Volební štáb

TOP 09 Středočeský kraj

26. 8. 2016

Krajský volební štáb TOP 09 se schází dle potřeby ovšem zpravidla jednou týdně a předsedá mu předseda volebního štábu Jiří Vítek (člen krajského předsednictva).

Členy volebního štábu dále jsou:  Helena Langšádlová - místopředsedkyně TOP 09 a předsedkyně krajské organizace, Petr Tiso - kandidát na hejtmana, Jan Jakob - člen KV, starosta Roztok a kandidát do krajského zastupitelstva, Daniel Marek - místopředseda krajské organizace, náměstek primátora Mladé Boleslavi a kandidát do krajského zastupitelstva, Marian Klásek - místopředseda krajské organizace a kandidát do krajského zastupitelstva, Natálie Červencl Tomková - krajská manažerka TOP 09 Středočeský kraj.

Využíváme konzultace na celostátní úrovni s agenturou AdHackers a nákup celostátní inzerce dlouhodobě zajišťuje Agentura PS, s.r.o.

Rozpočet na krajské volby 2016

Na kampaň před krajskými volbami vynaložíme z krajského rozpočtu maximálně 1,7 milionů korun. Podpora z celostátní úrovně přímo v penězích na kontaktní kampaň činí 780 560 Kč a dalších 674 120 Kč v podobě nákupu služeb podle zadání krajské organizace. Druhou polovinu nákladů uhradíme z darů od podporovatelů.

Všechny finanční i nefinanční dary zveřejňujeme průběžně na webu TOP 09. Dary schvaluje předsednictvo TOP 09. Zveřejněny jsou také výpisy z účtu pro přijímání darů zde:http://www.top09.cz/dokumenty/prehledy-prijmu-a-seznamy-darcu/

Z hlediska účetního a fakturace je všechno vedeno přes TOP 09. Veškeré výdaje na kampaň jsou tedy zaznamenány na transparentním účtu strany.

Přijímání darů v hotovosti je v TOP 09 zakázané a všechny dary musí projít jedním účtem.

Žádné půjčky ani úvěry nemáme a neplánujeme.

Přesnou strukturu rozpočtu s ohledem na konkurenci zveřejníme ihned po volbách.

Natálie Červencl Tomková, krajská manažerka TOP 09 Středočeský kraj

Štítky
Chcete ZNÁT nejnovější TOP zprávy?
odebírejte náš
newsletter
TOP 09
Děkujeme