Naxera: Nedopusťme, aby v Senátu zasedli lidé, kteří nás poženou do náruče Ruska

29. 9. 2022

Vážení voliči, milí přátelé,

celou kampaň jsem vám sděloval, co chci v Senátu dělat, jaké jsou moje názory a jaké jsou mé zkušenosti, abyste věděli, co jsem v Senátu schopen prosazovat. Kampaň svých protikandidátů a jejich postoje jsem nekomentoval, dnes však udělám první a poslední výjimku.

Stojíme těsně před druhým kolem senátních voleb, kde se utkám s kandidátkou, která reprezentuje pro mne naprosto nepřijatelné postoje. Jako bývalá členka KSČ chce vystoupit z NATO i Evropské unie. Schvaluje sexuální obtěžování a v otázce války na Ukrajině stojí na straně Ruska, když říká, že by se Ukrajina měla vzdát území, které Rusko napadlo, Krymu nebo že by Rusko nemělo nést následky za napadení Ukrajiny. Aby takové postoje zastával senátor, tedy reprezentant českých občanů, považuji za krajně nebezpečné.

Ráda často říká, že brání normální svět. No pro mě je normální být součástí Evropské unie, mít možnost se bránit Rusku se spojenci v NATO a nepřijde mi normální bagatelizovat válečné běsnění Vladimira Putina, kvůli kterému na Ukrajině umírají tisíce nevinných lidí.

Nedopusťme prosím, aby v Senátu zasedli lidé, kteří nás poženou na východ do náruče Ruska. Ve druhém kole senátních voleb se dá předpokládat nižší volební účast, proto bude rozhodovat opravdu každý hlas. Přijďte proto k volbám tento pátek nebo sobotu a vezměte s sebou i své rodinné příslušníky a přátele. A pokud sami volit nemůžete, oslovte alespoň své přátele, kteří v senátním obvodu volit mohou. Nenechme Senát extrémistům!

Děkuji za vaši podporu.

Váš

Karel Naxera

Štítky
Chcete ZNÁT nejnovější TOP zprávy?
odebírejte náš
newsletter
TOP 09
Děkujeme