Last call! Poslední výzva!

23. 5. 2014

Výzvy k volbám do EP

Cestující letu 707, aerolinek TOP 09, směr Evropa, ať se urychleně dostaví k příslušné volební komisi a připraví si občanský průkaz nebo jiný doklad totožnosti k nahlédnutí.

Zmeškat odlet letadla, to přinese hodně komplikací. Možná se Vám, na první pohled zdá, že promeškat volby do evropského parlamentu žádné komplikace nepřinese, ale opak je pravdou.

Jsme sice malá země a nezískáme mnoho poslaneckých křesel, ale pouze zvolení kvalitnch kandidátů umožní, aby o České republice a jejích zájmech bylo slyšet.
Navíc je TOP 09 součástí největší a nejvlivnější frakce v evropském parlamentu - Evropské lidové strany. S ostatními stranami sdílíme podobné postoje a prosazujeme podobné zájmy.

Přeji Vám štastnou ruku při výběru volebního lístku - Vaší letenky do Evropy. Ať už se rozhodnete pro mě nebo jiného z kandidátů TOP 09, vím, že my všichni jsme kvalifikování kapitáni pro tuto cestu.

Dostavte se prosím k odbavení - do volebních místností -  v pátek 23.5. od 14 do 22 hodin a v sobotu 24.5. od 8 do 14 hodin

Váš Tomáš Czernin
Štítky
Chcete ZNÁT nejnovější TOP zprávy?
odebírejte náš
newsletter
TOP 09
Děkujeme