Ženíšek: Díky Vám jsme uspěli

28. 5. 2019

Vážení přátelé,

rád bych Vám poděkoval za Vaši důvěru a podporu v evropských volbách. Nesmírně si vážím každé pomoci, která přispěla ke společnému výsledku. Ať už to byla práce v kontaktní kampani, roznos letáků, vyvěšení plachty nebo plakátu, sdílení na sociálních sítích, sms či emaily rozeslané Vašim přátelům nebo práce v okrskové volební komisi.

Jen společným úsilím jsme o uplynulém víkendu i díky Vám obdrželi celkem 276 220 hlasů, což je 30 000 hlasů více než v posledních evropských volbách v roce 2014. Společně jsme dosáhli na dvouciferný výsledek téměř 12 procent všech hlasů a získali jsme tak 3 mandáty. V Evropském parlamentu tak následujících 5 let zájmy České republiky budou hájit naši dosavadní europoslanci Jiří Pospíšil, Luděk Niedermayer a Stanislav Polčák. Evropa jsme my a já Vám slibuji, že náš hlas v Evropském parlamentu bude slyšet.

Ukázalo se, že spojenectví demokratických stran má smysl a že jedině společně jsme silnější. Nyní je třeba na náš společný úspěch v evropských volbách navázat a pustit se do další práce. Už v příštím roce nás čekají krajské a senátní volby a v roce 2021 volby sněmovní. Věřím, že se nám i v těchto volbách podaří pokračovat ve spojování demokratických sil.

Bez Vaší podpory by to však nešlo.

Děkuji Vám, že stojíte za TOP 09!

Marek Ženíšek

místopředseda TOP 09

Štítky
Chcete ZNÁT nejnovější TOP zprávy?
odebírejte náš
newsletter
TOP 09
Děkujeme