Regionální organizaci TOP 09 Jičín dál povede Zdeněk Švorc

TOP 09 Jičín si na sněmu regionální organizace zvolila nové vedení. Jičínskou organizaci dále povede starosta obce Staré Hrady a krajský zastupitel Zdeněk Švorc. V pondělí o tom rozhodli delegáti sněmu, který se konal v Jičíně. Místopředsedy regionální organizace byli zvoleni podnikatel Tomáš Frýba a starosta obce Butoves Bob Šviha.  

3. 12. 2019

Chtěl bych poděkovat za to, že mi delegáti sněmu dali šanci a důvěru vést regionální organizaci TOP 09 Jičín v dalším dvouletém období. V této době nás čekají volby do krajského zastupitelstva, kde hlavní úkol pro nás všechny vidím v tom, minimálně obhájit naši současnou pozici v krajském zastupitelstvu. Ještě důležitější úkol je přispět k co nejlepšímu výsledku TOP 09 ve volbách do Poslanecké sněmovny, které nás čekají v roce 2021. S tímto souvisí i další úkol, který bych si chtěl vytyčit, a to je posílení naší členské základy a lepší komunikace s našimi podporovateli," uvedl předseda regionální organizace TOP 09 Jičín Zdeněk Švorc.

Regionální výbor jičínské TOP 09 doplňuje jednatel počítačové firmy František Faměra, IT Architekt Miroslav Chlubna, restaurátor kamene Vít Kotrbáček a důchodce Jiří Stránský.

Romana Matula

Krajská manažerka TOP 09 Královéhradecký kraj

Štítky
Chcete ZNÁT nejnovější TOP zprávy?
odebírejte náš
newsletter
TOP 09
Děkujeme