× Pojďte do toho s námi.

Na Kladensku a Rakovnicku povede TOP 09 Roman Havelka

18. 10. 2009
Předsedou Regionálního výboru TOP 09 Kladensko a Rakovnicko se stal Roman Havelka z Lán. Rozhodli o tom členové regionální organizace na ustavujícím sněmu v minulém týdnu. Místopředsedy byli zvoleni Ivana Hebdová z Unhoště a Jiří Česal z Lužné u Rakovníka. Nejbližšími úkoly si stanovili podporu volební kampaně TOP 09 v regionu a dobudování organizační struktury.

Ustavující sněm regionální organizace TOP 09 sdružující Kladensko a Rakovnicko postavil 17. října 2009 do čela jedenáctičlenného Regionálního výboru Romana Havelku (42). Ten je také členem zastupitelstva a předsedou kulturní komise obce Lány, která se v letošním roce stala obcí roku Středočeského kraje a v celonárodním kole této soutěže se umístila na druhém místě. Dosud nebyl členem žádné politické strany.
„Naším úkolem je kromě popularizace programu strany a podpory předvolební kampaně TOP 09 v regionu rovněž rozšiřování členské základny v obcích," uvedl Roman Havelka. „V komunální politice je totiž dle mého názoru velká šance dobrou každodenní prací zástupců TOP 09 přesvědčit občany, že tato strana bude dobře fungovat i na celostátní úrovni, že stojí za to jít do volebních místností a dát jí hlas. Práce v obcích je hmatatelná, je opravdu vidět," vysvětlil.

Členy Regionálního výboru TOP 09 Kladensko a Rakovnicko se dále stali Ondřej Šára, Martin Doupovec, Jaroslav Zítek, Lubomír Kníže, Luděk Ransdorf, Tomáš Kadlec, Jaroslav Blažek a Martin Semorád.
Regionální ustavující sněm, který vedla středočeská koordinátorka Helena Langšádlová, ze svého středu zvolil také členy revizní komise a jedenáct delegátů na krajský sněm Středočeského kraje, který je plánován na 8. listopadu 2009.

LeTOPisy TOP 09 Středočeského kraje

Letopis podzim 2016

Copyright © 2009-2021  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Karel Schwarzenberg:Za demokracii a svobodu musí bojovat každá generace.
Děkujeme