Krajská organizace

Delegáti Krajského sněmu TOP 09 Praha si v sobotu 29. 11. 2014 zvolili nové vedení. Krajským předsedou se stal Jiří Koubek. Místopředsedy Jiří Pařízek, Pavlina Hájková a Radek Vondra. Členy předsednictva a krajského výboru naleznete níže.

Krajský výbor

1.

Jiří Koubek

předseda krajské organizace
Regionální organizace: 112 - Praha 12
2.

Pavlina Hájková

místopředsedkyně krajské organizace
Regionální organizace: 110 - Praha 10
3.

Jiří Pařízek

místopředseda krajské organizace
Regionální organizace: 115 - Praha 15
4.

Radek Vondra

místopředseda krajské organizace
Regionální organizace: 114 - Praha 14
5.

František Laudát

člen krajského předsednictva
Regionální organizace: 105 - Praha 5
6.

Markéta Pekarová Adamová

členka krajského předsednictva
Regionální organizace: 108 - Praha 8
7.

Jan Petr

člen krajského předsednictva
Regionální organizace: 104 - Praha 4
8.

Stanislav Urbánek

člen krajského předsednictva
Regionální organizace: 111 - Praha 11
9.

Jiří Vávra

člen krajského předsednictva
Regionální organizace: 109 - Praha 9
10.

Václav Novotný

předseda klubu zastupitelů hl. m. Prahy
Regionální organizace: 113 - Praha 13
11.

Martin Dlouhý

volený člen krajského výboru
Regionální organizace: 103 - Praha 3
12.

Marek Doležal

volený člen krajského výboru
Regionální organizace: 109 - Praha 9
13.

Tomáš Jílek

volený člen krajského výboru
Regionální organizace: 106 - Praha 6
14.

Michal Jiřík

volený člen krajského výboru
Regionální organizace: 114 - Praha 14
15.

Radek Klíma

volený člen krajského výboru
Regionální organizace: 105 - Praha 5
16.

Petr Kubíček

volený člen krajského výboru
Regionální organizace: 107 - Praha 7
17.

Albert Kubišta

volený člen krajského výboru
Regionální organizace: 102 - Praha 2
18.

Jakub Lapáček

volený člen krajského výboru
Regionální organizace: 113 - Praha 13
19.

Jakub Lepš

volený člen krajského výboru
Regionální organizace: 111 - Praha 11
20.

Radek Lojda

volený člen krajského výboru
Regionální organizace: 110 - Praha 10
21.

Oldřich Lomecký

volený člen krajského výboru
Regionální organizace: 101 - Praha 1
22.

Petr Neumann

volený člen krajského výboru
Regionální organizace: 115 - Praha 15
23.

Petr Šula

volený člen krajského výboru
Regionální organizace: 112 - Praha 12
24.

Tomáš Tatranský

volený člen krajského výboru
Regionální organizace: 108 - Praha 8
25.

Filip Vácha

volený člen krajského výboru
Regionální organizace: 104 - Praha 4
26.

Jiří Nouza

1. místopředseda klubu zastupitelů hl. m. Prahy
Regionální organizace: 107 - Praha 7

Krajská revizní komise 

1.

Zuzana Bonhomme Hankeová

předsedkyně krajské revizní komise
Regionální organizace: 103 - Praha 3
2.

Jan Chabr

člen krajské revizní komise
Regionální organizace: 106 - Praha 6
3.

Karel Korba

člen krajské revizní komise
Regionální organizace: 109 - Praha 9

Copyright © 2009-2016  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Informace o webu |  Mapa stránek

Svobodu si musíme chránit.
Souhlasím
Přidejte se k nám!

Nebo ještě lépe, napište nám,
proč volíte TOP 09
Děkujeme