TOP 09 odstartovala kampaň ve Středočeském kraji

7. 9. 2009

Politická strana TOP 09 oficiálně zahájila svou předvolební kampaň ve Středočeském kraji. Miroslav Kalousek, lídr středočeské kandidátky TOP 09, na dnešní tiskové konferenci představil záměry kampaně i ekologické automobily, které budou kandidáti při cestě za voliči po Středních Čechách používat. Miroslav Kalousek řekl, že budeme zdůrazňovat své názory a vize. Rozhodně nepovedeme negativní a konfrontační kampaň vůči ostatním stranám.

Kampaň je zaměřená na přímý kontakt s veřejností. S voliči budou diskutovat jednotliví kandidáti TOP 09, „promotýmy" mají pro lidi připravené hlavolamy a další netradiční soutěže o rozmanité ceny, zábavu pro malé i větší děti, drobné dárky i užitečné věci s logem TOP 09.

„Sázíme na voliče se zdravým selským rozumem, nebudeme se však s nimi bavit výhradně o politice a nebudeme také na rozdíl od ostatních nikoho přesvědčovat, aby nás slepě volil. Chceme lidem prezentovat naši vizi, jak řešit problémy. Ať si voliči sami rozhodnou, jestli je pro ně naše vize ta správná nebo ne," doplnil ke kampani Věslav Michalik, dvojka středočeské kandidátky.

Reklamní předměty byly vybírány s ohledem na jejich praktickou funkci. Lidé tak mohou dostat vedle kšiltovky, trička, také např. vlhčené kapesníčky, vitamíny C nebo bezpečnostní pásky na ruku pro děti.

Natalie Tomkovákrajská volební manažerka TOP 09 ve Středočeském kraji

V Praze dne 7. 9. 2009

Galerie
Chcete ZNÁT nejnovější TOP zprávy?
odebírejte náš
newsletter
TOP 09
Děkujeme