Uskutečnil se první ročník TOP cupu

3. 5. 2010
TOP 09 spolu s BK Teplice si pro nejmenší basketbalisty připravily turnaj TOP cup, který se uskutečnil tuto neděli v teplické sportovní hale. Soutěžili mezi sebou hráči a hráčky ročníku 1998 a mladší. Pro všechny zúčastněné, jak hráče, tak diváky, byl připraven "TOP corn", pro dospělé návštěvníky také pivo Schwarzenberg.

Během turnaje, v němž se zápasy hrály na 2x10min., se uskutečnila také soutěž v "šestkách". V té zvítězila Rebeka Šachlová. V samotném turnaji dominovaly týmy BK Teplice. Obě družstva domácího oddílu vyhrála své dva úvodní zápasy, a tak vzájemný duel rozhodoval o vítězi celého turnaje. Nakonec se radovali členové družstva BK Teplice A, kteří zvítezili 26:11, a získali tak velký pohár za první příčku.

O třetí místo si to rozdali "hosté", jak si jeden z týmů přezdíval, se základní školou Buzulucká. Bronzové medaile získali za těsnou výhru 10:8 "Hosté".