STAN a TOP 09 v Karlových Varech vrátí městu hrdost

6. 9. 2018

Koalice STAN + TOP 09 v Karlových Varech zahájila horkou fázi volební kampaně. Hlavní slogan kampaně je „Vrátíme městu hrdost“. Heslo bude kampaň provázet na venkovních reklamních plochách, tiskových materiálech a sociálních sítích. Občané dostanou do schránek také volební noviny, které budou shrnovat programové priority a představí osobnosti své kandidátky.

Kandidáty bude možné potkat i v rámci kontaktní kampaně v ulicích města a promluvit si o konkrétních problémech, které trápí občany Karlových Varů. Kampaň pracuje s vyrovnaným rozpočtem lehce pod 500.000,- Kč.

V rámci kontaktní kampaně budou kandidáti rozdávat i malou sladkou pozornost z cukrárny dvojky koaliční kandidátky, Lukáše Otyse.

Programové priority budou představovány v průběhu volební kampaně.

Jiří Brož, kandidát na primátora a majitel Loyd-reality, přibližuje kampaň: „V Karlových Varech žiji od narození a vždy se k nim všude hrdě hlásím. Pojďme společně napravit těch pár chyb a nedostatků, které nám otravují život. Pomoci obyvatelům města, kteří pomoc potřebují, a sami to nezvládnou. A řádně se starat o městský majetek, kterého nemusí být tolik, zato má být ve výborném stavu. Neslibujeme všechno a všem zdarma, ale budeme pracovat, abychom vrátili Karlovým Varům hrdost!“

Lukáš Otys, kandidát do zastupitelstva a krajský předseda TOP 09, upřesňuje: „Jsem přesvědčen, že osobní setkání s Varáky a diskuze o problémech v jednotlivých částech města je důležitá, protože jedině tak můžeme vrátit hrdost celému městu. Jsem připraven naslouchat a následně řešit problémy našeho města, které má bohatou historii a je na nás, aby mělo i bohatou budoucnost.“

Štítky