Matouš: Tvoříme z Milovic TOP místo pro život

3. 9. 2018

Když jsem před čtyřmi lety uspěl v komunálních volbách, tak jsem netušil, jaká životní etapa na mne čeká za dveřmi radnice v Milovicích. Rozestavěná základní škola Juventa, rozpracovaný územní plán s navrženým subcentrem Nové Milovice a pozice tajemníka našeho úřadu byly tři zásadní body, které ovlivnily mé rozhodování, zda vstoupit do přímého vedení našeho města.

Volebním heslem kandidátů TOP 09 bylo „Neslibujeme, ale pracujeme!“ Za čtyři roky naší koaliční spolupráce se nám podařilo Milovice rozhýbat. Dokončili jsme dvě etapy projektu Základní škola Juventa, postavili Relax park, zrekonstruovali několik komunikací a chodníků na území celého města, začali vysazovat novou zeleň a hlavně jsme připravili projekty, které napomůžou vytvořit z Milovic TOP MÍSTO PRO ŽIVOT. Realizace centra města, revitalizace parků a komunikací na celém území města, stavba multifunkčního kulturního centra a mnoho dalších projektů jsou buď ve fázi příprav, nebo se již soutěží dodavatelé.

Milovice se staly městem, kde se investuje, kde se podporuje sport a kultura, kde zeleň má zelenou a především kde nejsou korupční kauzy. Věřím, že i v Milovicích se dá politika dělat slušně a poctivě a s touto vizí kandiduji na starostu našeho města. Postavím se za vás.

ondřej matouš, místostarosta Milovic

Štítky
Chcete ZNÁT nejnovější TOP zprávy?
odebírejte náš
newsletter
TOP 09
Děkujeme