Místní organizace TOP 09 Slatiňany vznikla v létě roku 2010. O její vznik nejvíce usiloval Jiří Urválek, který se následně 20.9. 2010, na prvním místním sněmu, stal předsedou. V této době místní organizace čítala nejvíce členů, především díky aktuálním komunálním volbám, ve kterých jsme získali místo v zastupitelstvu města Slatiňany. V dalších volbách v roce 2014 se úspěch předchozích voleb zopakovat nepodařilo. Na sněmu 17.4. 2015 Jiří Urválek předkládá návrh na nominaci na funkci předsedy Víta Steklého, který s nominací souhlasí a stává se tak novým předsedou.

Pro naše příznivce

Jsme nakloněni všem našim příznivcům. Pokud jste nakloněni i Vy nám, napište na vit.stekly@pce.top09.cz a nechte se například jako host pozvat na náš místní sněm.

Výbor místní organizace Slatiňany

„Víkend s úsměvem“
9. 10. 2012

„Víkend s úsměvem“

Protože opakování je matkou moudrosti, naplánovali členové MO Chrudim, Slatiňany a Luže, pro své příznivce „Víkend s úsměvem“.

Celý článek
23. 8. 2010

"Ve Slatiňanech je řešením okamžitě začít budovat silnici a poldr", říká poslanec Skalický

Při nedávných povodních bylo v Pardubickém kraji nejvíce postižené Chrudimsko. Vy jste hned po záplavách jednal se starostou Slatiňan a byl jste se na místě podívat. Co bylo příčinou škod takového rozsahu a co nejvíce by teď městu pomohlo?   „Jednalo se o bleskovou povodeň. Během dvou hodin spadlo nad oblastí Slatiňan (obec Orel) více než 1 milion m3 vody na devíti kilometrech čtverečných. V otevřeném prostoru mírně svažité krajiny stekla voda do Slatiňan, kde vytopila 70 obytných domů a poškodila komunikace

Celý článek
1 2 3
Články 21 - 22 z 22
Chcete ZNÁT nejnovější TOP zprávy?
odebírejte náš
newsletter
TOP 09
Děkujeme