× Pohněme s tím. Společně!

TOP 09 odstartovala v Plzni horkou fázi kampaně

5. 9. 2018

Hlavní část předvolební kampaně zahájila v Plzni TOP 09. Strana představila hlavní motiv kampaně - "Plzeň, jak má být" a slogany, kterými chce oslovit voliče. Ve svém programu TOP 09 nabízí konkrétní cíle, a hlavně splnitelné závazky pro Plzeň na příští čtyři roky. Mezi priority řadí oblasti, které dosavadní vedení města zanedbávalo, jako je řešení silniční dopravy ve městě, parkování, školství nebo urbanismus.

„Naším hlavním cílem je dosažení toho, aby Plzeň byla fungujícím moderním městem, které poskytuje kvalitní veřejné služby a koncepčně a hlavně včas řeší potřeby jeho obyvatel. Tedy Plzeň, jak má být. Program TOP 09 pro následující čtyři roky vyzdvihuje celkem pět prioritních oblastí: vzdělávání, životní prostředí, dopravu a parkování, koncepční rozvoj města a více příležitostí pro trávení volného času,“ říká předseda plzeňské TOP 09 a kandidát na primátora města Plzně Michal Vozobule.

Neznamená to však, že by ostatní oblasti TOP 09 oblasti opomíjela. „Chceme však dát jasně najevo, na co se musí nové vedení města soustředit primárně,“ dodal lídr plzeňské kandidátky TOP 09 Michal Vozobule.

Kromě uvedených pěti priorit jsou dalšími klíčovými tématy TOP 09 v Plzni kultura, bezpečnější město, transparentní a efektivní samospráva či sociální služby. Chceme zavést systém víceletého financování sociálních služeb, který do nich přinese větší stabilitu. Naše populace stárne, a proto podpoříme mobilní hospicové služby a postavíme minimálně jedno nové pobytové sociální zařízení pro seniory,“ uvedla plzeňská zastupitelka Ilona Jehličková, která kandiduje na starostku prvního plzeňského obvodu.

Kromě programu TOP 09 představila lídry čtyř největších plzeňských obvodů. Kandidátkou na starostku MO Plzeň 1 je zástupkyně ředitele 20. ZŠ Ilona Jehličková, kandidátem na starostu MO Plzeň 2 – Slovany je současný místostarosta obvodu Jan Fluxa, lídrem kandidátky v centrálním plzeňském obvodu je současný místostarosta MO Plzeň 3 Radoslav Škarda a na starostu MO Plzeň 4 kandiduje doubravecký zastupitel a projektant dopravních staveb Václav Lacyk.

Na kandidátní listině TOP 09 do Zastupitelstva města Plzně je z celkových 47 kandidátů 39 členů TOP 09, 4 členové Strany zelených a 4 bez politické příslušnosti. Jedná se o druhou nejmladší kandidátku v Plzni s věkovým průměrem 41,3 roku. Zároveň je na ní druhý nejvyšší počet vysokoškoláků - 81 %. Nabízíme vám sehraný tým s řadou osobností a úspěšných komunálních politiků,“ řekl předseda TOP 09 v Plzeňském kraji Petr Suchý, který do zastupitelstva Plzně kandiduje na druhém místě.

Veškeré další informace naleznete na volebním webu plzeňské TOP 09 www.plzenjakmabyt.cz či na webu TOP 09 (kandidátka, program, akce).

Eva Šafránková, krajská manažerka TOP 09

ŠTÍTKY

Volby:
2018 zastupitelstva obcí - Plzeň

KONTAKTUJTE NÁS

KRAJSKÁ KANCELÁŘ TOP 09 PLZEŇSKÝ KRAJ

Prešovská 201/4
301 00 Plzeň

info@plz.top09.cz
telefon: +420 602377809

 

KRAJSKÁ MANAŽERKA

Eva Šafránková

eva.safrankova@top09.cz

telefon: +420 602377809

 

REGISTRACE PRO NOVINÁŘE

PODPOŘTE NÁS

JAK FINANČNĚ
PODPOŘIT TOP 09?

 

TRANSPARENTNÍ ÚČET
TOP 09 PRO DARY

 

FAKTURAČNÍ ÚDAJE
A BANKOVNÍ SPOJENÍ

IČ: 71339728
DIČ: CZ71339728
(nejsme plátci DPH)
č. účtu: 10909090 / 5500

Váš názor

Copyright © 2009-2020  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Nastavení cookies |  Osobní údaje |  Informace o webu |  Mapa stránek

Karel Schwarzenberg:Chci, abychom byli v hlavním proudu Evropské unie.
Děkujeme