× Staňte se našimi členy!

TOP 09 ve Slaném a Roudnici

23. 4. 2010
Za krásného počasí mohli lidé v pátek 23. 4. 2010 dopoledne potkat v centru města Slaný týmy v barvách TOP 09. Přímo před zdejší radnicí byla jejich auta nepřehlédnutelná a také přilákala řadu občanů, kteří měli možnost zeptat se na vše, co je zajímá, a vyjádřit své názory. Ještě větší zájem vzbudil tým o pár hodin později v Roudnici nad Labem.

„Na všechny jsme se usmívali a doufáme, že jsme ve Slaném zlepšili náladu zamračeným a spěchajícím kamkoliv. Naše drobné dárky jsou praktické, včetně chutného guláše, vlhčených ubrousků či vitamínů, což lidé ocenili," podotkl s úsměvem člen týmu TOP 09.
Roudnice se v pátek odpoledne připravovala na pouťové radovánky, a tak tu již vládla uvolněná nálada. Diskuse se rozproudila mnohem snadněji a zdejší obyvatelé prokázali, že mají o politice značný přehled. U aut s logy TOP 09 bylo opravdu rušno a lidé nakonec diskutovali nejen s členy týmů, ale i mezi sebou. „Maminky měly radost, stejně jako v ostatních městech, z vlhčených ubrousků a mnohdy je také hned na očistu svých dítek použily. Děti zase zkoušely ohebnost topáckých pravítek. Příjemné odpoledne nám tu rychle uteklo," dodal promotér.
Večer týmy doplnily dárky, aby v sobotu byly připraveny na velké trhy v Berouně, kterému starostuje Jiří Besser, dvojka na kandidátce TOP 09 pro nadcházející volby do poslanecké sněmovny.

Natálie Tomková
volební manažer

LeTOPisy TOP 09 Středočeského kraje

Letopis podzim 2016

Copyright © 2009-2019  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Karel Schwarzenberg:Za demokracii a svobodu musí bojovat každá generace.
Děkujeme