Kdo nás podporuje

Milí fanoušci a voliči TOP 09, budeme moc rádi, když nám kromě své podpory formou umístění bannerů na svých stránkách, fandění na Facebooku či vylepení samolepky nebo plakátu také napíšete, proč nás podporujete, proč volíte TOP 09. Zaregistrujte se na našem portálu Volím TOPku a napište, proč podporujete TOP 09.

Pokud byste se chtěli potkat s ostatními podporovateli a členy TOP 09 alespoň virtuálně a zapojit se do debat a diskuzí, zveme Vás na portál MY.TOP 09. Ten je projektem strany TOP 09, který má za cíl vytvoření univerzální platformy pro setkávání a komunikaci se svými podporovateli. Protože podporovatelé jsou základním stavebním kamenem úspěchu strany, je komunikace mezi zástupci TOP 09 a jednotlivými podporovateli klíčová.

Jana Cagašová
politolog
TOP 09 podporuji, protože mi záleží na tom, co bude za 20, 50 let. V TOP 09 jsem potkala zodpovědné a vzdělané lidi, se kterými je radost spolupracovat.
Aneta Suschanková
Strana top09, Mé jako jediná oslovila. Jako spravny vlastenec, podporují Českou republiku, a stojim za stejnými názory. Chtěla bych se podílet na pomoc EU a správě naší ústavy, vážím si pana Schwarzenberga, za to co všechno pro Čechy udělal, a stále ještě bojuje :) velký dík, jste rozumný člověk, a dle mého názoru jako jediny, normální reprezentant našeho státu, jen tak dál :)
Karolína Langrová
knihovnice
Sdílím hodnoty této strany. Zároveň jsou mi názorově nejblíž.
Jan Řežábek
student politologie
Volím a podporuji TOP 09, protože je to prozápadní strana, která nadále podporuje lidská práva a nedegradovala politiku pouze na debatu o ekonomice.
Robert Pecka
Podnikatel
TOP 09 je jediná politická strana, která nabízí nějaké hodnoty a neslibuje populistické hory doly a je pevně nohama na zemi.
Jana Spekhorstová
hudební pedagog
Volím TOP 09 srdcem i rozumem. Je to naše jediná pravicová proevropská strana a já jsem doma v Evropě. Hlásí se k ní lidé, kterých si vážím. Svobodu a demokracii nemáme automaticky a napořád, musíme si je zasloužit. V TOP 09 to ví.
Karel Hůlka
Odborný asistent na Univerzitě Palackého v Olomouci
Protože jsou fér.
Petr Vytrhlík
bankéř
Protože se v ní schází lidé, kteří mají zajímavé názory.
Ladislav Kalina
školitel jachtingu
TOP 09 je jediná slušná pravicová strana v naší zemi
Lax Man
IT
Ja nechci být žádný uzavřený spolek..
Ota Salyk
vš učitel
Vadí mi nárůst xenofobie, extrémismu levého i pravého, nacionalismus, morální úpadek obyvatelstva, politický vývoj v zemi, protievropské a protiamerické nálady, izolacionismus, útoky na Schengenskou dohodu, příklon k agresivní politice Ruska části obyvatelstva. Vadí mi role presidenta, jeho útoky na akademiky a tzv. pražsou kavárnu, snaha o dehonestaci inteligence a ostudné zahraniční působení. TOP 09 navazuje na odkaz Václava Havla, je proevropská, kosmopolitní a konzervativní pravicová. S těmito hodnotami se ztotožňuji.
Marek Vocel
Chairman & CEO
Volím TOP 09 s podporou STAN protože mám důvěru ve zkušenosti Karla Schwarzenberga a Miroslava Kalouska. Naději vidím v generaci Marka Ženíška, Jana Farského, Heleny Langšádlové, Petra Gazdíka a dalších.
Mám obavu z toho, že nás po 24 letech omrzela demokracie. Voláme slepě po vládě pevné ruky a jakési záchraně. Nevím, před čím je potřeba chránit zemi, jejíž ekonomika je v mezinárodním srovnání ve velmi slušné kondici a to přes tak významnou recesi v posledních letech. Zemi, která v řadě oborů kultruních, vědeckých i obchodních reprezentuje evropskou či světovou špičku, ale snad ze závisti vlastních občanů o tom raději sama neví.
Co nám chybí, je zdravé sebevědomí a vědomí vlastní odpovědnosti za stav naší země.
Proto jsem volil Karla, teď volím TOPku. Volím hlavou.
Zbyněk Juračka
Volím TOPku z několika důvodů. Velkým důvodem je práce, kterou minulé roky dělal pan Kalousek jako ministr financí a se kterou se naprosto stotožňuji. Dalším velkým důvodem je osobnost pana Schwarzenberga a pozitivní energie, kterou kolem sebe šíří v době, kdy se levičácká, negativistická kampaň všem snaží vštípit do hlavy, že všechno je špatně a já to tak prostě nevidím. V neposlední řadě jsem v místní organizaci TOPky našel skvělé lidi s podobnými názory, kteří jsou ochotní něco udělat pro to o čem jsou přesvědčeni. Proč bych měl hergot volit někoho jiného ? :)
Marek Sovka
mistostarosta
Je to jediná moje volba :D jsem členem TOPKY od kampaně Karel for president (y)
Šimon Hlinovský
student
Už od dětství se o politiku zajímám. Když jsem se pak rozhodoval, koho budu volit, TOP 09 pro mě byla jasná volba. Je to pravicová strana, která vždy hájí demokracii a lidská práva, je proevropská, a jasně se staví proti Zemanovi i Putinovi.
Ladislav Kotík
TOP 09 nabízí nepopulistická řešení, která mají hlavu a patu a nezadlužují naši budoucnost.
Filip Simon
student
Top 09 má jasný program, je proevropská a nenabízí laciný populismus. Navíc si velmi vážím Karla Schwarzenberga, který je pro mě skutečným státníkem s vizí.
Irena Poláková
Recepční
Proč podporuji a stále volím TOP 09? V první řadě je to Karel Schwarzenberg, velký příznivec a blízký přítel Václava Havla, s nímž úzce spolupracoval po revoluci v r.1989 v boji za navrácení svobody a demokracie v naší republice a v jehož odkazu pokračuje i nadále. Strana TOP 09 informuje veřejnost o všem dění věcně, nijak nepřikrášleně. Stala se suverénní opoziční stranou, která má pevné místo na politické scéně. Obhajuje Listinu základních práv a směřování naší politiky do Evropy. Zastává prodemokratické a svobodné názory a postoje a nebojí se říci nahlas svůj názor nejen v naší republice, ale i v sousedních zemích. Má proevropské směřování.
Jiří Hrabák
Financial Specialist
Proč jsem TOP? Protože podporuji subjekty, které kladou důraz zejména na svobodu a odpovědnost jednotlivce, minimální, ale silný stát, kvalitní vzdělávací systém, svobodnou soutěž politických stran, principy volného trhu, minimální zdanění či podporu nestátních organizací sociální pomoci. Mám prostě velmi jednoduchý vkus - spokojím se vždy s tím nejlepším, proto jsem v TOP 09.

MY.TOP citát: „Nepomůžeme chudým likvidací bohatých. Nepomůžeme slabým oslabením silných. Nezvýšíme příjmy snížením zisků. Bratrství neposílíme skrze třídní nenávist. Morálku, charakter a odvahu neposílíme, když lidem vezmeme iniciativu a nezávislost." - Abraham Lincoln
Petr Soudek
výzkumný pracovník
Protože prosazuje hodnoty, které jsou ukryty v jejím názvu TOP 09 (Tradice, Odpovednost a Prosperita).
 <  1 2 ... 8 9 10 11 12 ... 20 ... 52 53   >

Jak finančně podpořit TOP 09?

Stačí vyplnit jednoduchý formulář na stránce my.top09.cz/dary/.

Nejjednodušším a nejrychlejším způsobem jak finančně podpořit TOP 09 je pomocí platební karty přes zabezpečené webové rozhraní nebo formou klasického bankovního převodu.

TOP 09 Facebook Twitter YouTube G+ Instagram

KONTAKTUJTE NÁS

CELOSTÁTNÍ KANCELÁŘ TOP 09

Michnův palác, budova č. 2
Újezd 450/40
118 00 Praha 1 - Malá Strana

info@top09.cz
ID datové schránky: 86ttzqc
telefon: 255 790 999
fax: 255 790 899

 

TISKOVÉ ODDĚLENÍ

tisková mluvčí: Martina Macková

martina.mackova@top09.cz
tel.: 255 790 931

 

REGISTRACE PRO NOVINÁŘE

PODPOŘTE NÁS

JAK FINANČNĚ
PODPOŘIT TOP 09?

 

TRANSPARENTNÍ ÚČET
TOP 09 PRO DARY

 

TRANSPARENTNÍ
VOLEBNÍ ÚČET TOP 09

  

FAKTURAČNÍ ÚDAJE
A BANKOVNÍ SPOJENÍ

IČ: 71339728
DIČ: CZ71339728
(nejsme plátci DPH)
č. účtu: 10909090 / 5500

Váš názor

Copyright © 2009-2017  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Informace o webu |  Mapa stránek

Zablokujeme rozšiřování Seznamu nesvobody.
Souhlasím
Přidejte se k nám!
Odesláním prohlašuji, že souhlasím se zpracováním a uchováváním těchto osobních údajů pouze pro potřeby politické strany TOP 09 podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.
Nebo ještě lépe, napište nám,
proč volíte TOP 09
Děkujeme