Značka pro měření rychlosti je zbytečná, míní poslankyně Langšádlová
14. 1. 2011

Značka pro měření rychlosti je zbytečná, míní poslankyně Langšádlová

Od ledna 2009 platí v České republice ustanovení, podle kterého musí městská policie povinně označovat dopravními značkami začátek a konec úseků, na kterých měří rychlost vozidel. Tento podivný krok považuji za absurdní také proto, že téměř čtyři měsíce nebyla podoba dopravních značek schválena vyhláškou, a městští strážníci tedy nemohli měřit rychlost vůbec.

Celý článek
Rybářské TOP 09 odpoledne na Čabárně
2. 10. 2010

Rybářské TOP 09 odpoledne na Čabárně

aneb kapr nemusí být jen o Vánocích

Místní organizace TOP 09 Kladno zve všechny děti s tatínky a maminkami k  návštěvě Vodního parku Čabárna na zážitkové odpoledne, kde si děti mohou zarybařit. A pokud budou úlovky předepsaných rozměrů, může být doma dobrá a zdravá večeře. Dospělí, budou-li mít chuť, mohou podebatovat s kandidáty do městského zastupitelstva. Připraveny jsou také dárkové předměty, grilování masa. Další program na www.petrsoudek.eu

Celý článek
25. 9. 2010

Relax Letecký den TOP 09 s podporou obce Velká Dobrá a Aeroklubu Kladno

Jan Kruliš, kandidát na primátora Kladna za TOP09 zve na Letecký den pořádaný dne 25.9. na letišti Velká Dobrá. Letecký den na Kladně nebyl již několik let, proto je pro nás výzvou i ctí obyvatelům Kladna tuto akci, která se vždy v minulosti setkala se značným zájmemem, ve spolupráci s partnery opět nabídnout. Pro návštěvníky jsou připravené letecké ukázky, vojenská technika, modeláři, ale i možnost účastnit se losování o let letadlem a další ceny. Aktuální informace a program Leteckého dne je k dispozici na www.JanKrulis.cz.

Celý článek
18. 9. 2010

Střelecký den a Pejskiáda s Janem Krulišem na Sletišti

Možnost vyzkoušet si střelbu z luku nebo středověké kuše a netradiční soutěž pro pejsky připravil pro obyvatele Kladna a okolí na sobotní odpoledne lídr kladenské kandidátky Jan Kruliš se svým volebním týmem. Zváni jsou všichni, kdo se budou chtít pobavit nebo třeba jenom využít příležitost na neformální rozhovor s kladenskými TOP09 kadidáty do komunálních voleb. Aktuální informace a program Střeleckého dne je k dispozici na www.JanKrulis.cz .

Celý článek
Úklid lesoparku Na Hájích
13. 9. 2010

Úklid lesoparku Na Hájích

Předvolební kampaň ve Slaném začala a TOP 09 slaný spolu s Volbou pro Slaný připravují zajímavé akce. Tou první byl úklid lesoparku Na Hájích, kde se bude o víkendu konat velké Loučení s prázninami. Dalšími akcemi bude 18.9. putování po slánských hospodách a hospůdkách s plnením vědomostních otázek o Slaném a spoustou zajímavých odměn - pro každého.

Celý článek
1 2 3 4
Články 31 - 35 z 35
Chcete ZNÁT nejnovější TOP zprávy?
odebírejte náš
newsletter
TOP 09
Děkujeme