× Pohněme s tím. Společně!

Oskar Blažek kandiduje na starostu Mělníka

18. 7. 2018

Společná kandidátka TOP 09 a Zelených už zná svého lídra. Do voleb ji povede Oskar Blažek, který ve svých 23 letech aspiruje na post nejmladšího mělnického starosty. Do města chce přinést novou energii a naplnit tak jeho potenciál pro podnikatele i občany. TOP 09 spojila pro Mělník síly s místní organizací   Zelených, ze druhého místa bude kandidovat Robert Šenk. Mladé kandidátce vyjádřil podporu také     Marek Hilšer. 

Oskar Blažek byl jednomyslně zvolen do čela kandidátky Spojených sil pro Mělník, důvěru získal i přes svůj relativně nízký věk: “Nestrávil jsem léta v politice a možná právě díky tomu mám v sobě pořád odhodlání  Mělník rozhýbat. Postavili jsme nevyčpělou autentickou kandidátku a jdeme proti těm, kteří už na vize dávno rezignovali,” uvádí Blažek. 

Právě jasně formulovaná vize je pro něj základním předpokladem pro moderní město: “Současnému vedení nelze upřít zásluhy na dobrém fungování města. Mně ale nestačí, že ráno odvezou odpadky a večer přijede autobus, potřebujeme vidět dál a klást si větší cíle. Proto aktuálně pracujeme na Vizi pro Mělník, kterou chceme s Mělničany sdílet a společně se posouvat k vytvoření toho nejlepšího místa pro život, kde budou pracovní příležitosti i bohatá kultura. My ten potenciál vidíme,” deklaruje kandidát na starostu.

Za mělnické Zelené kandiduje Robert Šenk, který vizi obohacuje o důležitost kultivace veřejného prostoru:  “Moderní město pečuje o veřejná prostranství, jeho obyvatelé se zde setkávají, tráví zde svůj čas a tím přináší do města život. Takový Mělník chceme. Zasadíme se tedy o to, aby město pečovalo nejen o své lukrativní části, ale vyvíjelo i aktivity, které potěší občany.”

Kandidátku s novou energií přijel podpořit i Marek Hilšer, který se stal součástí jejich týmu na recesistickém závodu Mělnická jizerská padesátka. “Na Mělník s oblibou jezdím, jsem proto potěšen, že jsem zde mohl vyjádřit podporu projektu Spojených sil pro Mělník, kandidátce skvělých lidí, kterou vede mladý kandidát na starostu Oskar Blažek,” vyjádřil se Hilšer.

Čtěte také: Mělnická TOP 09 si zvolila nové vedení

ŠTÍTKY

Osobnosti:
Oskar Blažek

KONTAKTUJTE NÁS

KRAJSKÁ KANCELÁŘ TOP 09 STŘEDOČESKÝ KRAJ

Opletalova 1603/57
110 00 Praha 1

info@stc.top09.cz
telefon: +420 775162891

 

KRAJSKÁ MANAŽERKA

Markéta Pečenková

Marketa.Pecenkova@top09.cz

telefon: +420 733211402

 

REGISTRACE PRO NOVINÁŘE

PODPOŘTE NÁS

JAK FINANČNĚ
PODPOŘIT TOP 09?

 

TRANSPARENTNÍ ÚČET
TOP 09 PRO DARY

 

FAKTURAČNÍ ÚDAJE
A BANKOVNÍ SPOJENÍ

IČ: 71339728
DIČ: CZ71339728
(nejsme plátci DPH)
č. účtu: 10909090 / 5500

Váš názor

Copyright © 2009-2020  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Karel Schwarzenberg:Chci, abychom byli v hlavním proudu Evropské unie.
Děkujeme