× Pohněme s tím. Společně!

Vyjádření předsedy MO Pavla Schmidta

11. 9. 2014
Komunální volby. Volby, které se každého z nás dotýkají jaksi více hmatatelně, více osobně a přímo. Volby, ve kterých vybíráme své zástupce, kteří potom rozhodují o ceně popelnic, výši daní z nemovitostí ale také o tom, zda mi za domem vyroste panelák a jak často budou jezdit autobusy do Prahy.Jednou ze zvláštností těchto voleb je, že v nich často a úspěšně kandidují různá sdružení a zájmové skupiny s názvy jako „Zdravý ...“,Pro lepší ...“ atp. Naopak kandidátky politických stran nejsou často vůbec k vidění. A to je škoda! Možná, že se teď ptáte proč? Proč by měla být kandidátka podporovaná politickou stranou lepší, než kandidátky volebních sdružení? Mimo záruky určitého procesu posuzování vhodnosti kandidátů pro funkci zastupitele nabízí stranická kandidátka možnost přímé spolupráce zastupitelů různých obcí v regionu zvolených za jednu volební stranu.TOP 09 staví nebo podporuje v Mníšeckém regionu kandidátky v Mníšku pod Brdy, Řitce, Černolicích v Líšnici a na Jílovišti.

V blízkém okolí pak mimo jiné v Černošicích, Všenorech, Dobřichovicích, Řevnicích a na Dobříši. A samozřejmě i v Praze. Tady všude chceme mít své zastupitele, tady všude se otevírá cesta k dobré spolupráci při řešení společných problémů. Vždyť dostatek pitné vody, kvalitní hromadná doprava a čisté životní prostředí se týká všech lidí, všech obcí a měst. V našem regionu to například znamená společný postup všech našich zastupitelů při řešení témat jako je přivaděč pitné vody „Baně“, plánování autobusové a vlakové dopravy do Prahy nebo odstranění hrozby výstavby spalovny komunálního odpadu. 

Až tedy půjdete k volební urně, zvažte prosím nejen obsah volebních slibů, ale také schopnost dané kandidátky tyto své sliby prosadit a naplnit.


Pavel Schmidt
předseda místní organizace
TOP 09 Mníšek pod Brdy

KONTAKTUJTE NÁS

KRAJSKÁ KANCELÁŘ TOP 09 STŘEDOČESKÝ KRAJ

Opletalova 1603/57
110 00 Praha 1

info@stc.top09.cz
telefon: +420 775162891

 

KRAJSKÁ MANAŽERKA

Markéta Pečenková

Marketa.Pecenkova@top09.cz

telefon: +420 733211402

 

REGISTRACE PRO NOVINÁŘE

PODPOŘTE NÁS

JAK FINANČNĚ
PODPOŘIT TOP 09?

 

TRANSPARENTNÍ ÚČET
TOP 09 PRO DARY

 

FAKTURAČNÍ ÚDAJE
A BANKOVNÍ SPOJENÍ

IČ: 71339728
DIČ: CZ71339728
(nejsme plátci DPH)
č. účtu: 10909090 / 5500

Váš názor

Copyright © 2009-2020  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Karel Schwarzenberg:Chci, abychom byli v hlavním proudu Evropské unie.
Děkujeme