Starostové a známé osobnosti volí SPOLU

30. 9. 2021

Karel Naxera, starosta Přeštic

Naše krásná země potřebuje politiky, kteří ji pomohou zvládnout stále ještě probíhající epidemii, kteří nejsou v permanentním střetu zájmů, nefňukají, nelžou svým občanům, ctí zákony a záleží jim na budoucnosti všech občanů bez rozdílu. Takoví jsou kandidáti koalice SPOLU, které dám svůj hlas.

 

Aleš Janoušek, ředitel Gymnázia Luďka Pika v Plzni

Jako pedagog oceňuji, že SPOLU chce ve vzdělávání klást důraz na rozvoj kreativity a týmové spolupráce včetně rozvoje mediální gramotnosti a kritického myšlení. Líbí se mi také, že chtějí posílit výuku dějin 20. století s důrazem na společenský extremismus a dát více peněz na vědu a výzkum.

 

Antonín Procházka, herec a režisér

Je nevyšší čas na změnu. Tahle země si současnou vládu nezaslouží. Teď máme šanci to SPOLU změnit. Koalice SPOLU chce moderní, vzdělanou a konkurenceschopnou Českou republiku, která je pevnou součástí Západu, zajímá se o kvalitu životního prostředí. Proto má můj hlas.

 

Lubomír Krýsl, provozovatel pivovarů Purkmistr a Letiny

Česko může z krize vyvést jen odpovědný hospodář, který nastartuje růst pomocí investic do lidských zdrojů, infrastruktury a digitalizace. Garantem toho je pro mě koalice SPOLU. Volit ji budu i proto, že chce usnadnit život živnostníkům i menším firmám a konečně rozběhnout důchodovou reformu.

Vilém Dubnička, herec, režisér, moderátor a textař

Herectví a politika má mnoho společného. Nemyslím tím zákulisní jednání a divadýlko na lidi. Reflektujeme společnost a nabízíme lidem vize, sny a ideály. V divadle je má každý taky trochu jiné, ale musíme se domluvit a hrát všichni dohromady – SPOLU.

Martin Šampalík, majitel sítě restaurací THE PUB

Nadešel čas spojit síly, zkušenosti a společné hodnoty. Čas spojit rozdělenou zemi. Koalice SPOLU má skutečnou politickou vizi a skvělý program pro ekonomicky zdatné Česko. SPOLU je pro mě zárukou konce zaklekávání a začátku právního státu a západních hodnot.

 

Ilona Mauritzová, hejtmanka Plzeňského kraje

Většinu z těch, co kandidují SPOLU, všichni dobře známe. Známe jejich názory i práci. Díky nim se naše obce a města v posledních letech mění doslova před očima. To není pocit jen můj, ale i těch, kteří do našeho kraje přijedou jednou za čas. Věřím, že stejně tak dokážou posunout i celou naši zemi.

Jiří Lodr, ředitel Diecézní charity Plzeň

Jsem přesvědčen, že kandidáti koalice SPOLU budou nejlépe hájit hodnoty, které jsou mi blízké. Česká politika potřebuje vzájemnou úctu, solidaritu i zájem o každého konkrétního člověka. Na těchto principech stojí program koalice SPOLU a to je důvod, proč dostane i můj hlas.

Pavel Karpíšek, senátor za Rokycansko a Plzeň-sever

Česká republika potřebuje vrátit do pravých rukou. „Retro“ vládu musí nahradit rozumná pravicová politika. Koalice SPOLU pro mě znamená změnu, která ale neobrátí svět naruby. U nás v Plzeňském kraji je navíc hlasem úspěšných starostů, a i proto má můj hlas.

Vladislav Vilímec, senátor za obvod Domažlice, místostarosta města Kdyně

Tato kandidátka má mou důvěru. Jsou na ní lidé, kteří již něco ve svém profesním i osobním životě dokázali. Úspěšní komunální politici, ale i osobnosti se zkušenostmi z velké politiky. Zkrátka lidé, kterých si vážím.

Štítky
Chcete ZNÁT nejnovější TOP zprávy?
odebírejte náš
newsletter
TOP 09
Děkujeme