Ženíšek: Díky Vám jsme uspěli

28. 5. 2019

Vážení přátelé,

rád bych Vám poděkoval za Vaši důvěru a podporu v evropských volbách. Nesmírně si vážím každé pomoci, která přispěla ke společnému výsledku. Ať už to byla práce v kontaktní kampani, roznos letáků, vyvěšení plachty nebo plakátu, sdílení na sociálních sítích, sms či emaily rozeslané Vašim přátelům nebo práce v okrskové volební komisi.

Jen společným úsilím jsme o uplynulém víkendu i díky Vám obdrželi celkem 276 220 hlasů, což je 30 000 hlasů více než v posledních evropských volbách v roce 2014. Společně jsme dosáhli na dvouciferný výsledek téměř 12 procent všech hlasů a získali jsme tak 3 mandáty. V Evropském parlamentu tak následujících 5 let zájmy České republiky budou hájit naši dosavadní europoslanci Jiří Pospíšil, Luděk Niedermayer a Stanislav Polčák. Evropa jsme my a já Vám slibuji, že náš hlas v Evropském parlamentu bude slyšet.

Ukázalo se, že spojenectví demokratických stran má smysl a že jedině společně jsme silnější. Nyní je třeba na náš společný úspěch v evropských volbách navázat a pustit se do další práce. Už v příštím roce nás čekají krajské a senátní volby a v roce 2021 volby sněmovní. Věřím, že se nám i v těchto volbách podaří pokračovat ve spojování demokratických sil.

Bez Vaší podpory by to však nešlo.

Děkuji Vám, že stojíte za TOP 09!

Marek Ženíšek

místopředseda TOP 09

Štítky