Zvolený předseda MO Plzeň 3 Pavel Podaný: „Myslím, že my se v TOP 09 nemáme zač stydět.“

2. 2. 2010
„V dnešní době je bohužel časté, že se lidé za členství v politické straně stydí, ale myslím, že my se v TOP 09 nemáme zač stydět. Jsme stranou, která nenabízí laciná populistická řešení, náš program je realistický“, řekl ve svém projevu na ustavujícím místním sněmu dne 29.1.2010 nový předseda místní organizace TOP 09 Plzeň 3, výzkumný pracovník ve strojírenství, Pavel Podaný. Ve svém projevu také vyzval delegáty sněmu, aby se aktivně zapojili do kampaně a tvorby volebního programu nejen před volbami do PSP ČR, ale také před neméně důležitými volbami do místních zastupitelstev.

Nově zvolený místopředseda místní organizace Radoslav Škarda nastínil priority pro místní organizaci TOP 09 Plzeň 3. „Jednou z priorit by mělo být vytvoření volebního programu, který by reflektoval aktuální problémy v obci. Nestačí na problémy pouze ukazovat a pojmenovávat je. Musíme zároveň nabídnout jejich řešení,“ dodal Radoslav Škarda, který pracuje jako vedoucí Výpůjčního protokolu Univerzitní knihovny ZČU.
 
Sedmičlenný výbor doplnili vedoucí sekce bilingvního studia na gymnáziu Aleš Janoušek, ředitelka Regionální hospodářské komory Plzeňského kraje Hana Lilith Sedláková, profesionální trenér tenisu Jan Havel, předseda Regionální organizace TOP 09 Plzeňsko Ondřej Ženíšek a podnikatel Jaromír Eisman.
V Plzni dne 2. 2. 2010
Galerie