Zdeněk Šarapatka kandiduje do Senátu za TOP 09

30. 5. 2022

Výkonný výbor TOP 09 dne 26. května oficiálně schválil Zdeňka Šarapatku jako svého kandidáta do Senátu. Český publicista a bývalý člen Rady České televize se bude ucházet o přízeň voličů v obvodu Mělník.

“Útoky Babiše a proruského Hradu s SPD na Senát potvrzují jeho obrovský význam. Nejen coby hlídacího psa občanů nad zpackanými zákony a ochránce regionálních zájmů voličů. Má také ústavní páky zabránit  orbanizaci  země a proruské velezradě. Nebezpečná doba vyžaduje odvahu a bojovníky. Volit do Senátu „šedé myši“, jejichž budoucnost je jejich minulost a krédem věčné ústupky, je hazard s našimi osudy. Jsem bojovník.  Zlu se nesmí ustupovat,” říká Šarapatka.

Za rohem je válka. A zítřky nejisté. Vzletné fráze a plané sliby zemi nepomůžou. Senátor v zákrytu je drahý zadarmo. Jsem z první linie. Včera jsem bránil nezávislost České televize a za všechny slušné čest u soudů s Milošem Zemanem. Můj cíl má zásady. Senát je cesta, když selžou poslanci a prezident zkouší být monarchou. Když stát zamíří do pekel. Senátor nesmí být papaláš. Ale obránce i útočník. Za voliče. Za občana. Za demokracii. Za svobodu,” uzavírá Šarapatka.

Markéta Pečenková, krajská manažerka

Chcete ZNÁT nejnovější TOP zprávy?
odebírejte náš
newsletter
TOP 09
Děkujeme