Nenadávejte na poměry, dejte si kávu v TOPCafé

27. 9. 2013

Zcela novou kontaktní kampaň startuje TOP 09 v kraji. Loni kandidáti strany chodili za voliči do jejich obýváků, letos je zve na kávu do speciální předvolební kavárny. Už v pátek 4. října zahajuje provoz kaváren TOPCafé, které budou nabízet setkání s kandidáty a zajímavými hosty v Plzni i v obcích kraje. Denně bude otevřena kavárna v Solní ulici v Plzni a po celém kraji bude jezdit další pojízdná kavárna na atraktivním podvozku amerického kamionu.

Lidé se budou moci v TOPCafé potkat s Karlem Schwarzenbergem, Leošem Hegerem či Miroslavem Kalouskem nebo známým plzeňským hercem a režisérem Antonínem Procházkou. A na každou středu večer chystáme chill out večer s hudbou a pivem Schwarzenberg pro studenty a mladé podporovatele," říká lídr kandidátky Marek Ženíšek.

TOPCafé v Solní ulici 9 bude lidem k dispozici už od rána. Od 8 do 10 hodin budou hostesky kolemjdoucím podávat kávu zdarma přímo do ruky (take away) a k nim také informace k volbám. Odpoledne od 14 do 21 hodin mohou zájemci přímo v kavárně diskutovat s lídrem kandidátky Markem Ženíškem a ostatními kandidáty.

Pojízdná kavárna TOPCafé kamion zahájí jízdu po plzeňském kraji také v pátek 4. října na jižní straně náměstí Republiky v Plzni (8 – 10 hodin). Odtud se vydá do obcí kraje. Aktuální trasu najdete v kalendáři na webu TOP 09 (www.top09.cz/plzen) a také na interaktivní mapě na facebookových stránkách plzeňské TOP 09 www.facebook.com/TOP09.Plzensky.kraj).

Kontaktní kampaň nebude jen o kávě. V sobotu 5. října se s voliči potká na Pilsner Festu Karel Schwarzenberg, který pak v neděli 6. října přijde debatovat se zájemci i do TOPCafé v Solní. Ve středu 9. října ho v roli hosta kavárny vystřídá první místopředseda TOP 09 Miroslav Kalousek a v pondělí 14. října exministr zdravotnictví Leoš Heger. TOP 09 chystá také debatu o kultuře s Antonínem Procházkou nebo o reformě psychiatrické péče s ředitelem léčebny Bohnice Martinem Hollým. I letos otevře veřejnosti svůj křimický zámek Jaroslav Lobkowicz. Na prohlídky se samotným majitelem se lidé mohou vydat dokonce dvakrát - vždy v sobotu 12. a 19. října. Vyjedeme také na železnici. Na trasách z Plzně vyjede v neděli 13. října volební vlak TOP 09 tažený historickou parní lokomotivou Šlechtična. Dopoledne vyrazí směrem na Stříbro, odpoledne pak do Klatov.

Galerie
Štítky
Chcete ZNÁT nejnovější TOP zprávy?
odebírejte náš
newsletter
TOP 09
Děkujeme