× Pojďte do toho s námi.

Radoslav Škarda kandiduje na starostu MO Plzeň 3

25. 9. 2018

Jmenuji se Radoslav Škarda, narodil jsem se v Plzni, kde jsem vystudoval Západočeskou univerzitu, na níž jsem roky pracoval. Do politiky mě přivedla snaha zlepšit život v našem městě a touha pomáhat lidem. Možná právě proto jsem si oblíbil jízdu na Café raceru, jehož jezdci po celém světě v oblečení džentlmenů upozorňují na problém rakoviny prostaty a výtěžek z jízdy věnují na dobročinné účely, tak jak se to děje u nás v Plzni.

Čtvrtým rokem jsem místostarostou Městského obvodu Plzeň 3, kde jsem měl na starosti odbor dopravy a ekonomický odbor. Také jsem sestavoval a kontroloval rozpočet a vždy se nám podařilo efektivně hospodařit s přebytkem.

V dnešní době je velice těžké vzbudit v mladé generaci zájem o sport. Ačkoliv zahálčivý život není zdravý, dříve plná hřiště zůstávají poloprázdná. Proto, když nás před čtyřmi lety oslovili sportovci s nápadem na vybudováním víceúčelového hřiště ve vnitrobloku Heyrovského, okamžitě jsme přistoupili k jeho realizaci. Podařilo se nám podpořit aktivní sportování a nejlepší zpětnou vazbou je nám vysoké využívání hřiště. Přesto bychom neměli zapomínat na to, že vnitroblok není jen velkou venkovní tělocvičnou. Právě proto bychom ve spolupráci s vámi chtěli revitalizovat zeleň a uspořádat parkování.

Častým tématem v Plzni je nedostatek parkovacích míst. Vznikají nelegální parkovací stání a zhoršuje se průjezdnost danou oblastí. Ve spolupráci s městem jsme vybudovali několik parkovišť, jako například v Baarově ulici, nebo ve Skvrňanech, kde jsme parkoviště vybavili průsaky. Voda tak může odtékat do půdy a neodtéká do kanalizace.

Stále si však uvědomujeme, že parkování v Plzni je dlouhodobý problém, který tyto naše kroky nevyřeší. Přesto se nám podařilo navýšit počet parkovacích míst s minimálním zásahem do zeleně a zkultivovat prostředí.

Málokdo dnes ví, že v oblasti Městské plovárny byla první plzeňská zoologická zahrada. Tento jedinečný prostor nabízí klid kousek od centra, avšak přístup sem komplikují nevyhovující cesta a neupravené břehy. V budoucnu bychom chtěli opravit tento chodník tak, aby se sem dostaly rodiny s dětmi, běžci i cyklisté, a zároveň upravit břehy.

Také chceme zrekonstruovat stávající hřiště s brankami, vytvořit dětské hřiště pro nejmenší děti a vybudovat relaxační molo s lepším přístupem k řece.

Motivace pro další čtyři roky u mě zůstává stejná. Chci, aby se v Plzni žilo lépe!

Radoslav Škarda

kandidát na starostu Městského obvodu Plzeň 3

místostarosta MO Plzeň 3

ŠTÍTKY

Volby:
2018 zastupitelstva obcí - Plzeň 3 - 1. Radoslav Škarda

KONTAKTUJTE NÁS

KRAJSKÁ KANCELÁŘ TOP 09 PLZEŇSKÝ KRAJ

Prešovská 201/4
301 00 Plzeň

info@plz.top09.cz
telefon: +420 602377809

 

KRAJSKÁ MANAŽERKA

Eva Šafránková

eva.safrankova@top09.cz

telefon: +420 602377809

 

REGISTRACE PRO NOVINÁŘE

PODPOŘTE NÁS

JAK FINANČNĚ
PODPOŘIT TOP 09?

 

TRANSPARENTNÍ ÚČET
TOP 09 PRO DARY

 

FAKTURAČNÍ ÚDAJE
A BANKOVNÍ SPOJENÍ

IČ: 71339728
DIČ: CZ71339728
(nejsme plátci DPH)
č. účtu: 10909090 / 5500

Váš názor

Copyright © 2009-2021  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Karel Schwarzenberg:Chci, abychom byli v hlavním proudu Evropské unie.
Děkujeme