Regionální organizace Havlíčkobrodsko

2010 volební program pro komunální volby v Havlíčkově Brodě
20. 9. 2010

2010 volební program pro komunální volby v Havlíčkově Brodě

Místní organizace TOP09 Havlíčkův Brod dnes představila svůj volební program pro město Havlíčkův Brod.

Celý článek
TOP 09 Havlíčkův Brod představuje kandidátní listinu
9. 8. 2010

TOP 09 Havlíčkův Brod představuje kandidátní listinu

TOP 09 Havlíčkův Brod - komunální volby říjen 2010

Místní organizace TOP 09 Havlíčkův Brod dne 9.8.2010 podala kandidátní listinu pro volby do zastupitelstva města Havlíčkův Brod, které se budou konat 15.-16. října 2010. Lídrem kandidátky je současný místostarosta města Libor Honzárek, který podporuje TOP 09 již od jejího vzniku a byl kandidátem TOP 09 do letošních parlamentních voleb za kraj Vysočina.

Celý článek
Komunální volby, zahájení kampaně
1. 7. 2010

Komunální volby, zahájení kampaně

Místní organizace TOP09 Havlíčkův Brod

Místní organizace TOP09 Havlíčkův Brod dnes představila základní teze svého připravovaného volebního programu pro město Havlíčkův Brod a některé ze svých kandidátů pro komunální volby 15.-16. října 2010. Připravovaný program je rozdělen do sedmi základních okruhů. Ty obsahují jednotlivé body a opatření, které bude TOP09 v Havlíčkově Brodě prosazovat a hájit.

Celý článek
3. 6. 2010

Založena místní organizace TOP 09 Ledeč nad Sázavou.

V souladu se stanovami politické strany TOP 09, byla dne 3.06.2010 založena místní organizace se sídlem v Ledči nad Sázavou, Nádražní ul.309.

Celý článek
Velký sportovně kulturní den
15. 5. 2010 | 14:00

Velký sportovně kulturní den

Sportem a zábavou vstříc volbám

Na sobotní den připravila místní organizace TOP09 Havlíčkův Brod celodenní akci, která protnula i další místa okresu a plynule navazovala i na předvolební dopoledne TOP09 Havlíčkobrodsko ve Světlé n/Sáz. I přes nepříznivé počasí, které organizátorům připravilo nelehké spaní, se vydal ráno odvážný peloton několika desítek cyklistů na odvážnou vyjížďku z Havlíčkova Brodu na vrch Melechov a zpět. Vstříc stále hrozícímu dešti a teplotám spíše listopadovým, než květnovým, tito odvážní jezdci a jezdkyně projeli během dne celou plánovanou trasu a ještě některým zbyl dostatek sil na večerní společenský taneček.  

Celý článek
TOP09 Havlíčkův Brod
21. 4. 2010 | 13:00

TOP09 Havlíčkův Brod

Založena místní organizace TOP09 Havlíčkův Brod

TOP09 jako nová strana na politické scéně České republiky se nadále úspěšně vyvíjí. Hektické období po jejím vzniku, které bylo poznamenáno přípravou předčasných voleb na podzim loňského roku, které se nakonec díky obstrukcím některých nejmenovaných politických subjektů neuskutečnily, bylo vystřídáno intenzivní prací při budování vnitřní politické struktury.

Celý článek
Dětský den
18. 4. 2010 | 14:00

Dětský den

Sportovní a hravé odpoledne

Na nedělní odpoledne připravila TOP09 Havlíčkobrodsko pokračování úspěšného sportovního odpoledne - bruslení, tentokráte v očekávání přicházejícího léta. Uspořádala v sportovním areálu Kotlina Havlíčkův Brod odpoledne pro rodiny s dětmi. Zde mohli všichni návštěvníci zjistit, zda nezapomněli plavat v krytém bazénu, který byl přístupný pro veřejnost zdarma. Tohoto mnoho návštěvníků hojně využilo a jak zjišťujeme tak nikdo se neutopil, takže se plavání přes zimu nezapomnělo.

Celý článek
Sázava 21.
17. 4. 2010 | 13:00

Sázava 21.

Úklid toku řeky Sázavy

Organizace TOP09 Havlíčkobrodsko se aktivně zapojila spolu se skauty do projektu Čistá řeka Sázava. Naši členové přispěli nejenom vlastní prací v sobotu 17.4, ale zajistili i nezbytnou materiální pomoc pro dobrovolníky (rukavice, pytle, občerstvení), aby akce mohla mít zdárný průběh. V okolí řeky bylo sebráno různé pohozené harampádí - obaly, lahve, nějaký ten svršek, různé další rozličné předměty a i nějaká ta naplavenina, co přinesl tající sníh. Dohromady toho bylo na několik kontejnerů.

Celý článek
Miroslav Kalousek ve Světlé nad Sázavou.
26. 3. 2010 | 08:30

Miroslav Kalousek ve Světlé nad Sázavou.

Miroslav Kalousek navštívil jámu lvovou

Miroslav Kalousek navštívil Světlou nad Sázavou. Na radnici byl přijat starostkou města Lenkou Arnotovou, kandidátkou do parlamentních voleb za TOP09 na Vysočině. Setkání se zúčastnil místostarosta města Havlíčkův Brod Libor Honzárek, další z kandidátů do parlamentních voleb a někteří členové TOP 09 na Vysočině. Po krátké debatě na radnici starostka města provedla Miroslava Kalouska centrem města. Společně mimo jiné zavítali na místo pro město důležité investiční akce - rekonstrukce železničního viaduktu. Za prosazení této, pro město důležité stavby, oba vynaložili nemalé úsilí a tak doufáme, že se dílo dočká zdárné realizace v brzké době.

Celý článek
Bruslíme s TOP09
15. 3. 2010 | 13:00

Bruslíme s TOP09

Regionální organizace Havlíčkobrodska zorganizovala sportovní odpoledne

Při veřejném bruslení v Havlíčkově Brodě a Ledči nad Sázavou za účasti kandidátů pro volby do PS paní starostky Arnotové ze Světlé nad Sázavou a místostarosty Havlíčkova Brodu Libora Honzárka měla veřejnost možnost protáhnout svá těla na veřejném bruslení zorganizovaném naší okresní organizací TOP09. Účast veřejnosti byla hojná. U vchodu je přivítal plakát s Karlem Schwarzenbergem a jeho slavným bonmotem KDYŽ SE KECAJÍ BLBOSTI TAK SPÍM.

Celý článek
1 2 ... 10 ... 18 19 20 21
Články 191 - 200 z 201