11. 12. 2022

V průběhu posledních dvaceti let jsme si museli prožít zoufalství a beznaděj spojenou s nicotným prezidentováním dvou komických, mstivých a arogantních narcisů, kteří se v úvodu devadesátých let jako bezvýznamné figurky záhadně dostali na výsluní české politiky.

Další pětileté funkční období s „prezidentem“ Babišem by znamenalo to nejhlubší morální a intelektuální dno a není nutné v tuto chvíli připomínat s tím související nezpochybnitelná fakta. Nesmyslné „mantře“ jeho údajné starostlivé péče o lidi nemůže uvěřit ani ten nejzoufalejší senior, který se mylně domnívá, že Babiš je schopen vyřešit i sebemenší problémy, které nás provází a budou nadále provázet.  Zde je nutné zdůraznit, že NEBYL, NENÍ A NIKDY NEBUDE!

Pokud bych si ty opravdové hodnoty, které bychom měli ctít, a ty skutečné problémy, které bychom měli řešit, měl spojit s mým zvyšujícím se důchodem a se samotným Andrejem Babišem, tak bych se nikomu nemohl podívat do očí. Ano, JSEM DŮCHODCE A NEBUDU V PREZIDENTSKÝCH VOLBÁCH VOLIT ANDREJE BABIŠE.

Mgr. et Mgr. Jiří Vondráček, člen TOP 09 Jablonec nad Nisou

Štítky
Osobnosti: Jiří Vondráček
Chcete ZNÁT nejnovější TOP zprávy?
odebírejte náš
newsletter
TOP 09
Děkujeme