Prohlášení regionálního výboru TOP 09 v Jičíně

7. 2. 2012

Regionální výbor TOP 09 v Jičíně doporučuje svým zastupitelům pokusit se uzavřít novou koaliční smlouvu na jičínské radnici bez ODS a bez KSČM. Teprve pokud by tato jednání k uzavření nové koalice nevedla, doporučuje jednat i s dalšími vybranými členy zastupitelstva za ODS.

Regionální výbor plně stojí za místostarostou Tomášem Frýbou a odmítá pokus zastupitele Miloše Starého (ODS) o diskreditaci TOP 09 a osobní diskreditaci místostarosty Tomáše Frýby. Od Miloše Starého žádá omluvu a rezignaci ze zastupitelstva Města Jičína.

Zastupitele za TOP 09 pana Daniela Novotného a Tomáše Frýbu i přes snahu o diskreditaci dále regionální výbor žádá o prosazování dalších provozních úspor v rozpočtu města a v jeho příspěvkových organizacích a o pokračování ve snaze zavádění dalších protikorupčních opatření na jičínské radnici.

Regionální výbor dále žádá o prošetření výběrových řízení uskutečněných v minulém volebním období, a to zejména výběrových řízení týkajících se výstavby jičínského koupaliště a zimního stadionu.

Za regionální výbor TOP 09

Bc. Tomáš Frýba
Ing. Zdeněk Švorc
František Faměra
Mgr. Dimitrij pavlenko
Vít Kotrbáček
Jan Erban