Nenadávejte na poměry, dejte si kávu v TOPCafé

27. 9. 2013

Zcela novou kontaktní kampaň startuje TOP 09 v kraji. Loni kandidáti strany chodili za voliči do jejich obýváků, letos je zve na kávu do speciální předvolební kavárny. Už v pátek 4. října zahajuje provoz kaváren TOPCafé, které budou nabízet setkání s kandidáty a zajímavými hosty v Plzni i v obcích kraje. Denně bude otevřena kavárna v Solní ulici v Plzni a po celém kraji bude jezdit další pojízdná kavárna na atraktivním podvozku amerického kamionu.

Lidé se budou moci v TOPCafé potkat s Karlem Schwarzenbergem, Leošem Hegerem či Miroslavem Kalouskem nebo známým plzeňským hercem a režisérem Antonínem Procházkou. A na každou středu večer chystáme chill out večer s hudbou a pivem Schwarzenberg pro studenty a mladé podporovatele," říká lídr kandidátky Marek Ženíšek.

TOPCafé v Solní ulici 9 bude lidem k dispozici už od rána. Od 8 do 10 hodin budou hostesky kolemjdoucím podávat kávu zdarma přímo do ruky (take away) a k nim také informace k volbám. Odpoledne od 14 do 21 hodin mohou zájemci přímo v kavárně diskutovat s lídrem kandidátky Markem Ženíškem a ostatními kandidáty.

Pojízdná kavárna TOPCafé kamion zahájí jízdu po plzeňském kraji také v pátek 4. října na jižní straně náměstí Republiky v Plzni (8 – 10 hodin). Odtud se vydá do obcí kraje. Aktuální trasu najdete v kalendáři na webu TOP 09 (www.top09.cz/plzen) a také na interaktivní mapě na facebookových stránkách plzeňské TOP 09 www.facebook.com/TOP09.Plzensky.kraj).

Kontaktní kampaň nebude jen o kávě. V sobotu 5. října se s voliči potká na Pilsner Festu Karel Schwarzenberg, který pak v neděli 6. října přijde debatovat se zájemci i do TOPCafé v Solní. Ve středu 9. října ho v roli hosta kavárny vystřídá první místopředseda TOP 09 Miroslav Kalousek a v pondělí 14. října exministr zdravotnictví Leoš Heger. TOP 09 chystá také debatu o kultuře s Antonínem Procházkou nebo o reformě psychiatrické péče s ředitelem léčebny Bohnice Martinem Hollým. I letos otevře veřejnosti svůj křimický zámek Jaroslav Lobkowicz. Na prohlídky se samotným majitelem se lidé mohou vydat dokonce dvakrát - vždy v sobotu 12. a 19. října. Vyjedeme také na železnici. Na trasách z Plzně vyjede v neděli 13. října volební vlak TOP 09 tažený historickou parní lokomotivou Šlechtična. Dopoledne vyrazí směrem na Stříbro, odpoledne pak do Klatov.

ŠTÍTKY

Volby:
2013 poslanecká sněmovna - Plzeňský

Copyright © 2009-2019  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Jiří Pospíšil:Jsme jediná pravicová proevropská strana.
Děkujeme