Výzva zvláště mladým

20. 6. 2017
Průzkum STEM volebních preferencí, i když možná "cinknutý", zveřejněný 19. června ukázal, že hnutí ANO Andreje Babiše má 32,8 procent, na druhém místě KSČM 12,7 procent.
 
Voličskou páteří ANO jsou lidé mezi 50-70 lety. Už zapomněli v čem vyrůstali? Asi se jim stýská po totalitě, po vládě jedné strany. Někteří fandové ANO si jistě vzpomenou na okupaci naší země vojsky Varšavské smlouvy v čele se Sovětským svazem v srpnu 1968 a dobu po normalizaci po dubnu 1969. To chtějí opět ztratit demokracii a žít v nesvobodě? Vládnul nám Husák, chtějí vládu Babiše?
 
Za 4 měsíce jsou volby do poslanecké sněmovny. Apeluji zvláště na mladé lidi, stmelte se, přijďte k volbám, volte demokratické strany. Vezměte si příklad z mladého demokrata Dominika Feriho z TOP 09. Burcuje a váže na sebe mladé lidi. Je jedním z nich. A oni mu právem věří.
 
Nacházíme se na rozcestí dějin. Půjdeme cestou proruskou a pročínskou nebo setrváme v západním směřování liberálního státu? Jediná česká pravicová proevropská strana je TOP 09. Po sněmovních volbách bude klíčová shoda demokratických stran. Věřím, že demokracii a svobodu v naší zemi uhájíme. Česko nesmí být předáno do rukou Slováka Babiše.
Nechtějme být gastarbajtry ve vlastní zemi.

MUDr. Miloš Rejmont, místopředseda TOP 09 Libereckého kraje

Štítky
Osobnosti: Miloš Rejmont