Školoud obhájil post předsedy regionální organizace TOP 09 Příbram

29. 7. 2021

Po dvou letech opět proběhly volební sněmy organizací TOP 09 Příbram. V čele regionu opět stanul příbramský zastupitel Marek Školoud. Předsedou místní organizace Příbram byl zvolen Jan Cikler, místní organizaci v Dobříši povede Jan Kacíř. 

“Všichni jsme byli zvoleni jednomyslně. Jsem velmi rád, že v celém regionu fungujeme jako tým. Neparalyzují nás vnitřní rozbroje a díky tomu se můžeme soustředit na to, co je skutečně důležité. Na práci pro naše města,” komentuje výsledky staronový předseda regionu Marek Školoud

Členové jednotlivých organizací se už rovněž začali připravovat na komunální volby. “V Příbrami se netajíme svými výhradami vůči aktuálnímu vedení města. Náš program ale nikdy nebyl a nebude o pouhé kritice. Představíme Příbramákům naši vizi rozvoje města. Nabídneme alternativu k současné stagnaci a investiční bezradnosti. Řekneme si občanům o důvěru pro vedení města v dalším období,” uvádí Školoud.

V roce 2018 obdržela TOP 09 v Příbrami 15 % a umístila se druhá za vítězným hnutí ANO. V Dobříši  TOP 09 získala 7 % hlasů. V roce 2020 kandidoval příbramský zastupitel za TOP 09 Václav Švenda do Senátu a ve městě Příbram vyhrál s výsledkem 22 %.

Krajská kancelář TOP 09 Středočeský kraj

Štítky
Chcete ZNÁT nejnovější TOP zprávy?
odebírejte náš
newsletter
TOP 09
Děkujeme