TOP tým Východní Čechy

mládežnická organizace TOP 09

TOP tým  je dobrovolným nevládním spolkem, jehož cílem je sdružování mladých odpovědných liberálně a konzervativně zaměřených lidí, kteří zastávají hodnoty svobody, demokracie a právního státu.

K tomuto účelu pořádá TOP tým odborné semináře, besedy a diskuse nad aktuálními lokálními i globálními tématy. Besedy a diskuse navíc mohou probíhat za účasti hostů z řad politiků, politologů nebo jiných významných osobností či odborníků.

Členem TOP týmu Pardubice se může stát každý liberálně a konzervativně zaměřený mladý člověk, který zastává výše uvedené hodnoty a to už ve věku od 16 do 35 let.

Pokud Vás tedy zajímá veřejné dění a rádi byste se účastnili diskusí o aktuálních tématech a to nejen s významnými osobnostmi z řad politiků, ale také s podobně zaměřenými mladými lidmi, můžete se stát členem TOP týmu i Vy.

Více informací na https://toptym.cz/top-tym-vychodni-cechy/

Jan Hodic: Království dvojího lidu
7. 1. 2016

Jan Hodic: Království dvojího lidu

Zcela nevyhnutelně se člověk, delší dobu žijící v ČR, dostane k otázce, proč a podle jakého klíče je česká společnost rozdělená na dvě poloviny. Jsou to nejen postoje k zahraniční politice státu, k zodpovědnosti a svobodě jednotlivce, ale i ke způsobu života, trávení volného času, ke vzdělání, v rozhledu a vůbec pohledu na svět.

Celý článek
TOP tým: Charitativní sbírka oblečení úspěšně předána
24. 12. 2015

TOP tým: Charitativní sbírka oblečení úspěšně předána

Mládežnická organizace TOP tým Pardubice uspořádala charitativní sbírku oblečení. Její výtěžek byl předán Oblastní charitě Pardubice.

Celý článek
V Pardubicích vzniká nová mládežnická organizace TOP tým.
24. 11. 2015

V Pardubicích vzniká nová mládežnická organizace TOP tým.

V mnoha krajích nyní vzniká mládežnická organizace TOP tým a Pardubický kraj je v tomto jedním z průkopníků. Pokud Vás zajímá veřejné dění a chcete si vyzkoušet, jak funguje řízení vašeho města či kraje, a nebo se chcete zapojit do pořádání zajímavých akcí, nyní máte možnost.

Celý článek
Mladí lidé debatovali o imigrantech a zákazu kouření
19. 8. 2015

Mladí lidé debatovali o imigrantech a zákazu kouření

Pardubice – Tato dvě témata dominovala dvouhodinové besedě mladých lidí v pardubické kavárně Evropa. Diskutovalo se zejména o sílící vlně imigrantů, které v posledních měsících čelí Řecko, Itálie a potažmo celé Evropy.

Celý článek
1 2 3
Články 21 - 24 z 24
Chcete ZNÁT nejnovější TOP zprávy?
odebírejte náš
newsletter
TOP 09
Děkujeme