Pravé spojení má v krajských volbách na vítězství!

29. 9. 2020

Jsou tady krajské volby a Plzeňský kraj může být opět výjimečný. Spojení ODS, TOP 09 a nezávislých starostů má u nás opravdovou šanci porazit celostátně nejsilnější hnutí a dokázat, že změna v české politice je možná. Přes nelehkou situaci s šířením koronaviru mohou voliči v pátek a v sobotu vyslat jasné znamení, že nechtějí pokračování chaotické celostátní politiky, ale naopak si přejí v čele našeho kraje novou hejtmanku Ilonu Mauritzovou a spolu s ní osvědčené komunální politiky, jejichž kvalitní práci znají ze svých měst a obcí.

Pravý hlas pro Plzeňský kraj

Jedině úspěch nejsilnějšího pravostředového uskupení v krajských volbách navíc zabrání tomu, aby v našem kraji vládla čistě levicová koalice. Pouze ODS a TOP 09 se do krajských voleb v našem kraji nespojily s žádnou levicovou stranou a voliči si tak mohou být jistí, že žádný z jejich budoucích zastupitelů nepodpoří některými stranami plánovanou levicovou koalici.


Nevolte ty, kteří nekandidují
Pravé spojení má všechny předpoklady k tomu, aby kraj řídilo ku prospěchu občanů. Odpovídala tomu i jeho kampaň, která nemusela být postavena na celostátních lídrech, kteří u nás nyní vůbec nekandidují. ODS, TOP 09 a nezávislí starostové naopak nabízejí nejen zkušené odborníky v čele s emeritní rektorkou Západočeské univerzity v Plzni Ilonou Mauritzovou a primářem klatovské nemocnice Richardem Piknerem, ale i osvědčené osobnosti z vedení Plzeňského kraje a oblíbené komunální politiky včetně starostů dvou největších měst v kraji – Rudolfa Salvetra a Martina Baxu. Náš kraj potřebuje osvědčené osobnosti, náš kraj potřebuje váš hlas pro ně!

Boxík nakonec

TO PODStatné, proč 2. a 3. října volit pravé spojení ODS, TOP 09 a nezávislých starostů

1. V čele kandidátky stojí úspěšná žena – Ilona Mauritzová, která má všechny předpoklady být úspěšnou hejtmankou.

2. Na společné kandidátce jsou osobnosti, které znáte přímo z vašich měst a obcí – úspěšní a osvědčení starostové, komunální politici, učitelé, lékaři a další odborníci ze všech částí Plzeňského kraje.

3. Občanští demokraté, TOP 09 a nezávislí starostové dokázali překonat dílčí rozdíly a spojit se, aby společně s vámi porazili levicové a populistické síly. Průzkumy potvrzují, že jedině tato společná kandidátka má v našem kraji šanci porazit celostátně nejsilnější vládní hnutí.

4. Pravé spojení má konkrétní a splnitelný program pro další všestranný rozvoj Plzeňského kraje a zaměřuje se na kvalitní život ve všech koutech našeho kraje.

5. Za pravé spojení kandidují osobnosti, které už v čele Plzeňského kraje ukázaly, že chtějí a dokážou splnit to, co voličům ve volebním programu slíbily.

6. Do společné kandidátky se spojily dvě parlamentní strany i řada nezávislých starostů, takže u pravého spojení nehrozí, že váš hlas propadne.

Volte číslo 74!

Zadavatel: Občanská demokratická strana s podporou TOP 09 a nezávislých starostů

Zpracovatel: Občanská demokratická strana s podporou TOP 09 a nezávislých starostů

Štítky
Chcete ZNÁT nejnovější TOP zprávy?
odebírejte náš
newsletter
TOP 09
Děkujeme