Kraj ocení učitele. Nominovat můžete i vy

Titul učitel roku Olomouckého kraje bude mít v příštím roce opět své majitele. Kraj ani v roce 2024 neopomene odměnit vybrané pedagogy za jejich záslužnou práci. Nominovat nejlepší učitele ve svém okolí můžete i vy.

23. 1. 2024

Ocenění za výjimečné úspěchy a kvalitu v oblasti vzdělávání, ale také za vztah k žákům a podporu dobrého jména školy obdrží celkem patnáct pedagogů. Další tři učitelé si odnesou cenu radního pro oblast školství Aleše Jakubce za dlouhodobý a mimořádný přínos pro rozvoj školství v Olomouckém kraji.

„Ocenění Učitel roku Olomouckého kraje považuji za výborný prostředek k poděkování učitelům za jejich náročnou a záslužnou práci. Kandidáta na cenu mohou navrhnout zástupci škol a školských zařízení, ostatní pedagogové, rodiče, žáci i veřejnost,“ uvedl radní Jakubec. Na ocenění lze, prostřednictvím nominační listiny, navrhnout pedagogy středních škol, vyšších odborných škol, speciálních škol, základních uměleckých škol a dětských domovů, pedagogicko-psychologických poraden i domů dětí a mládeže se sídlem v Olomouckém kraji. Sběr nominací probíhá prostřednictvím formuláře do 22. prosince. Nominace je možné zasílat na e-mailovou adresu t.saglova@olkraj.cz nebo na podatelnu Krajského úřadu Olomouckého kraje, Jeremenkova 40a, Olomouc, na jméno Mgr. Taťána Ságlová, odbor školství a mládeže. Ocenění budou předávána na tradičním ceremoniálu konaném v Den učitelů 28. března 2024. Více se dozvíte na https://cenykraje.cz/rocnik/2024-ucitel- -roku.

Štítky
Osobnosti: Aleš Jakubec
Chcete ZNÁT nejnovější TOP zprávy?
odebírejte náš
newsletter
TOP 09
Děkujeme