Mediální výstupy

Praha 14 sportuje. Tentokrát s VITALSPORTEM a Městečkem volnočasových aktivit

13. 9. 2016
Minulý víkend 10. a 11. září proběhl další ročník veletrhu neziskových organizací Prahy 14 – Městečko volnočasových aktivit. Stejně jako v loňském roce se uskutečnil v rámci akce VITALSPORT, kterou pořádá prodejce sportovního sortimentu společnost Decathlon.
Číst více

Není to zaměstnání, ale spíše kolektivní dílo

2. 9. 2016
„Snažíme se být městskou částí, která tomu, kdo chce dělat něco přínosného pro ostatní vyjde vstříc. Myslím, že se to daří,“ říká radní Irena Kolmanová (TOP 09), do jejíž gesce spadá mimo jiné i spolupráce městské části s neziskovým sektorem.
Číst více

Velká voda na Rokytce stále představuje riziko pro Prahu 14 i další městské části

20. 7. 2016
Starostové deseti pražských městských částí a města Říčan podepsali koncem června memorandum o vzájemné spolupráci ohledně protipovodňových opatření na vodním toku Rokytka. Do této iniciativy se aktivně zapojila i Praha 14.
Číst více

Jaká bude budoucnost Prahy?

7. 7. 2016
Již brzy by měl na tuto otázku odpovědět nový metropolitní plán, na kterém už od minulého volebního období pracuje vedení hlavního města. V posledních letech, měsících a týdnech tak vzniká zcela zásadní dokument, podle kterého se bude proměňovat Praha po dobu následujících třiceti let.
Číst více

Praha 14 pokračuje v budování dalších sportovišť. Workoutu na Jahodnici a parkouru na Černém Mostě

3. 6. 2016
Dvě dětská hřiště na Lehovci či multifunkční sportoviště, hřiště a venkovní posilovna ve zbrusu novém hostavickém parku. To je jen stručný popis toho, jak se loni měnila tvář veřejného prostoru Prahy 14. V nadcházejících dvou letech to má být podobné
Číst více

Fórum na Černém Mostě

10. 5. 2016
Jedním z nástrojů řízení obce, které TOP 09 na Praze 14 hojně využívá, je pravidelné setkávání s občany. V průběhu těchto fór během se kterých se setkávají politici, úředníci a občané se řeší další rozvoj jednotlivých částí Prahy 14. Podivejte se na fotografie z včerejšího setkání na Černém Mostě I.
Číst více

ANO, po nás potopa, Praha není hračka

4. 5. 2016
Chápeme, že líbivé stříhání pásek, skládání nesmyslných hymen ke sportovním hrám a uvádění staronových Lítaček je daleko jednoduší a viditelnější, než skutečná práce na tak komplikované, ale zásadní věci jako je územní plán.
Číst více

Praha 14 oslaví Den Země. Po roce opět u stanice metra Rajská zahrada

22. 4. 2016
Prahu 14 čeká další ročník tradiční jarní akce Dny Země, na kterých městská část spolupracuje s místními základními i mateřskými školami a neziskovými organizacemi. Série setkání zaměřených na prohloubení ekologické výchovy a na podporu ochrany životního prostředí je letos součástí kampaně Chceme tu mít čisto, v jejímž rámci městská část spoluorganizuje také řadu dobrovolnických úklidů.
Číst více

Chceme tu mít čisto! Tak uklízíme Prahu 14.

12. 4. 2016
Začalo to loni v podobě „tažení“ za čisté trávníky bez psích exkrementů. Letos se kampaň „Chceme tu mít čisto“ rozrůstá do série dobrovolnických úklidů. Na jednu z posledních brigád dorazilo více než sedm desítek lidí. „Mám z toho opravdu velkou radost. Je vidět, že lidí, kterým záleží na tom, jak to v jejich okolí vypadá a zároveň jsou ochotni sami přiložit ruku k dílu, vůbec není málo. Moc si toho vážím a všem dobrovolníkům děkuji,“ řekl starosta Prahy 14 Bc. Radek Vondra (TOP 09).
Číst více

Lidé z Černého Mostu začínají plánovat, jak oživit sídliště. Projekt Vybíralka 25 startuje

7. 4. 2016
TOP 09 se prostřednictvím svých zástupců ve vedení městské části Praha 14 snaží o revitalizaci a udržitelný rozvoj sídliště Černý Most, na kterém žije značná část obyvatel Prahy 14. Pilotním příkladem je Projekt Vybíralka 25, což je oživení jedno z vnitrobloků na Černém Mostě. Unikátní na tomto projektu je především míra zapojení místních obyvatel do přípravy procesu revitalizace a její výsledné podoby. Tento přístup vychází jak z Místní Agendy 21, tak především z přístupů samotných politiků TOP 09, kteří se k principům zvyšování kvality veřejné správy hlásí.
Číst více
1 2 3 ... 7 8   > Články 1 - 10 z 74

Copyright © 2009-2016  TOP 09  |  Všechna práva vyhrazena

Informace o webu |  Mapa stránek

Zablokujeme rozšiřování Seznamu nesvobody.
Souhlasím
Přidejte se k nám!

Nebo ještě lépe, napište nám,
proč volíte TOP 09
Děkujeme