V Jeseníku Hlášení rozhlasu smskou

7. 9. 2021

JESENÍK - Město Jeseník spustilo novou aplikaci Hlášení rozhlasu, která umožňuje aktivní informování občanů formou zasílání aktualit z dění ve městě přímo do jejich mobilního telefonu. Jesenická radnice si od toho slibuje bližší interakci s obyvateli Jeseníku.

Díky nové komunikační službě může radnice informovat občany prostřednictvím mobilní aplikace, přes webové stránky, e-mailem, SMS zprávami nebo prostřednictvím Facebooku.
„Kromě toho, že mohou lidé sledovat aktuální zprávy, mají možnost se zapojit i do zlepšení situace v našem městě. Skrze novou službu jde nahlásit jakýkoliv podnět nebo závadu přímo na městský úřad. Nejen, že tím lidé usnadní a urychlí jeho řešení, ale mohou se aktivně zapojit do zlepšení svého okolí,“ uvedla starostka města Jeseníku Zdeňka Blišťanová.

Služba je zdarma
Služba je poskytována bezplatně a je možné si vybrat z několika variant zpráv. Lidé mohou dostávat informace z úřadu, pozvánky na významné kulturní a sportovní akce, hlášení o dopravních uzavírkách nebo odstávkách energií.
Pro seniory, nevidomé a slabozraké nabízí služba i rozesílání informací formou hlasových zpráv. Registraci k odběru služby mohou zájemci provést několika způsoby, například přes webovou stránku města ZDE.

Štítky
Chcete ZNÁT nejnovější TOP zprávy?
odebírejte náš
newsletter
TOP 09
Děkujeme