2. 5. 2011

Na stezce v Kunovicích vzniká odpočinkové místo

Naše Valašsko - regionální týdeník

Kunovice – Sto dvanáct nově vysázených lip bude zanedlouho lemovat část Naučné stezky profesora Rudolfa Haši v Kunovicích. „Počet stromů v lipové aleji bude shodný s popisným číslem domu, ve kterém náš nejslavnější rodák bydlel,“ prozrazuje starosta Josef Haša.

Celý článek
16. 9. 2010

Pořízka: Nikdy jsem s StB nespolupracoval

  V dnešním vydání Mladé fronty Dnes v článku „Lídr kandidátky TOP 09 figuruje ve svazcích StB“ byly uvedeny zavádějící informace o Ing. Janu Pořízkovi, lídrovi kandidátky TOP 09 v Bystřici Pod Hostýnem. Jedná se o diskreditační kampaň vedenou neznámou osobou. Formou elektronické pošty a anonymních dopisů jsou šířeny zmanipulované informace o existujícím záznamu v evidenci  Vojenské kontrarozvědky Západního vojenského okruhu. Autor (autoři) v nich používají slov jako "udavač", "důvěrník StB" apod. Jsou to údaje nepravdivé a poškozují pověst nejen Ing. Jana Pořízky ale i TOP 09.

Celý článek
27. 5. 2010

DVACÍTKA VÝHERCŮ ČISTÉHO VÍNA BYLA VYLOSOVÁNA

U příležitosti posledního mítinku TOP 09, který se uskutečnil 27. 5. 2010 odpoledne ve Valašském Meziříčí, byla vyhodnocena soutěžní anketa o dvacet lahví „čistého vína“. Poštou či e-mailem bylo doručeno sto dvacet tři správně zodpovězených anket, čtyři bez zpáteční adresy a jeden soutěžící zaslal všechny odpovědi špatné (byl to velmi osvícený člověk, který svůj světonázor v dopise vysvětluje: „Díky Bohu člen KSČM“).

Celý článek
27. 5. 2010

Nejsem obyčejný člověk

Otevřený dopis předsedovi České strany sociálně demokratické Jiřímu Paroubkovi

Vážený pane Paroubku, během středeční debaty lídrů ČSSD a ODS v  Českém rozhlase jste prohlásil: „My jsme stranou pro dolních deset milionů – pro obyčejné lidi.“ Přiznám se, že už dříve jsem ono označení „obyčejný člověk“ někde zaslechl, ale nevěnoval jsem mu pozornost, protože jsem nevěděl, koho se týká. Znám pouze román Karla Čapka Obyčejný život, ale ten je naopak o tom, že žádný život, byť na první pohled vypadá všedně a nezajímavě, není obyčejný. Teprve poté, co jste počet „obyčejných lidí“ vyčíslil na deset milionů, pochopil jsem, že podle Vašeho mínění je „obyčejný“ prakticky celý český národ. Podle údajů z 31. prosince 2009 žilo v České republice 10.506.813 lidí. Podle Vás je tedy v naší zemi jen asi půl milionu lidí, kteří nejsou „obyčejní“.

Celý článek
Prezident by měl volit TOP 09!
7. 5. 2010

Prezident by měl volit TOP 09!

Miroslav Kalousek na Vsetínsku

Stanislav Pavelec byl průvodcem prvnímu místopředsedovi TOP 09 v pátek 7. Května při návštěvě nemocnice ve Vsetíně. M. Kalousek se seznámil se současným stavem zařízení i s ambiciózními plány do budoucna. Po prohlídce jednotlivých oddělení pohovořil s kolemjdoucími.

Celý článek
1 2 ... 10 11 12
Články 111 - 115 z 115
Chcete ZNÁT nejnovější TOP zprávy?
odebírejte náš
newsletter
TOP 09
Děkujeme