRO NOVINÁŘE

PODPOŘTE NÁS

JAK FINANČNĚ
PODPOŘIT TOP 09?

 

TRANSPARENTNÍ ÚČET
TOP 09 PRO DARY

 

TRANSPARENTNÍ
VOLEBNÍ ÚČET TOP 09

  

FAKTURAČNÍ ÚDAJE
A BANKOVNÍ SPOJENÍ

IČ: 71339728
DIČ: CZ71339728
(nejsme plátci DPH)
č. účtu: 10909090 / 5500

Váš názor

Copyright © 2009-2017  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Informace o webu |  Mapa stránek

Příkazy a zákazy zdravou společnost nevytvoří. (Jejím základem je důvěra a svoboda.)
Souhlasím
Přidejte se k nám!
Odesláním prohlašuji, že souhlasím se zpracováním a uchováváním těchto osobních údajů pouze pro potřeby politické strany TOP 09 podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.
Nebo ještě lépe, napište nám,
proč volíte TOP 09
Děkujeme