PRAHA 14

Co se děje na Radnici Prahy 14

TOP 09 je pravicovou, konzervativní politickou stranou aktivní na radnicích všech obcí našeho regionu. Zástupci TOP09 tak pracují ve prospěch občanů na Městské části Praha 14, dále v Horních i Dolních Počernicích, Běchovicích, Újezdu nad Lesy, Klánovicích a Kolodějích. V níže uvedených článcích vám budeme postupně představovat výsledky práce našich komunálních politiků.

V Kyjích vznikne přírodní koupaliště

27. 9. 2016
O tom, jak by mohlo vypadat okolí ulice Broumarská, respektive oblast u kyjského rybníka a kostela sv. Bartoloměje, zástupci radnice několikrát debatovali s tamními obyvateli.
Číst více

Praha 14 sportuje. Tentokrát s VITALSPORTEM a Městečkem volnočasových aktivit

13. 9. 2016
Minulý víkend 10. a 11. září proběhl další ročník veletrhu neziskových organizací Prahy 14 – Městečko volnočasových aktivit. Stejně jako v loňském roce se uskutečnil v rámci akce VITALSPORT, kterou pořádá prodejce sportovního sortimentu společnost Decathlon.
Číst více

Není to zaměstnání, ale spíše kolektivní dílo

2. 9. 2016
„Snažíme se být městskou částí, která tomu, kdo chce dělat něco přínosného pro ostatní vyjde vstříc. Myslím, že se to daří,“ říká radní Irena Kolmanová (TOP 09), do jejíž gesce spadá mimo jiné i spolupráce městské části s neziskovým sektorem.
Číst více

Velká voda na Rokytce stále představuje riziko pro Prahu 14 i další městské části

20. 7. 2016
Starostové deseti pražských městských částí a města Říčan podepsali koncem června memorandum o vzájemné spolupráci ohledně protipovodňových opatření na vodním toku Rokytka. Do této iniciativy se aktivně zapojila i Praha 14.
Číst více

Jaká bude budoucnost Prahy?

7. 7. 2016
Již brzy by měl na tuto otázku odpovědět nový metropolitní plán, na kterém už od minulého volebního období pracuje vedení hlavního města. V posledních letech, měsících a týdnech tak vzniká zcela zásadní dokument, podle kterého se bude proměňovat Praha po dobu následujících třiceti let.
Číst více

Koloděje – Oslavy 670 let v duchu Karla IV.

16. 6. 2016
Jak jistě všichni víme, v letošním roce si připomínáme 700. výročí narození jedné z našich největších historických postav, Karla IV. Asi není potřeba připomínat jeho zásadní význam nejen pro naše dějiny, ale taktéž pro ty evropské, a to jak v oblasti politické, tak i zejména kulturní – Karlštejn, Karlův most, Karlova univerzita, Hladová zeď, Nové Město pražské a další. Římský císař a český král přezdívaný „Otec vlasti“ nám zanechal dědictví, o které je potřeba pečovat, neustále si připomínat jeho význam a předávat jeho odkaz dalším generacím.
Číst více

Lokální fóra 2016

16. 6. 2016
Dlouhodobou snahou vedení Městské části Praha 14 je zapojit do rozhodování o rozvoji městské části co největší počet obyvatel. Z tohoto důvodu jsou na území Prahy 14 realizovány principy místní Agendy 21, která mimo jiné přispívá ke zlepšování kvality veřejné správy.
Číst více

Praha 14 pokračuje v budování dalších sportovišť. Workoutu na Jahodnici a parkouru na Černém Mostě

3. 6. 2016
Dvě dětská hřiště na Lehovci či multifunkční sportoviště, hřiště a venkovní posilovna ve zbrusu novém hostavickém parku. To je jen stručný popis toho, jak se loni měnila tvář veřejného prostoru Prahy 14. V nadcházejících dvou letech to má být podobné
Číst více

Fórum na Černém Mostě

10. 5. 2016
Jedním z nástrojů řízení obce, které TOP 09 na Praze 14 hojně využívá, je pravidelné setkávání s občany. V průběhu těchto fór během se kterých se setkávají politici, úředníci a občané se řeší další rozvoj jednotlivých částí Prahy 14. Podivejte se na fotografie z včerejšího setkání na Černém Mostě I.
Číst více

ANO, po nás potopa, Praha není hračka

4. 5. 2016
Chápeme, že líbivé stříhání pásek, skládání nesmyslných hymen ke sportovním hrám a uvádění staronových Lítaček je daleko jednoduší a viditelnější, než skutečná práce na tak komplikované, ale zásadní věci jako je územní plán.
Číst více
1 2 3 ... 7 8   > Články 1 - 10 z 80

TOP 09 Praha 14

Přihlášky prosím zasílejte na tuto adresu:

Malostranské náměstí 266/5
118 00 Praha 1 - Malá Strana

Copyright © 2009-2016  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Informace o webu |  Mapa stránek

EET je jen další způsob, jak stát šikanuje podnikatele.
Souhlasím
Přidejte se k nám!

Nebo ještě lépe, napište nám,
proč volíte TOP 09
Děkujeme